Umudumuz Umut olsun

Hayırlısı mervecim bakalım ne olcak kız mı erkek mi benim yengemin canı bişey çekmedi kız oldu

tünadın kızlar herkes nice güzel yıllara herkesin eni yılı kutlu olsun allahım hepimize sağlık mutluluk para ve bebişler versin ben annemlerin yanına gitmiştim o yüzden yazamadım haberde veremedim kocişle atışmıştık ama şimdi barıştık bir haftalık izin almıştım pazartesi işe dönücem şimdi evdeyim hepinizi çok özledim
asiyecim yeğenin allah uzun ömür versin canım analı babalı allahım bizede versin
aslıcım çok geçmş olsun inşallah iyisindir allaha emanet ol canım
mervecim tahlillerin temiz çıktığına göre çalışmalara tam gaz devam
nazmiyecim sana da çok geçmişolsun canım minik kızınla iyisinizdir inşallah
gülşencim umarım doğumdan sonra şekerin geçer canım
şebnemcim sen nasılsın
sinemcim ümitsizlenme bebişin belki aşılamayla gelecek
semracım az kalmış haplarının bitmesine inşallah o şişlik gidecek ve bebiş gelecek bitanem
emelcim iyi yıllar canım umarım bize gelecek bebişlerimiz
merve2cim yeğenimiz nasıl bakalım kız oğlan farketmez dimi hayırısağlıklıolsun
esmacım sen nasılsın batuş nasıl çok öpüyorum sizi
sehercim sen nerelerdesin hiç gelmemişsin minik kızınla iyisinizdir inşallah
ayşecim sanada iyi yıllar nasıl gidiyor tatlım
nasip sana da geçmiş olsun canım inşallah tedavinden en kısa zamanda iyi sonuçlar alır gelirsin canım
unuttuğum varsa affola hepinizi çok öpüyorum

cnm ultrasonda temiz çıktı ama daha kandakilere baktıramadım inş. cnm oda temiz çıksın başlıcam artık..
sen hayırdır bebek konusunda mı atıştın şuan nasılsınız?

hoşgeldin raziyecim...aranızın düzelmesine sevindim canım...arada olur öyle şeyler...

cnm ultrasonda temiz çıktı ama daha kandakilere baktıramadım inş. cnm oda temiz çıksın başlıcam artık..
sen hayırdır bebek konusunda mı atıştın şuan nasılsınız?
inşallah onlarda temiz çıkar canım allahın izniyle yok canım bebk konusu değil ama çözüldü bebek konusunda doktora gidecez dedi ama ne zaman bende bilmiyorum bekliyorum onu

hoşgeldin raziyecim...aranızın düzelmesine sevindim canım...arada olur öyle şeyler...

hoşbulduk güzelim bende sevindim evet oluyor arada olmasa daha iyide napalım tuzu biberi diyelim

Razişim arada öle oluyo maalesef bizde yılbaşı gecesi yarı yarıya küstük yani kötü bi yılbaşı geçirdim diyebilirim perşembede eşim rahatsızdı bütün gün uyudu 2009 a iyi başlayamadık yani. Şimdi bizde iyiyiz .Aman gelip geçr böle şeyler büyük sorun olmasında ne yapalım

inanmıyorum ya bizde pek sağlam değildik yani ben triplerdeyim halan daha ama umuyorum anlar hatasını :) anlayıncaya kadarda devam etcem kararlıyım ben..

Ben sürdüremiyorum dayanamıyorum ya hatalı da olsa ben arayı yumuşatmaya çalışıyorum ama dün dedim ben böle evlilik yaşayacağımı bilseydim evlenmezdim dedim

Ben sürdüremiyorum dayanamıyorum ya hatalı da olsa ben arayı yumuşatmaya çalışıyorum ama dün dedim ben böle evlilik yaşayacağımı bilseydim evlenmezdim dedim

deme kız öyle olsun acısıyla tatlısıyle işte aslında ben de pek sürdüremem ama busefer sanırım biraz inat ettim ona öğretmem gerek ben küstüğümde onunda küsmemesi gerektiğini

evettt kızlar yepyeni bir yıl yepyeni bir ay buay benim için epey uzun geçecek takvimimide değiştirdim hadi bakalım ...

hadi mervecim seni yalnız bırakmayım diye takvim yaptım :)))) Önce ben sonra arkamdan sizler gelin :)))

hepimizin için iyi bir yıl olacak mervecim ya banada takvim yapar mısın nasıl yapılıyordu benimkini önceden esma yapmıştı

mervecim ellerine sağlık canım...ne kadar güzel olmuş takvivim...kuzucuğum benim yaaa...

sen neden Mavi istedin merve2 :))) Senın kızın olacak demedik mi biz :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…