Umudumuz Umut olsun

Semracım nasılsın hayatım

ne olsun bitanem iyi diyelim iyi olalım.sen ve bebişin nasılsınız yaramazlık yapıyomu annesi.anam bide sağlıklı bişekilde doğuraydınız aklım hep siz hamişlerde hayırlısıyla o günlerde gelcek inşallah.canım seni ve meleğini kocaman öptüm.

Kızlar hepınıze desteklerınızden dolayı tesekkur ederım

ne demek emelim destek olcaz tabi. ben zaten burda bu yüzden mutlu oluyorum menfaat, çıkar, kibir hiçbirisi yok. destek, birlik samimiyet var.daha sayamadığım tüm güzellikler burada sizlerde.canım arkadaşlarım hepinizi çok seviyoruuumm

merhaba arkadaşlar
bende bişey sormak istiyorum aranızda hormon tahlilleri yaptıranlar varmı? Benim doktorum adetin üçüncü günü hormon tahlilleri istedi ve ben akşam saat 6 gibi falan adet görmeye başladım. Bu durumda adetin üçüncü günü nasıl hesaplanır. Dünü birinci gün mü sayıcam yoksa bugün mü birinci sayılacak. Bilen varsa yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978
* aabeyazmelek..........................( Feyza)............24.09.1984

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* raziş.................................22 Aralık .( Raziye )..........03.06.1984
* resema.............................22 Aralık ( Semra )...........27.07.1983
* cancer..............................28 Aralık ( Merve ).............23.06.1982
* Rahel............................................. ..( Emel ).............15.02.1978
* melankolia....................................... ( Pınar ).............26.02.1985
* alabama........................................... ( Şebnem )........07.08.1971
* zuzu79............................................ ..( Sinem )
* crazybaby.........................01 OCAK .( Nasip )............28.01.1972
* asiş..................................20 OCAK ( Asiye )............15.02.1981

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:

ctesi oluyo sanırım cnm

Nasipcim hoşgeldin cnm beni de yazsana 20.12 diye canım bu arada sanada az kalmış
feyze hamile cnm onu yukarı alırsın

slm ben yenı katıldım aranıza 7 haftalık hamişim ve hala hamileliğime inanamıyor alışamamdımda cok nerede kımlerle konusacagımıda bılmıyorum sizlerle paylaşayım benıde aranıza alırsınız umarım bu arada benım mıde yanmam ve kasılmalarm ağrılarım cok fazla oluyor

canlarım bir ceeee deyip kaçacam bugün pek keyfim yok nedense beni merak etmeyin dedim umarım hepiniz iyisinizdir öpüldünüz anacım mucuksss mucuksssssŞenizŞeniz

kafamçokkarıştı:dilcikar:COMELY 08 hoşgeldin aramıza canım tebrik ederim Allah ım sağlığıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin sağlıklı hamilelik dönemi geçirirsin inşallah canım

Nasipcim 20,01 yazcaktım canım yanlış yazmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…