Umudumuz Umut olsun

evet olmamış asiyecim..kilo takip bölümünde birşey yazılı ise öncelikle onu silmen gerekiyor canım..gönderdiğim adresin hepsini yazaman gerek oraya :))) umarım olur

aslııı canım ever gelmişsin nerelerdesin sen? Semra hala geçmişi okuyorsun sanırım :)))

kız bi bıraktım kimler gelmiş teyzeee beceremediysen yapayım ben:)))

bahtusa sen bizim badegül müsün?

evet benim nım nikimi değiştirmek zorun da kaldım siteden çıkmıştım sorma sonunda oldu siz ne yaptınız ay çok özlemişim be fazla takılan yokmu bana mı öyle geldi...
birde inşallah 2009 hepimize uğurlu gelir öncelikle sağlıklı:1hug:

kızlar canımsınız ya işimi kadar aramışsınız çok tşk ederim harikasınız ya biz oğluşumla şuan iyiyiz ama hastanede kaldık dün çıktık mikrop vardı hem idrarımda hem kanımda ve bebşimin kalp atışları zayıftı serum takviyesi felan aldım şuan iyiyim şeker yüklemesi yapıldı biraz yüksek çıktı 1hafta sonra tekrar gidip baktırıcam size borcumu asla ödeyemem kusura bakmayın ama giremedim nete zaten hemen yatmam gerek duramıcam kızlar pzt görüşürüz allah hepinizden razı olsun hepinizin karnı bebişle dolsun canlarımsınız 2009 hepimize sağlıklı bebişler getirsin sizleri çok seviyorum nazmiyecim iyi olmana sevindim canım sehercim çok geçmiş olsun benim şeker yüklemem 160 çıktı.

mrb kızlar nasılsınız canlarım dün yoktum herkez iyidir umarım .bu arada aslının iyi olmasına çok sevindim ama neden hiç bişi yazmıyo bizi bukadar merakta bırakıyoki anlamadım :1no2:

ama benim adresimde bişey yoktu ki bebek öldüğünden beri yoktu silmiştim aynısınıda yapıştırdım değişiklik yapmadım(((((

aslıcım senin ve mehmet Can ın iyi olduğuna çok sevindim :)))
Semracım iyiyiz sen nasılsın ?

naniknanikaslıcım hoşgeldin canım iyisin ya önemli olan o canım benim dikkat et kendine ve bebişine.

ben beceriksizim emelcim

aslıcım canım çok geçmiş olsun Allah bebğini sana bağışlasın canım benim dikkat et kendine...........
rahelcim hoşbulduk canım........
bu arada sen ne yaptın asişciğim iyisin demi çalışmalara başladın mı

Semracım hoşgeldin badegülcüm hoşgeldin
Valla emelcim geçen seferde ben gülşene mi esmaya mı hatırlayamıyorum yaptırmıştım takvini

aslıcım hoşgeldin hayatım...geçmiş olsun canım...yat dinlen kalkma sakın..mehmet can la seni çok öptük hayatım...pazartesi görüşürüz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…