Umudumuz Umut olsun

tabi cnm benim olmazsa erken ayrılmış olcan işten amannnn koyver gitsinn.. :Saruboceq:

he valla canım...napalım öyle olcak galiba...hiç tahmin etmezdim başıma böyle bişey gelsin...sanki çok rahat bi gebelik geçiririm gibi geliyodu...ama biz ne desek boş...rabbim görelim neyler...neylerse güzel eyler....

öyle cnm hayat gerçektende hiçbirşey hesap ettiğin gibi gitmiyor ne desek boş allah hayırlı yazılar yazsın.. sanırım ben hala öğrenemedim akışına bırakmak lazım planlamamak lazım .. genede hayal kurmak güzel oluyor

iyi olduğuna sevindim razişim.kocişinde ikna olmuş tamam demiş. bencede gidin doktora doktorumda bana aynısını söyledi 1 yıl olsun birlikte gidersiniz sanada aşılama yaparız dedi.evet canım herşeyin hayırlısı olsun.valla canım dua etmekten başka çaremiz yok inan geçen ay okadar hayal kırıklığına uğradımki koskoca bir ay iki günde bir çalıştık hiç aksatmadık bile ya ama olmadı işte.

sen gelecek bebeğinin hayalini kurmaktan asla vazgeçme adaşım....o bizlere en büyük yaşama sevinci...

semracım..sakın vazgeçme...inan ki bi gün geliyo hayatının en güzel müjdesini alıyosun...bende bekledim..olmayacak diye ümitsizliğe kapıldım...ama bak küçük meleğim geldi...ve hayata tutunmaya çalışıyo o minik kalbiyle...dualarım tüm bekleyen güzel anne adayları için...herkes kavuşacak bigün meleğine....

sen gelecek bebeğinin hayalini kurmaktan asla vazgeçme adaşım....o bizlere en büyük yaşama sevinci...
evet adaşım ciddende öyle mis kokulu bebeğimizin olacağı günleri ister istemez hayal ediyoruz. yıkıldık, çok üzüldük ama şimdi ikimizde toparladık ..

ah gülüm hiç onla alakası yok ki arkadaşım korunurken ufak bi kaza olmuş gitmiş yıkamış ıkınmış sadece tek gece düşün yani ve hamile kalmıştı ..

haklısın bitanem nasip kısmet bu işler ama okadar uğraş verdikten sonra netice olumsuz olunca insan çok üzülüyo bide bu ay doğum konturol hapı kullan demişti doktor onu kullanıyorum.bu ayda bişey yok yani.amaan ne biliyim bazen diyorum akışına bırak bazende ağlıyorum üzülüyorum işte allah herşeyin hayırlısını versin evladında önce hayırlısını dilemek lazım sanırım ve isyan etmemek sabretmek.

bende ağlamıştım cnm ağlamayan yoktuur herhalde .. neden hap kullan dedi doktor kist sorunun mu oldu

bende ağlamıştım cnm ağlamayan yoktuur herhalde .. neden hap kullan dedi doktor kist sorunun mu oldu

işte buna üzülüyorum zaten mervecim rahimin üzerinde bir şişlik var. idrar testi kan testi ultrason testi yaptırdık testler temiz çıktı .doktorum bna şu açıklamayı yaptı mesela her iki çiftte çocuk olmasına engel hiçbir sonuç yoktur ama çiftlerin bir türlü çocukları olmaz bu durum bizim tıkanıp kaldığımız yanıtlayamadığımız bi olaydır seninde bütün tahliller temiz çıktı ama o şişliğin nedenini anlayamadım dedi. ben bu testleri alıp 2 tane dk.ra götürdüm muayne oldum onlarda aynısını söylüyo sorun var ama görünmüyo çıldırcam bu yüzden.doktorum dediki her ihtimale karşı rahimde bişi kist filan gerçi hiç bişi yok tahlillerde ama biz genede bu doğum konturol hapını 1 ay kullanalım dedi valla bilmiyorum sorun ne onuda bilmiyorum aslında o yüzden zaten üzülmem.sorunsuz olduğumu bilsem bebişim olcakmı onuda bilmiyorum

Semra cım üzülme inşallah kısa zamanda çözülür
Kızlar buarada elektirkler gitti birazdan jenaratör de gider sanırım size iyi akşamlar öptüm sizi

hımm anladım cnm benim şimdi neden olduğunu bulamadıkları için kafana takıyorsun haklısın cnm ya diğer testlerinin temiz çıkması süper..kader ama herşey ..inşallah cnm herkes meleklerine kavuşur..

Merhaba kızlar amma çok kaynatmışsının maşallah allah bozmasın bizde oğluşumla bol bol çalıştık
emelcim çok geçmiş olsun canım acil şifalar ama üzülme bebşini düşün hem bak babanda iyi
merve2cim bebiş düzeliyor demek aferim ona bırakmaz o bizi eminim aman çık işten merve boşver insan hamişken çalışması çok zor oluyor oturup yazı yazmakan tüm kaburgalarım ağırıyor havalarda soğudu zor geliyorum işe
razişçim senden de inş en kısa sürede bebiş haberi alırız inş eşinin sonuçları iyi çıkar
asiyem canım yeğenim geliyor veya oğluşuma hatun geliyor desene az kaldı hehe
feyza çok dikkat et kendine en önemli dönemdesin şuan

canım benim üzülme düzelecektir mutlaka allahım tüm kullarına yardım eder inancımızı asla yitirmeyelim

semracım nolur üzülme canım...inşallah herşey yoluna girecek...gelecek bebişin bigün inan buna...

kızlar kocişim geldi...ben kaçayım...akşam müsait olursam gelirim yine....öptük hepinizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…