Umudumuz Umut olsun

geldim kızlar ben hatta hamiş kalınca bıraksam mı işi diye düşünmeye başladım:)

ayyyyyyyyy ben hemen hamiş kalmak istiyorum kızlar ya inşallah birdaha aynı şeyleri yaşamadan hamiş kalırım sapasağlam devam eder hamişliğim allahım birdaha yaşatmasın kürtajısenağlama

aynı zamanda hamiş kaldıgım arkadaşım bayramdan sonra cinsiyetini öğrenmeye gitcek 16. haftada olmuş olcak senağlama meleğimm :1no2:

mervişim canımüzülme yine kalıcaksın bak bana ben kadım ya bencede işten çıkmak en mantıklısı bak yine başım ağırmaya başladı her akşam aynı dertten muzdaribim bütün gün yoruluyorum başım ağırıyor sonra offfffffffffff hamile kaldınızda çıkın ve hamileliğin tadını çıkarın her sabah sağlıklı yemek yeyin bebşiniz kontrolleriyle ilgilenin biz yalvara yalvara 40 derden su getirtiyorlar izin vermek için zor hemde çok zor eşime dedim zaten 2bebeğimde kesinlikle çalışmıcam bu ne ya

daha kestirmedim ama dün gece banyo yaptım nefes bile alamıyorum hemde saçlarımı kurutum düşün başımda ondan ağırıyor sinizit olmaktansa kestiricem allahım duyar sesimi süs için kestirmicem sağlığım için kestiricem

merve şimdi senin gün yarın eminsin dimi kız buseferkaydirigubbakcemile3

evet canım yarın...eminim bu sefer kaydirigubbakcemile3 ama olmasam daha iyi olcak...tam kardeşimin düğününe denk gelecek...tabi herşeyin hayırlısı...allah kararlamıştır mutlaka...dara sokmasın da bizi...

en iyisi yapmışsın asiyecim neyse kızlar ben çıkar merve 2 inş hamiş olursun

inşallahh mervecim busefer gelmeyecekkkkkkk..:))))

kestir kız hergün başağrısı çekilmez bencede ..

kızlar hadi ben kaçtım öptümm sizi işleri yapayım..

iyi akşamlar aslıcım bende kaçıyorum kızlar görüşürüz siteye giremedim az önce görüşemedik. Kendinize iyi bakın

Kızlar gıtmıs benım net yenı geldı yaaaa bu arada oğlumun yatagı geldı bugun ayyy ne zaman dogacak bu bebekler

hayat böyle işte kimisi ne zaman doğacak der kimiside ne zaman hamile kalacam der.hamiş arkadaşlar allah bebişlerinizi sağ saglim doğurmak büyütmek nasip etsin.allahım olmayanlarada verir inşallah.kızlar ya bugün doktora gittim ya iyikide gitmişim her işte vardır bir hayır demişler.rahmimin üzerinde pek önemsemediğim bi şişlik vardı dr idrar torbasında bir sorun var sanırım dedi kan ve idrar tahlili istedi ultrason istedi ama aç olmam lazımmış perşembe günü gidecem doktrum okadar iyiydiki çok ilgilendi çok tatlı bir bayan bana hamile kalana kadar ben seninle ilgilencem dedi sitres yapma henüz bebek için 4 ay erken bi süre ama iyiki gelmişsin dedi

canım geçmıs olsun evet 4 ay erken bır sure allah sana ve dıger teyzelerımıze en kısa zamanda bebek nasıp etsın

slm kızlaaaaaaarr.

gülşenim kutluom seni prensesimiz geliomuş maşallaaaaaaaaah..
mervecim adet olmuşsun sana da hayırlı olsun. ay ben de bi an önce olsam da ona göre ameliyatla polipim alınacak ondan sonraki reglimde transferim olcak ölme eşeğim yaz gelsin.
canım şebiiim,geçmiş olsun sende de polip çıkmış yanlış okumadıysam.küçük bi operasyonla alınıyomuş ben de 18i gibi olcam sanırım. insallah herşey yolunda gider.
merve2 nice mutlu yaşlara kız, insallah yeni yaşın bitmeden bebeğini kucağına alırsın birtanem.
emelimm,hamişiiim, grip mi oldun seen? oy kıyamam gelip temizliğini de çorbanı da yemeğini de yapayım sana. ben bugün ayaklandım. p.beden beri kıvranıyorum agrılardan.allaha şükür iyi oldum.

aysem nerde yav göremedim geçmişte? insallah iyidir? raziyem,aslım (kıs seninkide mi prenses yoksa yanlış mı okudum? allah gönlüne göre versin kuşum), şebiim,emellerim,asiyeem,mervelerimm,ayliniim,nasipiim,esmamm,gülşeniim,seherimm,sinemiim ve güzel topiğime yeni katılan herkesss. umarım iyisinizdir. ya bi gündüz giremiyorum ha hep geceye kalıyorum. sizleri çok özledimm. çok öpüyorum. şu polip olayını az daha araştırayım ben. görüşürz kuşlarımm

tamam hayatım hoşgeldin aramıza bana gününü adını ve doğum tarihini verirsen listeye kendini eklenmiş bil:1hug:
aslıcım ne güzel hadi hayırlısı canım
mervecim allah hayra yorsun ama bebeği ben kötü haber diye biliyorum inş ben yalnış biliyorumdur
şebocum ve ayşecim dualarımız sizinle inşallah ikinizde iyi olun gelin aramıza..hele ayşenin oklavasıı başımda tütüyor ...
merak etme merve canın çok oklava istersen ayşenin görevini üstlenirim merak etmekaydirigubbakcemile3klava:
herkese günaydın kızlar çok az vaktim var kalamıcam okula gitmem gerek
nerdesin kız sen kaç gündürklava:

inşallah canım bi sorun çıkmazda bende rahatlarım çok sağol hoşbuldum bu arada ben semra senin isin ne
hoşgeldin canım aramıza ben nasip
kız bu cadı esma bana vermedi numarasını cadı hep özel numaradan aradı ona söyleyin arada benide arasın

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* nicole78............................03 Aralık ( Merve ).............01.12.1978
* crazybaby.........................09 Aralık .( Nasip )............28.01.1972
* raziş.................................22 Aralık .( Raziye )..........03.06.1984
* cancer..............................28 Aralık ( Merve ).............23.06.1982
* asiş.............................................. .. ( Asiye )............15.02.1981
* Rahel............................................. ..( Emel ).............15.02.1978
* melankolia....................................... ( Pınar ).............26.02.1985
* alabama........................................... ( Şebnem )........07.08.1971
* zuzu79..............................................( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…