Umudumuz Umut olsun

kızlar hayır olsun size rüyamı anlatayımm.

şimdi ben kartı yedim ya asişinde dediği gibi parça parça gelen bişeyler oluyor rüyamdada öyle birşey gelmiş halının üstüne düşmüş sonra annemi çağırıyorum anne gel bak nekadar cenine benziyor diyorum annemde kucağına alıyor bebek halini alıyor ve ağlamaya başlıyor güya 6 aylık doğmuş bir bebek elleri ayakları herşeyi belli okadar net görüyorum ki süt bulmaya çalışıyorum doyurmak için.. hayır olsun.

günaydın mervecim...ne var ne yok..biraz hafifledimi adetin...

günaydın cnm gene var yanii sanki içim temizleniyor gibi 3 ay olmamışım tabi vücut hazırlamış kendini hamişliğe kısmet işte.. kendine gelsinde hayırlısıyla.. sen nasılsın çalışmalar devamm..sen ovulasyon testi almış mıydın?

günaydın kızlar ününüz aydın olsun
aslıcım senin küçük kızın göstermeycek anlaşılan size olsun tek sağlıklı olsunda hayırlısıyla doğsun inşallah
mervecim rüyan hayrolsun canım

sanırım göstermicek razişçim bakalım renkli usg gidicez cmt ordada göstermezse yapacak bişeyim yok artık ne diim

Semracım tekrar hoşgeldin 4 ay bişey değil cnm ya ancak bebeğe hazırlar vücut kendini. 1 yıl olmazsa doktora gidin diyorlar yine sen doktora gitmek istiyorsan git inş bişeycik çıkmaz da bebiş sahibi olursun

günaydın hoşbuldum haklısın canım 4 ay erken ama ben genede bir dr a görüneyim diyorum belki sorun vardır boşu boşuna 1 yılı beklememiş olrum bakalım inşallah bir sorun çıkmaz güzel dileklerin için çok sağol canım dualarınıza ihtiyacım var

Merve2 canım biraz geç bir kutlama olacak ama "herşey siyah beyazken sen hep mavi bir düşte gizlen emi"doğum günün kutlu olsun canım..
Mervem teyzem rüyan hayır olsun inşallah..en kısa zamanda sağlıklı bir bebek gelsin sana..
Şebom canım sanada büyük geçmiş olsun..En kısa zamanda aramıza döner ve bize mutlu haberler verirsin inşallah..
diğer kızlar Asiye,nazmiye,raziye,Nasip,Gülşen,Emel,Aylin,Ayşe,Seher,Pınar,Sinem,EsmaFeyza ve yeni gelen arkadaşlar umarım hepiniz iyisinizdir..

aahh teyzişkommm gelmişşş nasılda herkesi tek tek saymışş unutmazmışdakaydirigubbakcemile3
arkadaşlar hepinize günaydın
günaydınn semracımm..
günaydın kızlar....hayır olsun mervem...aslıcım detaylıda görürsün çünkü çok net oluyor
aminn cnm ya ben senin pembe takvimi görünce gene bir garip oluyorumkaydirigubbakcemile3

şebocum ve ayşecim dualarımız sizinle inşallah ikinizde iyi olun gelin aramıza..hele ayşenin oklavasıı başımda tütüyor ...

ya geçmişi okuyamadım bayranm tatilini dört göz bekliyom rahat rahat g,reyim siteye diye

emoş ben iyiyim öptüm

tşkler hayatım sen nasılsın

kızlar bugün dr a gidiyorum bana dua edin ne olur strese girdim valla heran bişey olacakmış gibi korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…