Umudumuz Umut olsun

:sm_cool::teytey::hooray:hihoyyytkaydirigubbakcemile2Merhaba kızlar geldim ben sonuçlar temiz
kaydirigubbakcemile3 yuppiiiiiii gelsinnn bebişşşşşşş..asiye ilaca başlıcan mı?
Kızlar merhaba ben çokkkkkk üzgünüm babam trafık kazası geçırdı

ay cnm çok geçmiş olsnn nası baban şimdi ii mi?

canlarım benim hepine çok teşekkür ederim inanki iyiki varsınız ve benim morel kaynagımdınız sizleri çok seviyorum dün kantesti yaptırdım 416 çıktı doktoruma arayp söyledim yeni gebelik dedi perşembe tekrarlıyalım dedi yarın günüm var bende akşama testi yaptırırım artık hepinizi öptüm kendinize dikkat edin agrım var fazla duramıyorum...

emelcim canım benim çok geçmiş olsun iyidir inşallah babam acil şifalar versin allahım

cnmmmmmmmm feyza çoook sevindim maşallahhh değerinde güzel..
ağrın nasıl cnm neden ?

çok üzüldüm emelcim babana çok geçmiş olsun ucuz atlatmış çok şükür umarım en kısa zamanda iyileşir canım sakın kendini çok üzme emi bebişini düşün hayatım.

asiyem canım sonuçların iyi çıkmış çok şükür sevindim canım benim. feyzacım sende artık anne adayıoldun darısı başımıza canım dinlen bol bol kendine dikkat et canım.

sağolun şebnemcim mervecim bende çok sevindim valla .
Mervecim doktor dedi ki önümüzdeki ay adetin 3. günü gel ilaca başlayalım yumurtalıkları kontrol edelim dedi. Bu ay değil cnm ama bu ay istersen korunma normal olursa daha iyi olur dedi bana.

süper asiyecim temiz çıkmasına sevindim sonuçlarının inşallah bu ay süpriz yapar canım bebişin ilaçsız:))
emelcim geçmiş olsun allah şifa versin canım babana
feyzacım çok güzel artık karnın minik bir parçan var bitanem sana sıkı sıkı tutunmaya çalışan

süperrrrrrrrhihoyyyt gelsinn bebişşş gelsinnnn...hihoyyyt

kızlar seherin selamı var bugün doktora gitmişler bebiş iyiymiş haftasına göre öndeymiş boyu kilosu iyiymiş annesindeymiş ama gidicekmiş bir yaramazlık yokmuş

Emel cim geçmiş olsun..Babana acil şifalar dilerim...
Asiye canım test sonuçlarının iyi çıktığına sevindim..Sıra bebekte inşallahhh..
ayşecim hoşgeldin..umarım herşey yolundadır..
şu yenı yıla girsekte işler biraz hafiflese değil mi :))) herkes harıl harıl çalışıyor :)))

kızlar ben geldim...emelcim babana çok geçmiş olsun canım..allah beterinden saklasın...sende kendine dikkat et..çok üzme canını...bebişini düşün emi?...asiyecim sonuçlarının temiz çıkmasına çok sevindim...hadi bakalım gelsin bebişimiz artık...feyzacım bende 2.gecikme günümde yaptırmıştım kan testini 431,5 çıkmıştı...inşallah sorunsuz bi gebelik geçirirsin canım...nazmiyeyi ben de çok merak ediyorum kızlar ...umarım iyidir kızı da kendisi de....kızlar hepinizi çoook öpüyüorum...ben de iyiyim gibi...lekelenmem geçti sanırım...bugün hiç bişey gelmedi...bakalım yarın dr teyzemiz ne diyecek?inşallah herşey yolundadır....

canımmmmmmmmmmm inan çok sevindim inşallahh doktorda güzel güzel haberler verir bizle paylaşırsınn çokkkkkk özledik seniihihoyyyt

Mervcim inşallah bırakmayacak bebeğin seni bak düzeliyo herşey inşallah doktorun da güzel şeyler söleyecek biz dua ediyoruz

canımmmmmmmmmmm inan çok sevindim inşallahh doktorda güzel güzel haberler verir bizle paylaşırsınn çokkkkkk özledik seniihihoyyyt

canım benim....bende çok özledim sizleri...inşallah güzel haberler vericem sizlere yarın...yarına bağlı herşey...bakakım çalışabilecek miyim...herşeyin hayırlısı...mimik kuzum iyi olsun da....

canım benim....bende çok özledim sizleri...inşallah güzel haberler vericem sizlere yarın...yarına bağlı herşey...bakakım çalışabilecek miyim...herşeyin hayırlısı...mimik kuzum iyi olsun da....

tabi cnm benim olmazsa erken ayrılmış olcan işten amannnn koyver gitsinn.. :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…