Umudumuz Umut olsun

pınarcım bugün yoğun ya herkes az az uğruyorlar sana göre bişey yok cnm seni seviyoruz biz.

Merveden haber bekliyoruz test sonucu için temkinli bekleyiş içindeyiz canm

pınarcım bugün yoğun ya herkes az az uğruyorlar sana göre bişey yok cnm seni seviyoruz biz.

Merveden haber bekliyoruz test sonucu için temkinli bekleyiş içindeyiz canm

anladım canım, ne bileyim size yazdım sizde görmeyince korktum bi hatamı işledim diye :) çünkü birilerini kırmaktan çok korkarım

insallah merve hamişiiim diye bagırcaak geldiğinde. allahım yardım etsiin insallaaah:asigim:

hihoyyythihoyyyt oleyyyyyyyyyy merve hamile merve hamile merve hamile canımmmmmmmmmm çok sevindim hayatım allah analı babalı büyütmeyi kucağına almayı misler gibi koklamayı büyütmeyi nasip etsin arkadaşım bu güze bayram hediyesi için çok teşekkür ederim canım kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 :teytey:

İnşallah canım hamile zaten 2. izgi silik çıkmış genelde şaşmaz ama yinede insan tescilli olsun istiyo

selam kızlar pınar hoşgeldin ne var ne yok

saolasın canım ne olsun soğuk yine istanbul, çamaşır yıkayıp ortalığı toparladım birazdan kayınvaldeme gidicem. sen nasılsın?

yok pınarcım yazdım ya adaşım gelince seviniriz diye sanaydı cnm o :eek:

canım benimmm, o zmna ben üstüme alınmamışım yazdığını demekki :eek: ay alıngan mı oldum ne ? :) aman aman erken adet olmayayım mümkünse.

kızlar emel gülşen pınar merve aslı asiye raziye emel burdakiler valla kusura bakmayın sabahtan beri acayip yoğunum direk olaya daldım mervemin hamişliğine çok sevindim geçmişi bile okumadım şimdi yine işe dönüyorum hepinizi öptüm sonra gelmeye çalışcam bu arada emelim inşallah sende hamişsindir hayatım yarın regl günün bizde yokuz ama inşallah bayram ertesi döndüğümüzde senin de mutlu haberini alırız innnnnnnşşşşşşallllllllaaaaaaahhhhhh :)

çok t44brik ederim mervecim2 allah analı babalı büyütsün inşallah canım bayram müjdesini aldık senden yaşasın
kızlar bende yoğunm bu gün malum yaron paydos işleir yetiştimreye çalışıyorum
aslıcım bebişle ilgili bilgileri yazarsın canım merak ederim bak bende bayram sonu giricem doktor öle dedi

Mervem canım tebrik ederim...Allah sağlıkla doğmasınıda nasip eder inşallah...Darısı bizim gibi isteyipte bekleyenlere olsun umarım...
Nasip canım valla günüm yarınmı bilemiyorum...son zamanlarda aşılamanında etkisi sanırım adet döngüm düzensizleşti..inan bana ne çok isterim müjde vermeyi ama Allahım nasip etmedikce bu mümkün olmayacak sanırım...
pınarcım sana yetişemedim çıkmışsın..Ben iyiyim canım..senınde güzel haberlerini bekliyoruz..

Pardon yanlış oldu Nasip demişim şebo cum mesajım sanaydı sen anladın onu...
Bu arada nasip i de aradan çıkartmış oldum...Sormadım diye kızmaz artık :)))))

çok t44brik ederim mervecim2 allah analı babalı büyütsün inşallah canım bayram müjdesini aldık senden yaşasın
kızlar bende yoğunm bu gün malum yaron paydos işleir yetiştimreye çalışıyorum
aslıcım bebişle ilgili bilgileri yazarsın canım merak ederim bak bende bayram sonu giricem doktor öle dedi

kızlar emel gülşen pınar merve aslı asiye raziye emel burdakiler valla kusura bakmayın sabahtan beri acayip yoğunum direk olaya daldım mervemin hamişliğine çok sevindim geçmişi bile okumadım şimdi yine işe dönüyorum hepinizi öptüm sonra gelmeye çalışcam bu arada emelim inşallah sende hamişsindir hayatım yarın regl günün bizde yokuz ama inşallah bayram ertesi döndüğümüzde senin de mutlu haberini alırız innnnnnnşşşşşşallllllllaaaaaaahhhhhh :)

tamam canlarım allah kolaylık versin. sanırım bugünden sonra giren olmaz topige. şimdiden bütün hamişlerimizin ve hamiş adaylarımızın kurban bayramını kutluyoruummm

Mervem canım tebrik ederim...Allah sağlıkla doğmasınıda nasip eder inşallah...Darısı bizim gibi isteyipte bekleyenlere olsun umarım...
Nasip canım valla günüm yarınmı bilemiyorum...son zamanlarda aşılamanında etkisi sanırım adet döngüm düzensizleşti..inan bana ne çok isterim müjde vermeyi ama Allahım nasip etmedikce bu mümkün olmayacak sanırım...
pınarcım sana yetişemedim çıkmışsın..Ben iyiyim canım..senınde güzel haberlerini bekliyoruz..

burdayım kuşum ben.daha çıkmadım. tüp bebege kesin karar verdiniz mi canım? son gelişmeler neler?

kızlar pınarın dediği doğru yarından itibaren bayramda çoğumuz burada olmayız herhalde o yüzden bende bayramınızı kutluyorum arkadaşlarım
gülşen o testi yaptım kız çıktı doktorda kız dedi ama ultrasonda ne çıkıcak bakalım bayram sonu

yok pınarım tüp bebeğe karar vermedik..Şöyleki; ssk dan yararlanabilmek için 3 yıllık evlilik şartı var. Yeni ev alıp kredi ödediğimiz içinde şu anda özelde yaptıracak maddi güce sahip değilim..Doktorum ocak ayına kadar dinlen dedi gittiğimde aşılama felan derse şimdiki kararım 2.aşılamayı denemek istemiyorum..ama zaman ne getirir bilemem..büyük ihtimal 2009 temmuz ayını beklerim..

mervecim süper ya bize de sana ve ailene de bayram hediyesi oldukaydirigubbakcemile5
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah daha minicik o çünkü hassas dikkat et kendine mervecim çok svindim valla ya :1hug::teytey::sm_cool::dance::hooray:

senınde bayramın kutlu olsun Seher cim...Ve bütün kızlar bayramınız mübarek olsun...
Seher valla hala içimden senin bebeğe erkek demek geliyor..Sağlıklı olsunda hiç farketmez tabi ki..O da erkek gibi kız olur :))))

valla emelim benimde gülşenden sonra içime şüphe düştü:))
şu renkli ultrasona girsemde tam öğrensem çoçuk doğana kadar ne isim bulabilcez ne bişye alabilcem bu gidişle:))

X