Umudumuz Umut olsun

kızlar selam hayırlı cumalar olsun herkese ama zaten hayırla başladık....mervecim allah tamamına erdirsin canım......çokkkkk çokkkk sevindim valla...artık içinde kalan tüm herşeyi yaparsın...işten çıkıp bebeğine bakmak istiyordun bak oda oldu işte.....Allahım yüzüne baktı....Allah kucağına almayıda nasip etsin...darısı diğer bekleyen arkadaşlarımın başına....aslı sende haber verirsin canım ne dediğini doktorunun....yarın akşam bakarım kısmet olursa....yarın öğlen misafirimiz var bizim hemde ağır olanından.....eşimin kızkardeşi doğum yapmıştıya 19 kasımda işte bebeğimiz EGE'

Gülşencim kolay gelsin canım
Aslıcım yarın girip bakmaya çalışırım minik kelebeğini merak ediyorum ama giremeyedebilirim
Bayram temizliği ziyaretleri derken bu hafta hiç giremeyebilirm de o yüzden kusura bakmayın eşimin ailesinin yanına gitcez onlardada bilg yok maalesef.

günaydın kızlar cumanız mübarek olsun
merve2cim çoooookkkkk :sm_cool:sevindimhihoyyyt kan testinin sonucunuda hemen yaz bitanem allahım darısı isteyen herkesin başına rabbim herkese annelik duygusunu tattırsın inşallah
bu mübarek günde ve bayram öncesi süper oldu hihoyyythihoyyyt

kızlar birazdan kociş geliyo...kan vermeye gidicem...gelince yazarım kaçta sonucu vereceklerini...dua edin...yanılmış olmayalım....

dualarımız seninle canım inşallah canım bebiş var ama sonuç ne olursa olsun hayırlısı olsun tamam mı canım

günaydın kızlaaar. topiğimin anne ve anne adaylarına kucak dolusu sevgilerr. umarım hepiniz iyisinizdiirr.

kızlar iyiki varsınız...canlarım benim...ne güzel bişey yaaa...benimle mutlu olan sevinen bisürü arkadaşım var....kan sonucunu da yazarım alır almaz...ama daha salak gibiyim...inanamıyorum....

süppeeeeeer, oleeeeeey bi hamişimiz daha olduuuu. insallah kan testinde de hamişliğin doğrulanır birtanem tebrik ediyorum şimdideeen,darısı tüm isteyenlereeeeee:sm_cool:sırnaşık şey:teytey::teytey:

evet asiyecim bakayım şimdiden ocak ayı için :))))) aman valla sağlıklı olsunn o yeter bana..

canlarım üzülmeyin, insallah tekrar hamiş kalcaksınız bu sefer insallah allah kucağınıza almayı nasip etcek ay aglatmayın benide bee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…