Umudumuz Umut olsun

:asigim:Allahım ya utanma gecelerı bak ustunu açmıs mı açmamıs mı dıye ıstersen adres vereyım incirler yol şaşırmasın

gülşencim idil bebek olucak he süper ya ismiyle yaşasın tatlım
razişçim üzülme BİRGÜN HERKEZ HAMİŞ OLCAK sadece zaman canım sabırlı olucaz

Merhaba kızlar baya kaynatmışınız ben çok yoğundum bugün öğleden sonra gelemdim kusuruma bakmayın pınarcım gelip gitmiş sanırım inşallah polipten tez zamanda kurtulursun cnm inş diğer ay hamiş haberlerini alırız
sanırım mervede hamiş adette olmadı ohhh ohhh

kız amma alıngan çıktın onlar asla bızı habersız bırakmazlar buraya gıremeseler msn ye yazarlar kusum

anladım canım alınganım işte napıcan sırnaşık şey

günaydın kızlar...testi yaptım bu sabah...tek çizgi yanında çok belirsiz 2. çizgi çıktı...bugün kan testi vercem...o zamana kesin netleşir...acaba hamişmiyim?????????

günaydın kızlar...testi yaptım bu sabah...tek çizgi yanında çok belirsiz 2. çizgi çıktı...bugün kan testi vercem...o zamana kesin netleşir...acaba hamişmiyim?????????

:lepi: hamişsinnnnnnnnnnn mervecimmmmmmmmmmmmmmmŞeniz cnm çok mutlu oldumm hadi bugün kanı verde kesinleşsinnn maşallahhh:teytey:
hihoyyythihoyyytkaydirigubbakcemile2 ohhh hihoyyyt

merve cim canımmm coooookk tebrıkk edeerımm...caanım işte kesınlıkle hamılesın mübarek günün uğuruuu....hemen kan testı yaptırrr ama zaten hamişşşşşşşşsinnnnnnnnnnnnnnnnn hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

kızlar hepinizin günü aydın cuması mübarek olsun...
Mervemmmm tebrik ederim...Bize bayram hediyesi verdin ne güzel..Darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallahhhhh.. herkesi öpüyorum..a.s.Şeniz

kızlar hepinizin günü aydın cuması mübarek olsun...
Mervemmmm tebrik ederim...Bize bayram hediyesi verdin ne güzel..Darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallahhhhh.. herkesi öpüyorum..a.s.Şeniz

günaydınnn teyzişkoooooooooo sende bayram sonrası hediyesi ver inşallahhhhhhhihoyyyt

bakın benimm kuşta altta uçuyorr gelcek koncak inşallahhhhhhhhh.. huuu leylekk kardeşşş adresi şaşma emii bekliyorumm inşallahh sağlıkla gelkaydirigubbakcemile3

ay bugün çenem düştü kız merve bak bunlar senin verdğin haberin mutluuğuu ondan bölee sevinç dolu içimm:içelim:

günaydın teyzesinin fındığı :))))) Keşke be hayatım inan ne çok isterim ama ben ancaaa seneye haber verebileceğim size :)) 2009 Ağustosta tüp yapılınca :)))) Benden önce sizlerin haberini almakda güzel olacak benım için...

herkese günaydınlar hayırlı cumalar canlarım

Mervecim tebrik ederim canım süper ya hamilesin sen bayram öncesi bizi mutlu ettin canım kan testinin sonucunu da bildirirsin ama kesin hamlesin :))))))))))))))))))))))

Eeee Merve2 belirtileri yaz hadi....Senden sonrakilere umut ışığı olsun :)))))
Benımde çenem düştü..))))

Allah ım hepimize nasip etsin kızlar bu mutluıluğu ..
Mervecim gerçekten nerdeyse oynayacağım işyerinde valla:sm_cool::dance::teytey:a.s.kaydirigubbakcemile5

:mymeka: aha ayşenin oklavası yok ama ben şaplak atayım sana

Eeee Merve2 belirtileri yaz hadi....Senden sonrakilere umut ışığı olsun :)))))
Benımde çenem düştü..))))

yaz kız yazz bizde duyalımm:CüvCüv:

Günaydın kızlar hayırlı cumlar işler çok sıkışık asiyem yazdıda o yüzden geldim
mervecim canım çok ama çok tebrik ederim hamişim benim yeni olduğu için silik çıkmıştır benimde silikti hamilem dikkat et kendine yorma kendini

Mervecim nezaman yapıcan kantestini nezaman çıkar haber ver canım
kızlar yarın sabah onda nazlı bebeğimle randevum var ama ben yine grip oluyorum ya offffffffffff boğazım yanıyor

kızlar iyiki varsınız...canlarım benim...ne güzel bişey yaaa...benimle mutlu olan sevinen bisürü arkadaşım var....kan sonucunu da yazarım alır almaz...ama daha salak gibiyim...inanamıyorum....

kızlar iyiki varsınız...canlarım benim...ne güzel bişey yaaa...benimle mutlu olan sevinen bisürü arkadaşım var....kan sonucunu da yazarım alır almaz...ama daha salak gibiyim...inanamıyorum....

canım ilk anlarda hatta bıkac gun ınanamıyosun benmı falan dıyosun?ama sen oluyosunn...allah saglıcakla kavustursun canımm...ama şimdi sevinme zamanııııı haydı topığin güzel hatunlarıııhihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…