Umudumuz Umut olsun

anam esmacım gelmiş farkedemedik iyi mi.......benim kız assolist misali sonradan çıktı ya talep var anacım:)) siz isteyin yeter ki doğururuz daha:))

kızlar günaydın hepinize...biliyorum meraktasınız..ama anca gelebildim işlerden...daha bişey yok...gelmedi kırmızılar...yarına kadar olmazsam yarın test yapıcam...şimdilik benden bu kadar...

esmacım gelmiş galiba...ama biz kaçırdık...neyse iyi olduğunu öğrendik ya o yeter...

kızlar günaydın hepinize...biliyorum meraktasınız..ama anca gelebildim işlerden...daha bişey yok...gelmedi kırmızılar...yarına kadar olmazsam yarın test yapıcam...şimdilik benden bu kadar...

oh cnm çok şükür hadi inşallahhh yarında test sonucunda hamiş olduğunu öğrencez.. sen bugünden al testini sabah kalktıgında ilk idrarla yap anacım ...:teytey:

Merve2cim inş hamişsindirde bayram öncesi hepimiz hediyelerimizi alırız şebocum sen nasılsın canım

esmayla batuş gelmiş ama kaçırdık tühhhh neyse iyilermiş ya o yeter bize maşallah az kalmış batuşa kavuşacaz inşallah allahın izniyle öpüyorum sizi arada yoklayın bizi
merve2cim hayırlısı bakalım inşallah hamilesindir
şebnemcim geçmiş olsun tekrar canım ohh kurtuldun gelsin artık bebiş inşallah canım

razişçim nasılsın canım ya hamişler bu resnkli usg nasıl cmt giricem merak ediyorum 3 boyutlumu deniyor ona bebeğimi nasıl görücem diye netten bakıcam ama tam bilmediğim için bulamıyorum.

ben iyiyim şekerler. mervecim inşallah hamişsin hayatım hadi sen sevindir bizi bayram öncesi allahın izniyle.

ne koydunuz adını gülşencim
razişim sağol cnm aslında bişey yemek istemiyor cnm dün çok kötüydüm üşütmüşüm sanırım midem sızlıyo

bende idili beğenmiştim güzel bir isim anlamıda farklı kır yaşayışını anlatan şiir sanırım inşallah bahtıta güzel olur ismiyle yaşasın canım

geçmiş olsun asiyecim sıcak şeyler içmide için ne iyi olur ki acaba ıhlamur iyi gelir herhalde

Kızlar gunaydın nasılsınız bakım esma gelmıs gıtmıs bu cadı ne zaman gelıpde gıtmeyecek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…