Umudumuz Umut olsun

adet olduğun günden 10-16 günleri arası yani benim 25- 31 arası senin 29 3 arası olması lazım bide kaç günde bir adet olduğun önemli 32 günde bir adet olanlarda daha geç oluyo yumurtlama kürtajdan önce 25 günde bir olurdum şimdi 28 günde bir olmaya başladı aslında kişiden kişiye değişiyo

Bak zeytin adet döngüm 24 benim 19 aralıkta adetimin ilk günü bana söylermisin mesela şimdi nasıl hesaplıyacağımı canım ya?:))))

sen bugünden itibaren çalışmaya başla 28- 4 arası ama yinede diğer günleri ihmal etme gün aşırı yap dr. gittin mi yumurtalarında bi problem falan var mı hormonların falan bi görün dr. ondan sonra için daha rahat olur canım ben kürtajdan sonra göründüm herşey normal hayırlısı artık

Saol zeytincim ya.şöyle birşey daha 3 aydır çalışma var birde hapta kullandım onunda etkisi olacak.dr. Için daha erken diye düşünüyorum bir 3 ay daha bakarım olmasa giderim diye düşündüm.bizim türk halkında var ya o bende de var çünkü:))dr. Gidince şartlanma oluyor direk olacağı varsa da olmaz stresten diye düşünüyorum...

slm kıslar geldim ben afiyet olsun herkese ben evleneli 3 sene bitti 4 yılımıza girdik çevre baskısı çok fazla çocuk için ama ben takmıyorum mevlam vereceği zamanı bilir kısmet herşey dimi allah kucağımızı boş koymasın

selam milletttttttkaydirigubbakcemile3
cumanız mübarek dualarınız kabul olsun 2009 umudun gerçekleştiği yıl olsun burdaki herkez hayırlısıyla anne olsun inşallahhhhh:nazar::emir_bebek::nazar:
yeniler hoş geldiniz eskiler nasılsınız öpüldünüz anacım mucukss mucuksssssŞenizŞeniz

selam kızlar...biraz geç oldu ama net yoktu akşamdan beri...gelince yazayım dedim ama maalesef...neyse dr teyzemiz herşey yolunda dedi...kalp atışlarını dinledik..gelişmasi güzelmiş...6+6 yız bugün..yarın tam 7 haftalık olacak meleğim...kendini yine de çok yorma dedi...progestan'a devam...daha en az 1 ay içicem...işe de pazartesi başlıyorum allahın izniyle...yani hasretliğimiz bitiyo kızlar....adım adım sizlerle meleğimin herşeyini paylaşmak öyle müthiş bişey ki...allahım bu duyguyu hepinize yaşatsın..inanın tüm kalbimle dua ediyorum...
mervem kız 7 hafta nezaman olmuş maşallah büyüyo meleğin.herşeyin yolunda olması çok güzel.aman kendine dikkat et neolur.öptüm sizi

razişim bende iyiyim sağol canım doğum konturol hapının bitmesini bekliyorum bitsede biran önce doktora gitsem.çok kafama takıyorum bu durumu eşim çok üzülüyo garibim beni böyle görünce.çalışsam bukadar takmam belki kafama akşam eşim sana ehliyet alalım kursa filan gidersen kafan dağılır dedi ben çok kötü birisiyim galiba adamıda üzüyorum ya. o ise beni mutlu etmek için elinden geleni yapıyo.durum böyle işte işte canım

X