Umudumuz Umut olsun

artık orasını kocişine sormak lazım...İnşallah yapmıştır ama :))))) sen ve benden başkada kimse yok topikte.. millet nerdesiniz...:)))) Gel de Derya yı arama şimdi :))))))

inşallahhhhhhhh:)))) ahh ahh aslıda yazardııı eskidennnn... hey gidiii günler heyy.. hadi ben de kaçtım ...

günaydın kızlar gününüz ve cumanız mübarek olsun
esmacım ve batuşum geçmiş olsun öpüyorum sizi
merve2cim hadi bakalım bebişin büyüyor maşallah
nasipcim gel artık ben kartı yedim canım beni seneye 21ne yazabilirsin :)))
mervecim hadi bakalım sen yap bize bir süpriz ne güzel olur
evet emelcim kociş artık düzeldi gibi ama iş yoğunluğundan zaman bulamıyoruz artık seneye gideriz sen de ne var ne yok
nazmiyecim ve minik kızı umarım iyisinizdir bizi habersiz bırakmayın
ayşem dün gelmişsin nasılsın bitanem bebiş nasıl
feyzacı güle güle dikkat et allaha emanet olun
sehercim ve minik prensesi sizi de özledik ohh sıcacık evde olun
gülşencim idile çok selam
aslı ve mehet can nerdesiniz
şebbocum sen de durum ne hayırlısı olsun bitanem

mrb.bende bebek çok istiyorum ama bakalım...allah hepimize nasip etsin inşallah...

Ben iyiyim Raziyecim...Bir mucize olmasını bekliyorum :)))) Son 2 aydır iğnelrden dolayı adet döngüm değiştiği için maalesef ne zaman olacağımı kestiremiyorum..
Saygın aramıza hoşgeldin..Kendinden bahsedip hikayenı anlatırsan seni daha iyi tanırız..:))

mrb arkadaşlar hoşbulduk:))8 aylık evliyim 25 yaşımdayım.muhasebeciyim özel bir şirkette.yoğun bir iş tempom var.yumurtlama günlerimi hesaplamak için internete girdiğimde arama motorundan kadınlarkulubünde sizin yazılarınız çıkıyordu bende sizlerle paylaşım yapmak istediğim için burdayım.5 aydır hap kullandım.3 aydır korunmuyorum.erken anne olmak istiyorum ama allah nasip edecek mi bilmiyorum...

hayırlısı olsun canım tekrar hoşgeldin aramıza umut yolculuğuna beraber devam edicez sanırım uudumuz devam ettiği sürece bebişlerimiz gelecek allahın izniyle

5 ay ilaç kullandım dedim ya,3 aydır kullanmıyorum bu ay belki şansım daha yüksektir.3 ay koruyor ilaç diyorlar ya gerçi 6 ay 1 yıl da yumurtlama düzene girmiyor diyorlar şu an ki aklım olsa hap kullanmazdım:))

Raziş çalışmalar hızla devam ediyor valla.ama psikoloji kötü ya ben iyiyim de eşim stres olmasın istiyorum...

evet 14 de adet oldum bende allah kimsenin kucağını boş bırakmasın sağlıklı bebekler versin bizim bi tanıdık vardı düşük yapmış işyerinde biri daha vardı hamile boş gebelikmiş düşükler boş gebelik kalpatışının duyulmaması çok arttı bunlar ya

Zeytin ben neyi anlayamıyorum biliyomusun canım?
Mesela ben 19unda adet oldum yumurtlama günüm 29
sense 14ünde adet olmuşşun yumurtlama günün 31 nasıl oluyor adet döngüsünden dolayı mı fark oluyor zeytincim ya?yardımcı olursan sevinirim sen nasıl hesaplıyorsun canım?

evet psikoloji de önemli eşin kafayı takıyosa o bile etkliyodur ben artık takmıyorum kafaya olursa olur dendiği aydan sonra hamile kalan çok kıslar kafanıza takmayın isteyince yapın bir zorunluluk için yapmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…