Umudumuz Umut olsun

selam kızlar hepinizi çok özledim. şöyle bi geçmişi okudum herkese ayrı ayrı teşekkür ederim mervemden haber yok mu bugün canım inşallah hamilesindir. mervem sende regl olmuşsun rahatlamışsın çok şükür. gülşenin kızı oluyomuş çok şaşırdım ama beni tekrar dünyaya döndürdü senin prensesin gülşenim. onada çok sevindik prensesimize hoşgeldin. ayşe yokmuş inşallah iyidir inşallah allah ona bebişini bağışlar. acaba şu an nasıl bişiye ihtiyacı varmı nasip konuşursan sor emi. sende hala kocişinle orta yolu bulamadın mı nasip bırakın savaşı bebek yapın yaw :) pınarım beni uyuttu doktor aşağıdan kürtaj yoluyla aldı polipi seninki nerde bilmiyorum ama yukardaysa keserek alıyorlar diye okudum nette. benimki kürtajla alındı ve tahliller dahil 350.00 ytl ödedik hayatım. ve reglin ikinci günü gel demişti pazara denk geldiği için ve sabah açbiilaç gitmek gerektiği için salı yani üçüncü gün aldırmış oldum canım. darısı başına en kısa zamanda kurtulursun inşallah. sonra sonra sehercim hala göstermedimi senin kuzun. aslıcım seninki nasıl emelcim bebişinin karyolasını tüm aldıklarını allah güle güle kullanmanızı nasip etsin canım sağlıkla. emelim sen nerelerdesin canım nasıl keyifler. ee kızlar bayrama az kaldı ben cumartesi gelmem sanırım sonrada teee bayram ertesine kadar gelemem başka başka sinem bi ara ce diyip gitmiş galiba öretmenimiz çok yoğun. ben esmayı çok özlediiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm. raziyem sen nasılsın hala kocan kılını kıpırdatmıyomu aileden bi büyük konuşsa senin kocanla diyorum ne dersin. nazmişim senin kuzun nasıl sen nasılsın asiyem nasıl gidiyo çalışmalar ne zaman başlıyo hayatım. feyzacım ilgine teşekkür ederim canım çok ara verme ama gel yoksa unuturuz seni unutturma kendini. semra aramıza hoşgeldin şebnem ben canım. başka unuttuğum yok dimi herkesi öpüyorum kızlar. bugün buralardayım kouşuruz.

günaydın kızlar nasılsınız bakalım güzel günler diliyorum herkese
aslıcım ohh rahatlamışsındır bilirim o saç sıkıntısı bende de var bi de gür saçlar berbat baş ağrısı yapıyor
emelcim oğluşunun yatağı çok güzel iyi günlerde mutlu sağlıklı huzurlu günlerde kullanın inşallah
merve2cim hadi gel hayırlı haberlerini bekliyoruz hayırlısı ne ise o olsun bitanem rabbim ne eylerse hayırlısını eyler canım

heyttttt savunun ben geldim geçmiş meçmiş okuyamam ama şebbom geçmiş olsun polip canavarından kurtulmuşun anlaşılan:)))) kızlar demişdi bana zaten
kız gülşen kızımız geliyomuş ben demedimmi sana kız diye söz dinlemezsinizki hiç:))

müdürüm dışıra çıktı onun pcsine el koydum haberiniz olaaaaa kaçarım birazdan

günaydın kızlarrr
aaa esmacım hosgeldın canım nasılsın nasıl batuşşş...
emelcım ıyı gunlerde kullansın oglun esyalarınız cok guzell....şebnemcim tekrar gecmısolsun canımm...aslıcım sanada saatler olsun gule gule kullan saclarını...merveee hadıı gell nerdesınnnn

günaydın nazmiye bende batuda çok iyyiz allaha şükür bir yaramazlığımız yok sen nasılsın prensesin nasıl

anam takvime bak 7. ayda oğlumun gelmesinede 88 gün kalmış kimsecikler yamıyo gidecem zaten birazdan

dünürüm ebru ancak msn me girer anlamaz buraları yazdığıma baksana müdürün pcsideyim ebru okulda zaten bu saatte sabahcı kardeşim:))

kız ne kadar az kalmışşş ya sen doğurmadan önce haber vermek istiyorum ben sana ama yaa :)

canım bende sizi özledim valla hemde nasıl kız 88 günün var haberlerini bekliyorum bak şöle en cafcaflısından hamileyimm gelinin geliyo diyeeee seninki erkek olursa gülşenin kızını alırım artık bende :))))) sonra senin oğlana kız doğururum hem senle hem gülşenle dünür olurum hemen yazdım yeni bir senaryooo

işte bu yaaa kaydirigubbakcemile5 kız aferim olcaz senle dünür sen merak etme kaydirigubbakcemile3 nası herşey yolunda dimi ne zaman kontrolünüz

esmacım canım hoşgeldiniz batuşum maşallah kocaman olmuşsunuz esmacım çok az kalmış canım ya ay çok sevindim seni gördüğüme kocamn öpüyorum seni

kontrolümüz canım ne zaman isterse ama bayram sonrası gideceğim bakalım hangi gün olursa artık ya 13. aralık yada 20 aralık cumartesi olarak düşünüyorum büyük ihtimal 20 aralık olur hafta içine sarkmazsa

kızlar ben kaçar sizleri kocaman öpüyorum arada uğramaya çalışırım

anaa kız zilli ne iyi ettin de geldin naber kız batu nasıl sen nasılsın ne zaman alcaklar sana bilgisayara ya çok uzadı bu iş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…