Umudumuz Umut olsun

klava:klava:klava:klava:klava: Merve hanım hala test yapmak ıçın mı beklıyor kalk yap kız testı allah allah gelırsem yanına

bu arada bizim buzamız oldu ay doğumu çok korkunçtu:1shok: normal doğumu tercih etti ineğimizkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ama ben çok korktum hayvan olsa yazık ne kadar acı çekti
ama minik buzamız çok tatlı kızlar ya bebek gibi bir altını almıyosun :roflol:biberonla emziriyorsun ilk gün zorlanıyosun emzirmekte :ecrin_bebek:
allahım inşallah kendi bebişimi emzirmeyide nasip eder:Saruboceq: ya ben de istiyorum hamiş:CüvCüv: olmayı bebeğimin olmasını senağlama

KIZ AGLAMA GEBERTIRIM SIZI ALLAH ALLAH OLACAK SENINDE BEBISIN OLACAK GELCEM BEN AYDINA ISIRACAM ONU kaydirigubbakcemile3 ABLAMIN AYDINA TAINLERININ ÇIKMA OLASILIGI VARDA KIZ AYDIN DIYINCE CANIM INCIR ISTEDI

ah cnm aminnnn aminnnnnnnnnnnnnn.. hayırlı olsun buzağınız:lepi:
bisss adımızı koyduk teyzeler
:ecrin_bebek: yerim ben idilii kıtır kıtır kollarından bacaklarından Şeniz

şebnemcim demek fazla girmezsem unutucaksınız öylemi senağlamaama başka arkadaşlarınızı unutmuyorsunuz :uhm: demekki ben pek önemli degilim CADIARZU
neyse girmemem artık unutursanızda hatırlatırız tekrardan kendimizikafamçokkarıştı

neyse ben kaçtım kızlar birazdaha ders çalışıcam sonrada kaynanama tatlı yardımına gidicem sen severim ya kendilerini :((

kız herkes devamlı gelio sende öle yap diozzz ..

ne dersi çalışıyorsunn

hiç girmessen unuturuz anacım ama böyle arada gelip ce dersen unutmayız. tabi biz ceee den fazlasını istiyoruz ama idare ediyoz hamişlerimizi hamiş adaylarımızı yoksa biz çok meraklıyız beş ay hiç girme haber verme burda noldu bu kıza diye meraktan çatlarız valla o yüsden dedim şaka şaka artık sen listeye yazıldın unutmayız seni merak etme
:1hug:
kız amma alıngan çıktın onlar asla bızı habersız bırakmazlar buraya gıremeseler msn ye yazarlar kusum

bak ne güzel birbirimizi savunuyoz bile varmı bize yan bakan heytt biz sanal alemin delikanlı arkadaşlarıyız sanal alemin gerçek dostları dimi kızlar hadi rastgele a.s.

aaa pınaaaarr nasılsın canıııımm..bayadır görmüyodum seniii...sen ne yaptın tedaviye devam mı ediyosun..öptüm canım..

canım benim embriyoları dondurdular 13tane:) polip için histereskopi olcam adet olup bittikten hemen sonra.ocak ayında da sorun çıkmazsa transferim olcak canım. sen nasılsın?

canım geçmiş olsun insallah bende kolay atlatırım. histeroskopi ile alacaklar benimkini.adet bitiminin ertesi günü. insallah kolay gecer canım benim

slm kızlaaar. hepinizi öpüyorum, insallah hepiniz iyisinizdir.
merveem insallah adet olmazsın kuşum güzel haberleriniz alırız insallaaah

KIZ AGLAMA GEBERTIRIM SIZI ALLAH ALLAH OLACAK SENINDE BEBISIN OLACAK GELCEM BEN AYDINA ISIRACAM ONU kaydirigubbakcemile3 ABLAMIN AYDINA TAINLERININ ÇIKMA OLASILIGI VARDA KIZ AYDIN DIYINCE CANIM INCIR ISTEDI
inşallah emelcim yollayayım artık tazesi kalmadı kurusuyla idare edersin dimi:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…