Umudumuz Umut olsun

valla emelim benimde gülşenden sonra içime şüphe düştü:))
şu renkli ultrasona girsemde tam öğrensem çoçuk doğana kadar ne isim bulabilcez ne bişye alabilcem bu gidişle:))

canım benım hem arkadaşım öyle oldu hemde gülşen..Erkek dediler hep bebeğe 6.ayında kız çıktı ::roflol: ben demiştim ama inanmamışlardı.. Sende öğrenirsin artık net şekilde. sağlıklı olsunda varsın olsun geç al eşyalarını

anladım canım insallah 2. aşılamanda bebişlerin gelir. anamm bebişlerin dedim kız yoksam 2iz mi olcak. ay insallah canımm. allah gönlüne göre sağlıklı bebişler versin insallah

valla emelim benimde gülşenden sonra içime şüphe düştü:))
şu renkli ultrasona girsemde tam öğrensem çoçuk doğana kadar ne isim bulabilcez ne bişye alabilcem bu gidişle:))

canım kız erkek farketmez önce sağlık tabiiki. allah gönlüne göre versin birtanem. ben daha bebek yokken bi sürü isim bulmaya başladım bile :roflol:

Bende tüm arkadaşlarımın bayramını kutlarım inşallah gönlünüzce bi bayram geçirirsiniz dinlenirsiniz.

öyle pınarcım biz isim hep erkek düşünmüştük kıza şimdi bulamıyoruz:))
zaten herkesede kız demiyoz bi bakarsın değişiktir şoka girmesin millet
valla emel bizim gelinde öyle oldu 8 aya kadar erkek hatta adını ali efe koycaklardı:)) eşyalar alındı doğuma gidicek kontrollerde kız çıktı şimdi karaböcek zeynepsu muz var bi tane

olsun canım anladık biz nedemek istediğini seninde kızınında bayramı kutlu olsun aslıcım

evet canım bayram tebriğini gördük herkesin kurban bayramı kutlu olsun kızlar
sehercim nasılsın hoşgeldin

kızlar herkesin bayramını tekrardan kutluyorum. insallah sevdiklerinizle güzel vakit geçirirsiniz öpüyorumm çookk

kızlar...test sonucum 431.5....

eveeeeeeeeeeeettttt...hamileyiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmm.....
hihoyyythihoyyytMERVECİM SÜPER :sm_cool::teytey:BU HABER ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM BAYRAM ÖNCESİ HARİKA OLDU EŞİN NASIL TEPKİ VERDİ
CANIM YA ALLAHIM SAĞSALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH:Saruboceq:
kaydirigubbakcemile2:CüvCüv::dance:

iyiyim şebnemcim sen nasılsın ufaklıkkla beraber çalışıyoruz işte ama artık hiç işe gelmek istemiyorum zor geliyo valla

pınar emel ayşe emelyücel nasip şebnem merve merve2 seher nazmiye gülşen semra aslı esma sinem asiye aylin hepinize iyi bayramlar

kızlar...test sonucum 431.5....

eveeeeeeeeeeeettttt...hamileyiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmm.....

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt yuppiiiiiiiii Şeniz cnm çok şükürr meleğin artık içinde darısı bizlerinden başına:

kızlar iyi bayramlar herkese .. sağlıkla,sıhhatle..bebekle..kaydirigubbakcemile3

teyzişkooo döndüğümüzde sende patlatırmışsınnn olur mu olur kız belli mi olur..durun ben esmayı arayım güzel haberi vereyimkaydirigubbakcemile5 müsait olursam tabi bugün karmaşık bir gün..

Bayramdan önceki son işgünü olduğu için baya yoğun sizinlede fazla görüşemiyorum kızlar şimdi maaş dağıtmaya gidiyorum görüşürüz

Mervecim çok şükür canımtebrik ederim harika bir bayram hediyesi oldu müthişsin

vallahi ya baya yoğun geçti bu gün tabi benim için bunun bide yarını var daha malesef

kızlar...herbirinize ayrı ayrı sonsuz teşekkürler....burada olup sevincimi paylaşmayı çok istedim ama iş izin vermedi...bayram öncesi yoğunluk malum...yanımda olduğunuzu benimle sevindiğinizi bilmek inanılmaz güç veriyo bana...sağolun varolun...iyiki varsınız...
şimdi ne hissettiğime gelince...daha pek bişey hissedemiyorum...sadece çok mutluyum...eşimle ilk öğrendiğimizde birbirimize bakıp bakıp güldük kahkahalarla....inanması güç bi şey...içimde olduğunu hissedebilsem bir de....

kızlar gülşenin takvimine baktım gönderdiğine kız çıktı bakalım yarın gösterecekmi nazlı bebeğim

aslı bebeğe nazlı nazlı diye nazlıyı getireksin galiba hayatım....seninki şimdiden nazlı ismine alışmış olmalı:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…