Umudumuz Umut olsun

Semracım ben doğum kontrol hapını bırakır bırakmaz hamile kalmıştım merak etme canım..

Mervecim 20 aralık 30 gün sürüyo cnm

eşin iyi demiş valla üzme canım sen kendini malesef kayın valideler böle bizde olcaz ilerde belki ama bölemi oluruz bilmem takma sen kafana gelmeyen gelmesin boş ver onun için ağlanırmı emelimya kendinide bebişinide üzme bitanem :teselli:

aman semra bıktım ya önce ısım onemlı degıldı onlar ıçın sımdı emre koyun dıyo emre gorumcemın oglunun adı anne var o ısım dıyorum sende haklısın bana b.......k yemek duser dıyo ben uzuluyorum sınırlenıyorum görumcem desen sevıyesız sekılde tohum bızım der sakayla karısık

aman semracım boşver öyle dengesizleri sen...allah verecek bigün ben hep dua ediyorum sizin için...sen üzülme yeterki...

emelcim eşin doğru söylemiş...bi de sana geçerse hastalık allah korusun...bunu eşinin değil k.validenin düşünmesi lazımdı...neyse sen takma kafana...eşinle aranı da bozma...

sağol canım benim haklısın kime ne ama zaten olmuyo bide böle denince ben daha çok üzülüyorum neden bilmem ama bazı insanlar mutlu insanların mutluluğunu çekemiyo bize mahallede bile aşıklar kumrular geldi diyolar bunu kıskananlar çok ama neden bunu bi türlü anlamıyorum insanların kusurlarını yüzüne vurmayada bayılıyolar allah ıslah etsin bölelerini.inşallah canım dediğin gibi olr ve haptan sonra hamiş kalırım tşk ederim asiyecim

canım eşinde takmıyosa annesini sorun yok hem görümcene neymiş ya hadi kayın valideyi geçtikte valla bitanem derimki ben boştakma ver eşinle anlaşın kararı siz verin kendini üzme tamammı canım:teselli:

sağol gülüm allahinşallah. hepinizden razı olsun sizleri çok seviyorum

kızlar ya benim arkadaş listemde kimse yok ekleyim dedm izinsiz eklemek istemedim sizi ekleyebilirmiyim

al asiyecim bunu koy bakalım..ekle semracım benii..
emell herkeste aynı dertler var desene ben susayım eniyisi:)

senin değil kız asişiinn asiş bana benzer bişi yaptım ama :)bakarsın tutar ikimizinkide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…