Umudumuz Umut olsun

neden jasmin kullandın bedegül..iyim semracım çook şükür.. evet cnm üstüne 2 dönem adet geçirdim enson doktora kontrole gittim rahim toparlanmış eski haline dönmüş dedi. bakalım bekliyoruz meleğimiz ne zaman gelirse sağlıkla gelsinde..

çok sevindim bitanem gelsin yeğenimizz artık bekliyoz onuu :hooray::dance:hihoyyyt

badegül sanırım sen benim bebeğimi kaybettiğimi bilmiosun yeni farkettim bende

ya şimdi koptum ya ben bayağı süre sizden kusura bakma isimleri nikleri falan karıştırıyorum tekrar geçmiş olsun canım allah anne yapacak hepimizi..........
dış gebelik alınırken sağ yumurtalıktada kist vardı küçük ama onuda temizlemişlerdi ameliyatta 3 ay kist oluşumun önlemek için verdi. benim durumumda 6 ay 12 ay bebek yok diyormuş dr lar ben kontrole gittiğimde dr yasminin 3 kutusundaydım bitirince hemen başla dedi o yüzden kullandım canım........:1hug:

kız olsun nolcak ki...mavi kıza yakışmazmı yani...ben mavi hastasıyım da....kızım maviş gözlü olsun benim gibi işte ne güzel...

olsun badegülcüm hakkında hayırlı ozmn cnm .. geçmiş olsn hepimize..

tamam ozaman adaşım öle olsunn .. maviş olsunn kızçenn..asiye yapayım istersen sanada takvim?

merveciğim saol canım iyiyim yasmin dün akşam bitti 4 güne kadar adet olcam bakalım başlıcaz sanırım çalışmalar a.........sen nasılsın bebiş iyimi kanaman bitti demi artık?

asiye kız kaçamak yapın o zaman daha iyi tutar bilmem ama bizim gelin tatilde gelince annemlerde yapmış bebeği evdede misafir falan vardı ama becermişler anlıyacağın:1rolleyes:

bitti çok şükür canım...işe başladım bu hafta zaten biliyosun...şimdilik yolunda herşey...hadi bakalım başla artık sende..gelsin yeğenimiz...

mervecim hoşbuldum yıl bası yorgunluğu hariç iyiyim bitanem adamla sabaha kadar dans ettik yaw ama güzeldi yorulmaya değer hee.sen nasılsın canım

oooh maşallah allah muhabbetinizi arttırsın...gecenin şerefine bi de bebiş gelir mi?kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bende aynen bekliyorum cnm senden ona göreekaydirigubbakcemile5

inşallah mervem :Saruboceq: geçen gün annemleri aradım ayy bu milletin çenesi hiç durmuyoki komşusuda evdeymiş onunla konuştum bana niye çocuk yapmıyon bakamıycan diyemi korkuyon yoksa olmuyomu eşinle çok mutlusunuz ama çocuk olmayınca neye yarar filan dedi ay bi moralim bozulduki. sanki benim elimde telefonu yüzüne kapattım ağladım.inşallah hepimizin bebişi gelir canım bigün

Merve2cim annesi hastada gelmedi zonguldak ta oturuyorlar babası geldi sadece o yüzden
merve cim yap bana takvim valla ben beceremiyorum

inşallah mervem :Saruboceq: geçen gün annemleri aradım ayy bu milletin çenesi hiç durmuyoki komşusuda evdeymiş onunla konuştum bana niye çocuk yapmıyon bakamıycan diyemi korkuyon yoksa olmuyomu eşinle çok mutlusunuz ama çocuk olmayınca neye yarar filan dedi ay bi moralim bozulduki. sanki benim elimde telefonu yüzüne kapattım ağladım.inşallah hepimizin bebişi gelir canım bigün

canım ya kıyamam öle çok çıkıyor dengesizler allaha havale et değmez

Merve2cim annesi hastada gelmedi zonguldak ta oturuyorlar babası geldi sadece o yüzden
merve cim yap bana takvim valla ben beceremiyorum

söyle satın neydi ben yapayım beğenmezsen değiştiririm gene.

bide kaç gün sürer 30 gün mü?

bitti çok şükür canım...işe başladım bu hafta zaten biliyosun...şimdilik yolunda herşey...hadi bakalım başla artık sende..gelsin yeğenimiz...

oooh maşallah allah muhabbetinizi arttırsın...gecenin şerefine bi de bebiş gelir mi?kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

şsağol canım cümlemizin muhabbetini bozmasın allahım . bebek şimdilik gelemiyo bitanem d.kontürol bitsin inşallah ondan sonra gelir:Saruboceq:

benım kocamla ıyıde kayınvalıde ıle bozuk bugun hanımefendı gelecektı annemlerle gorumcemın çocukları kızamık - kabakulak çıkarıyormus esımde anne ablam gelcek mı emele bulasırsa dedı ona kırıldı galıba beklerız gelmez aradım hanfendının belı agrıyormus gelemezmıs bende esımı aradım agladım ben annene ne yaptım dıye o da sen uzme kendını gelmezse gelmesın dedı

Emelcim iyiyiz canım sen nasılsın oğluşun nasıl
Ya semracım kime ne bebeğin olur olmaz boşver sen milleti onlara mı yapacan çocuğu üzme kendini Allah verecek sana bebek merak etme Kalbin temiz olsun cnm benim üzme kendini öle laf edenler ne dediğini bilmeyen insanlar yoksa bebek yapalım mı diye kimseye sormamıza gerek yok hepimizin aklı var üzme kendini sen

X