Umudumuz Umut olsun

selam kızlar.. bugün günaydın demek için geç kaldım..o nedenle Tünaydınnnnn... sanırım kimse kalmadı..neyse herkes iyidir umarım...

huuu kimse kalmadı mı..kızlar esma aradı 32.haftasında yani çok az kalmış heyecanlandım onun adına.. damadım gelioooo...grip olmuş hastanede serum falan takmışlar şimdi iyilermiş..çok slm söledii herkese..

tesekkurler canım babam ıyı bugunde hastanede kalacak kaburgada bır tane kırık var esmaya sende selam soyle kendıne ıyı baksın cadı :)

selam kızlar...biraz geç oldu ama net yoktu akşamdan beri...gelince yazayım dedim ama maalesef...neyse dr teyzemiz herşey yolunda dedi...kalp atışlarını dinledik..gelişmasi güzelmiş...6+6 yız bugün..yarın tam 7 haftalık olacak meleğim...kendini yine de çok yorma dedi...progestan'a devam...daha en az 1 ay içicem...işe de pazartesi başlıyorum allahın izniyle...yani hasretliğimiz bitiyo kızlar....adım adım sizlerle meleğimin herşeyini paylaşmak öyle müthiş bişey ki...allahım bu duyguyu hepinize yaşatsın..inanın tüm kalbimle dua ediyorum...

cnmmmmmmmm feyza çoook sevindim maşallahhh değerinde güzel..
ağrın nasıl cnm neden ?

teşekkür ederim mervecim kasıklarımda agrım vardı şimdi agrım geçti bel agrım başladı

süper asiyecim temiz çıkmasına sevindim sonuçlarının inşallah bu ay süpriz yapar canım bebişin ilaçsız:))
emelcim geçmiş olsun allah şifa versin canım babana
feyzacım çok güzel artık karnın minik bir parçan var bitanem sana sıkı sıkı tutunmaya çalışan

evet canım ya ama işin ilginçi ben daha bir şey hissetmiyorum

kızlar ben geldim...emelcim babana çok geçmiş olsun canım..allah beterinden saklasın...sende kendine dikkat et..çok üzme canını...bebişini düşün emi?...asiyecim sonuçlarının temiz çıkmasına çok sevindim...hadi bakalım gelsin bebişimiz artık...feyzacım bende 2.gecikme günümde yaptırmıştım kan testini 431,5 çıkmıştı...inşallah sorunsuz bi gebelik geçirirsin canım...nazmiyeyi ben de çok merak ediyorum kızlar ...umarım iyidir kızı da kendisi de....kızlar hepinizi çoook öpüyüorum...ben de iyiyim gibi...lekelenmem geçti sanırım...bugün hiç bişey gelmedi...bakalım yarın dr teyzemiz ne diyecek?inşallah herşey yolundadır....

inşallah merve 2 inşallah seninki nasıl gidiyor canım sorun yok dimi

Merhaba kızlar amma çok kaynatmışsının maşallah allah bozmasın bizde oğluşumla bol bol çalıştık
emelcim çok geçmiş olsun canım acil şifalar ama üzülme bebşini düşün hem bak babanda iyi
merve2cim bebiş düzeliyor demek aferim ona bırakmaz o bizi eminim aman çık işten merve boşver insan hamişken çalışması çok zor oluyor oturup yazı yazmakan tüm kaburgalarım ağırıyor havalarda soğudu zor geliyorum işe
razişçim senden de inş en kısa sürede bebiş haberi alırız inş eşinin sonuçları iyi çıkar
asiyem canım yeğenim geliyor veya oğluşuma hatun geliyor desene az kaldı hehe
feyza çok dikkat et kendine en önemli dönemdesin şuan

evet ya öylemiyim bilemiyorum daha unutuyorum hamile oldugumu çok garip duygu bu

slm ben yenı katıldım aranıza 7 haftalık hamişim ve hala hamileliğime inanamıyor alışamamdımda cok nerede kımlerle konusacagımıda bılmıyorum sizlerle paylaşayım benıde aranıza alırsınız umarım bu arada benım mıde yanmam ve kasılmalarm ağrılarım cok fazla oluyor

canım hoşgeldin aramıza inşallah sorunsuz bir hamilelikgeçirirsin allahım hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin canım

emelcim tekrar geçmiş olsun umarım dahadi iyi olur baban allahım acil şifalar versin...

selam arkadaşlar bu sabah kimse yok ben birazdan yola çıkıyorum memlekete gidiyorum 10 gün sonra görüşürüz kısmetse kendinize çok iyi bakın bebişleri olanlarabebişlerinede baksın hepinizi öpüyorum he sahi dün akşam kantesti yaptırdım 12267,80 degerim nasıl tahlili veren doktor muhtemelen ikiz olabilir demiş saglıklı saıhatlı olsunda farketmez hoşçakalın...........

selam arkadaşlar bu sabah kimse yok ben birazdan yola çıkıyorum memlekete gidiyorum 10 gün sonra görüşürüz kısmetse kendinize çok iyi bakın bebişleri olanlarabebişlerinede baksın hepinizi öpüyorum he sahi dün akşam kantesti yaptırdım 12267,80 degerim nasıl tahlili veren doktor muhtemelen ikiz olabilir demiş saglıklı saıhatlı olsunda farketmez hoşçakalın...........
aaa cnm süper bir haberrr evet hayırlısı olsun tatlım yeterki sağlıkla gelsin tek ve ya iki kaydirigubbakcemile5 hayırlı yolculuklar güle güle git güle güle gel:a015:
Günaydın kızlar gününüz aydın cumanız hayırlı olsun

aminn asiyecimmm ...günaydınnn herkese....:1hug:

selam kızlar...biraz geç oldu ama net yoktu akşamdan beri...gelince yazayım dedim ama maalesef...neyse dr teyzemiz herşey yolunda dedi...kalp atışlarını dinledik..gelişmasi güzelmiş...6+6 yız bugün..yarın tam 7 haftalık olacak meleğim...kendini yine de çok yorma dedi...progestan'a devam...daha en az 1 ay içicem...işe de pazartesi başlıyorum allahın izniyle...yani hasretliğimiz bitiyo kızlar....adım adım sizlerle meleğimin herşeyini paylaşmak öyle müthiş bişey ki...allahım bu duyguyu hepinize yaşatsın..inanın tüm kalbimle dua ediyorum...

