Umudumuz Umut olsun

inş görürüm gülşencim inş pek ümidim yok ama neyse rahel mervecim nasılsın canım

kızlar hepinizin günü aydın olsun..umarım herkes iyidir..Geçmişi okuyum önce..Günü yaklaşan kim var bu arada :)))

günaydın emelcim...evet ben varım...yarın....

kızlar hayır olsun size rüyamı anlatayımm.

şimdi ben kartı yedim ya asişinde dediği gibi parça parça gelen bişeyler oluyor rüyamdada öyle birşey gelmiş halının üstüne düşmüş sonra annemi çağırıyorum anne gel bak nekadar cenine benziyor diyorum annemde kucağına alıyor bebek halini alıyor ve ağlamaya başlıyor güya 6 aylık doğmuş bir bebek elleri ayakları herşeyi belli okadar net görüyorum ki süt bulmaya çalışıyorum doyurmak için.. hayır olsun.

hayır olsun mervecim...bebişin gelcektir inşallah onu görmüşsündür hayatım...

günaydın cnm gene var yanii sanki içim temizleniyor gibi 3 ay olmamışım tabi vücut hazırlamış kendini hamişliğe kısmet işte.. kendine gelsinde hayırlısıyla.. sen nasılsın çalışmalar devamm..sen ovulasyon testi almış mıydın?

evet devam canım...clear blue kullanıyom...2 aydır...bakalım yarını bekliyoz...

merve 2cim geçmiş doğum günün kutlu olsun canım
saol hayatım...diğerini de sizinle ve bebişimle kutlayım inşallah...

Merve2 canım biraz geç bir kutlama olacak ama "herşey siyah beyazken sen hep mavi bir düşte gizlen emi"doğum günün kutlu olsun canım..
Mervem teyzem rüyan hayır olsun inşallah..en kısa zamanda sağlıklı bir bebek gelsin sana..
Şebom canım sanada büyük geçmiş olsun..En kısa zamanda aramıza döner ve bize mutlu haberler verirsin inşallah..
diğer kızlar Asiye,nazmiye,raziye,Nasip,Gülşen,Emel,Aylin,Ayşe,Seher,Pınar,Sinem,EsmaFeyza ve yeni gelen arkadaşlar umarım hepiniz iyisinizdir..

saol emelcim...ne güzel dilekler bunlar...

herkese günaydın kızlar çok az vaktim var kalamıcam okula gitmem gerek

günaydın sinemcim...gene gel emi..ara sıra da olsa...

kızlar bugün dr a gidiyorum bana dua edin ne olur strese girdim valla heran bişey olacakmış gibi korkuyorum

dualarımız seninle canım...inşallah bişey çıkmayacak...tahlil falan ister adetin 2veya 3.günü...ona göre değerlendirir...bi de ultrasonla bakar...ster yapılacak bişey yok..rahat ol canım...

sinemcim hoşgeldin canım nasılsın
ya kızlar esmacım ve batuşumuz nerelerde
ya dünürüm yok hala nezaman gelcek bilgisayar belli değilmiş dün görüştük ama çok özledim valla esmayıı..senağlama
inşallah canım bi sorun çıkmazda bende rahatlarım çok sağol hoşbuldum bu arada ben semra senin isin ne

cnm ben merve ..

esmacımda batuşumda iyiler bizde dün görüştük....henüz pc yok esmada artık bayram sonrasına kalır diye tahmin ediyor....inşallah tez zamanda aramızda olurlar çünkü kız nerdeyse doğum iznine çıkıcak:))

arkadaşlar yeni olduğum için haliyle konuları geriden takip ediyorum.semra ben sizin isimleriniz nedir

sinemcim anladığım kadarıyla zamanın yoktu gitmişin inşallah iyisindir kendine iyi bak habersiz bırakma bizi canım.

semra sende korkma bişey çıkmayacak bak buraya yazıyorum :))))))))))))

memnun oldum mervecim nasılsın
sağol cnm iim çok şükür doktordan sonra yazarsın bizede ozmn ..
valla hiç bişey hissetmiyom canım...sadece şiştim...karnım nasıl şiş anlatamam...adet görcem galiba...neyse hayırlısı belkiyoz bakalım...

hayırlısı evet cnm adaşımm:1hug: gönlünce olsun doğum günü hediyenolsun inş...:Saruboceq:

gülşencim canım doğum izni nezaman başlıyor yasal olarak benimkide mart ayına geliyor sanırım

sağol cnm iim çok şükür doktordan sonra yazarsın bizede ozmn ..
yazarım tabiki sizi tanıdığıma çok memnun oldum birkaçgün önce çok daha fazla kafama takıyordum hamilik durumunu buradaki arkadaşlıklar okadar sıcakki bana moral oldu hepinize ayrı ayrı tşk ederim allah kalbinize göre versin hepiniz çok iyisiniz arkadaşlar keşke bu siteyi daha önce keşfetseydim herkeze teşekkür ederim canlarım hoşçakalın

X