Umudumuz Umut olsun

cnm hadi inş hayırlısı olsun senin içine ne doğuyor peki sehercim?

esma izne çıkmıcak benim bildiğim...doğruracağım ana kadar çalışıcam diyordu onun için daha görürüz esmayı ...ayrıca şimdilerde 28.haftada olması lazım

valla bende öle diyodum hatta doğumdan sonada çalışmaya devam edicekti sen ne yapmayı düşünüyosun gülşencim

Banada erkek geliyordu senin bebiş sehercim oh esmanın izine çıkmamasına sevindim ben işten çıkabilirim içten içe kendilerine birini arıyorlar aman bulsunlarda çıkayım çokta umrumda değil

benimkide tam tersi umrunda değil kimseyi aramıyo daha sen izindeyken kızım durur diyosona gene ben

sehercim bende çalışıcam canım doğumdan sonra....37 kadar çalışıp 3 ay evde durcam kısmetse sonrada işe dönücem.....

ayy kızlar bende dogumdan sonra calısıscam yanıma kız alıncak ben yokken o ıdare edıcek..ama nasıl bırakıp gelıcem sımdıden dusunuyommm

Hım süper ozaman benimde kayın valide bakıcam ama bizimkiler çıkartırsada iş bulmam ben bakarım bebeğime

bebişime ben bakıcam valla...bakıcıların eline veremem....annem bursa da kayınvalidem 2 sene önce vefat etti...kime emanet ederim minik kuzumu yaaa....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…