Umudumuz Umut olsun

kızlar benim doğumum 7 mayısta olucak dedi doktorum ozaman ben nezaman çıkıcam doğum iznine müdürüm tam zamnında çıkarsın öyle rapor felan alma dedi

seher gelmedi bugün nerde bilen var mı? nazmiye zaten hergün girmiyor huu hamişler öle geç kalıpta bizi merakta bırakmayın

seher gelmedi bugün nerde bilen var mı? nazmiye zaten hergün girmiyor huu hamişler öle geç kalıpta bizi merakta bırakmayın

geldım geldım herkese merhabalar...
ya valla vakıt buldukca gırmeyte calısıyom kızlar...bayram oncesı ya yogun bıraz burasıı....

ewet dogum ıznı 32,haftada baslıyoo..benım tarıhım 30 ocak dort gozle beklıyoruz bız kızımla uyıyacagımız gunlerııı:)))

sağolun kızlar nazmiyecim çok az kalmış darısı başıma
asiyem afiyet olsun canım

nazmiyecim senin 30 ise esmanın çıkması lazım dimi artık of evdede pc yok napçaz biz esma ile batuşumuza hasret kalıcaz kesin

kızlar nerdesiniz ya yemekten sonra uyudunuzmu yoksa bende martta çıkıcam dahada çok var ya offf

herkese merhabalar bizim işyerinde tadilat vardı sağolsun elektrık kablosunu koparmışlar sabahtan beri elektrık yok bende bi geçmişi okuyayımda geleyim dedim
aslıcım bende şubat sonu izne ayrılıcam doğumu nisan 26 dedi doktorum 3 lü testimde temiz çok şükür bayram sonu ultrasona giricem öyle dedi doktor bey efendi
mervecim rüyan hayra çıkar inşallah
diğer kızlar sizlerde bi yaramazlık yok inşallah
yeni gelen arkadaşımız hoş gelmiş sefa getirmiş

amin sehercim inş..ay cnm maşallah size ya ne güzel az kalmış herkese sizler doğuma gitceksiniz bizde burda çatlıcaz

aslıcım sende martın 15 gibi falan çıkman lazım izne ama ben bu seneden 1 hafta iznim var seneyede 15 gün iznim olucak şubatın ilk 15 günü gidicem sonrasını yıllık izne saydırmayı düşünüyorum zaten bidaha çalışma gibi bi sorunumda olmıyacağı için

haberdar ederiz sizleri sıkı sık gerçi bizim evde internet yok ve alınmasıda ama anneme gittikçe girerim yada kız kardeşime sölerim o sizi haberdar eder

Evet sehercim 15 mart baya uzak bir zaman mervecim evde net olduğu müddetçe gelicem siteye ama erkenden değil uykuma doyduktan sonra testlerin güsel çıkmasına sevindim sehercim benim doktorum 3lüye gerek yok ikilin süper cmt 10 renklü usg gel dedi belki bebişime görebilirim

bakalım bende bayramdan sonra giricem 4 boyutluya ama gülşenden sonra kız mı erkekmi :) tam netlerşir zaten doktorum 1 yada 1,5 saat sürer dedi bebeişin kalp yapısına damar yapısına bakılcak dedi neyse bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…