Umudumuz Umut olsun

ama bende haklıyım ortada bir hastalık var hiçbişekilde tanısı koyulamıyo.ayrıca ilişki sırasında canım acıyo.ne yara var ne kist nede test sonoçlarında herhangi bi sorun ama bu şişlik ne neden bana acı veriyo bu bilinmiyo razişim slm verdik borçlu çıktık misali başını ağrıttım ama sizlerle paylaşmak sorunlarımı azaltmasada beni rahatlatıyo.sağolun canım

canım benim dertler paylaşılınca azalıyor biz burda çok yakınımızda olan kişilere bile anlatamadığımız problemlerimizi anlatıyor ve birbirimize destek oluyoruz üzülme canım bu kadar problem yapma herşeyin hayırlısı olsun doktorun verdiği ilaçları kullan bakalım inşallah hemen hallolur canım derdi veren rabbim dermanıda verir zamanı gelince bizimde bebişlerimiz gelecek allahın izniyle:teselli:

Selam kızlar nasılsınız bakalım biliyorum çok özlediniz beni:)))))
bende sizleri özledim valla bilgisayar gelene kadar doğuracam galiba ben artık ne zaman görüşebilirsek sizlerle:)))
hepinizi öpüyorum pazartesi şebbo ve dünürümden iyi haberler bekliyorum haberiniz olsun hemen arayın beni banu abbamın pc yazıyom namaz kılıyoda kendisi:))))

kızlar naber...ben daha iyiceyim..bugün midem de çok bulanmadı...sizlerden naber...herkesin işleri yoğun galiba...pek uğrayan olmamış topiğe...neyse pazartesi kavuşmak umuduyla..kendinize çoook iyi bakın anacımm...öptüüüüüüm....

herkeze günaydın iyi haftalar hava buz gibi dondum ya bu havada işe gelmek çok zor kızlar ya allah herkezin yardımcısı olsun

günaydın kızlar...aslıcım sanada günaydın canım...haklısın valla...hava izmir de bile dondurucu...ben de bugün tekrar iş başı yaptım bakalım...şimdilik yolunda herşey...sizleri çok özlemişim....

Günaydın kızlar haftanızın güzel geçmesini dilerim.

Mervecim iyi olmana sevindim inşallah daha iyi olacaksın.

Benim yengem gece doğurdu kızlar hala oldun gece 2 de doğdu görseniz kara kızım o kadar güzel ki daha hastanedeler ilk defa keşke çalışmasaydım da yanlarında olabilsem dedim

mervecim işe dönmene sevindim canım ama çok dikkat et kendine
asiyecim allah analı babalı büyütsün darısı başına

sağolun kızlar iyiyim şimdilik...asiyecim gözün aydın canım..çok güzel bi duygu yeğen sahibi olmak...allah analı babalı büyütsün canım....

ah cnnmm çok sevindimm aramıza dönmenehihoyyyt çok yorma kendini olurmu cnmm
cnm hayırlı uğurlu olsn allah analı babalı büyütsün bende hala olduğum için bilirim süperr bi duygu kaydirigubbakcemile5
mervecim işe dönmene sevindim canım ama çok dikkat et kendine
asiyecim allah analı babalı büyütsün darısı başına
günaydın aslıcımmmmm..hayırlı haftalar olsun.

canım adaşım...bende çok seviniyorum aranızda olabilmeme...yorulmuyorum pek...idare ediyoz bakalım...

oh ii bari cnmm.. kızlar bende cmtsi kürtajımı yapan doktorumla konuştum bana bazı testler yazacak sanırım asiye senin yaptırdıgın testler toxoplazma vb..gibi hafta içi gel yazayım dedi..bakalım hakkımızda hayırlısı..

Hadi bakalım mervecim temiz çıkar inşallah cnm benim temiz çıktı bebek çalışmasına başlayabilirsin dedi doktor

selam kızlar.....asiyeciğim allah analı babalı büyütsün yeğenini inşallah....allah sanada tez zamanda kısmet etsin....mervecim işe dönmüşsün kendine çok dikkat et canım....merve ve aslı sizlere günaydın anacım....bol güneşli günler herkese...havalar önemli değil kalpler buzlu olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…