çok güzel haber yaa aramızda olmana çok sevindimm.. bende yiğenimin her evresinden haberdar olmak istiyorum çünküü allahımm yerim onuuu:emir_bebek:

günaydın kızlar....mervecim bebeğine maşallah 7 haftalık olmuş bile....öyle öyle geçiyor zaten hiçbirşey anlaşılmıyor meraklanma:)) nazmiyedende haber yok inşallah iyidir...mervecim günaydın hayatım sanada....

kızlar hepinizin günü aydın cuması mübarek olsun....
Feyzacım güle güle git güle güle gel inşallahhh..bebeğe ve kendine iyi bak..
Merve2 maşallah kocaman olmuş meleğin...Kendine dikkat et...
İdil in annesi yarın için bol şans dilerim sana...İdilcik bu sefer mankenleri bile kıskandıracak bir poz verir inşallah size...:))
Teyzesinin gülü sen nasılsın...
Şebom sen nasılsın? Büyük güne az kaldı..Mutlu haberler olsun inşallahhh..
Esma geçmiş olsun canım..Batuya selam..
Sinem öğretmenım nerelerdesin ? Bak çok asıyorsun burayı..
Asanlardan biride Nasip..:))) Geçtimi ağrıların biraz canım..
Aslı ve Mehmet can sizlerde iyisinizdir umarım..
Asiyecim sen nasılsın ?
Aylin yine yok :)))
Ayşeeee oklavayı özledik ne zaman döneceksin :)))
Raziyecim eşinin düşüncelerinin değiştiğine sevindim..Umarım en kısa zamanda gidersiniz doktora..
Pınar Mersin de..Gelince görüşürüz..
Nazmiye umarım sen ve kızın iyidir canım..
Seher sıcak yatağında uyuyordur şimdi..Bizi merakta bırakma..
Semracım sen nasılsın? Geldin yinemi gittin yoksa .:))))
umarım kimseyi unutmamışımdır...:)))

kızlar hepinizin günü aydın cuması mübarek olsun....
Feyzacım güle güle git güle güle gel inşallahhh..bebeğe ve kendine iyi bak..
Merve2 maşallah kocaman olmuş meleğin...Kendine dikkat et...
İdil in annesi yarın için bol şans dilerim sana...İdilcik bu sefer mankenleri bile kıskandıracak bir poz verir inşallah size...:))
Teyzesinin gülü sen nasılsın...
Şebom sen nasılsın? Büyük güne az kaldı..Mutlu haberler olsun inşallahhh..
Esma geçmiş olsun canım..Batuya selam..
Sinem öğretmenım nerelerdesin ? Bak çok asıyorsun burayı..
Asanlardan biride Nasip..:))) Geçtimi ağrıların biraz canım..
Aslı ve Mehmet can sizlerde iyisinizdir umarım..
Asiyecim sen nasılsın ?
Aylin yine yok :)))
Ayşeeee oklavayı özledik ne zaman döneceksin :)))
Raziyecim eşinin düşüncelerinin değiştiğine sevindim..Umarım en kısa zamanda gidersiniz doktora..
Pınar Mersin de..Gelince görüşürüz..
Nazmiye umarım sen ve kızın iyidir canım..
Seher sıcak yatağında uyuyordur şimdi..Bizi merakta bırakma..
Semracım sen nasılsın? Geldin yinemi gittin yoksa .:))))
umarım kimseyi unutmamışımdır...:)))

kız teyze oldun ama hafıza yerinde maşallahhh ben iyimmm bak zımba gibiyimmdelikafadulden

hayır olsun ki ateşim sanki hamileymişim gibi 36,9 da takıldı kaydirigubbakcemile3 bi bakıyorsunuz mucize çocuk geliyormuşş korunurken hamiş kalan merveee diye başlık açarım herhaldeekaydirigubbakcemile3 zor tabii.

:mymeka: Ben genç teyzeyim gülüm... ayıptır söylemesi hafızamda iyidir...:jeyyar:
valla senın ateş iyi gidiyor hadi bakalım yılın en büyük sürprizini sen yap...Sonra başlık açarız.."Eczacının hatası diye "sırnaşık şey sen anladın a.s.

:mymeka: Ben genç teyzeyim gülüm... ayıptır söylemesi hafızamda iyidir...:jeyyar:
valla senın ateş iyi gidiyor hadi bakalım yılın en büyük sürprizini sen yap...Sonra başlık açarız.."Eczacının hatası diye "sırnaşık şey sen anladın a.s.

kaydirigubbakcemile3 anlamaz mıyım kız kocişimde buaralar pek bi ilgili acaba diyorum komplo kurmuş olabilir miiii:roflol: dicem ama benimkine kalsaa 3,5 ay çocuk yapmayız baya gözü korktu..

X