Umudumuz Umut olsun

emelcim iyiyiz bakalım aralık ayı yeni bir ay inşallah hamiş haberleri alırız bu ayda seviniriz.

bugün benim doğum günüm hem sarhoşum hem yastayım...bir bar taburesi üstünde babamın öldüğü yaştayım.....

günaydın kızlar.....herbirinize ayrı ayrı teşekkür ederim....eee baktım kimse kız doğurmuyor ben üstleneyim bu görevi dedimkaydirigubbakcemile3 şaka bir yana bizim içinde sürpriz oldu....14 ve 17 haftalarda erkektik...19.haftada hiçbirşey göremedik....ve bu cumartesi önce kendi doktorumuz ardındanda ayrıntılıdaki doktorumuz % 100 kız deyince haberi verelim dedik....ayrıntılı ultrasonumuzda hiçbir problem çıkmadı çok şükür....sağlıklı,küçük ayaklı,güzel ve kalkık burunlu bir kızım olacak 534,00 gr'lık hayatımın parçasıyla iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.....Allah sizlerede aynı sevinci yaşatsın,biz bekleyenlerinde kucağına almayı nasip etsin....:Saruboceq:

bugün benim doğum günüm hem sarhoşum hem yastayım...bir bar taburesi üstünde babamın öldüğü yaştayım.....

hadiiiiiiiiiii deme kızzz iii kii doğdunnn merveeeeee hihoyyythihoyyyt sağlıkla sıhhatle inşallahhh birdahakine bebeğinle geçir tatlım..

cnmmm maşallahhh kızçemize ee gülşenim adı ne olucak :ecrin_bebek: babanız ne dedi sevinmiştir ben çok şaşırdım kaydirigubbakcemile3

cnmmm maşallahhh kızçemize ee gülşenim adı ne olucak :ecrin_bebek: babanız ne dedi sevinmiştir ben çok şaşırdım kaydirigubbakcemile3

babamız havalarda merve tam tahmin ettiğin gibi.....doktor kız deyince arkasından elini yumruk yaptı...çıkıncıda biliyorum işte Allahım gönlümdekini verdi dedi durdu....ve sürekli bana tekmelerse kızma annesi kızıma diyor sanki kızıyormuşum gibi kaydirigubbakcemile3 kızımızın adınıda düşünüyoruz 2 gündür....şimdilik İDİL,NİL ve IRMAK isimleri var bakalım...isimler favori sırasına göredir....:asigim:

hadiiiiiiiiiii deme kızzz iii kii doğdunnn merveeeeee hihoyyythihoyyyt sağlıkla sıhhatle inşallahhh birdahakine bebeğinle geçir tatlım..

sağol hayatım...inşallah dediğin gibi olur...bebişimle kutlarım bi dahaki doğum günümü...

kaydirigubbakcemile3 cnm benim hepsi çok güzel isimler inş adıyla yaşasın cnmm ben nil2i seçtimmkaydirigubbakcemile3

merve cim dogum gunun kutlu olsun canımmmm....
şebnem cim canım uzulme heseyın hayırlısı daha zamanı var demekkiii...

Merve2 cim doğum günün kutlu olsun canım Allah yeni yaşında sana bebek nasip etsin cnm

merve cim dogum gunun kutlu olsun canımmmm....
şebnem cim canım uzulme heseyın hayırlısı daha zamanı var demekkiii...

sağolun kızlar...çok mersi...valla yaşlandım artık...kabak gibi 30...daha bi de anne olcam...inşallah....

baba demek kız istiyodu...allah gönlüne vermiş ne güzel...ismiyle yaşasın canım...hepsi çok güzel isimler....

kızlar burası çok soğuk ya donuyorum resmen
yemeğe gidiyorum erkenden belki yemekhane sıcaktır bırrrrrrrrrrrr

mervecim doğum günün kutlu olsun canım benim....nice mutlu yaşlara,yıllara eşinle ve bebeğinle birlikte inşallah....

mervecim nice mutlu senelere 2009 yılının sana uğur getirmesi dileklerimle canım dilediğin herşey bu sene gerçek olur inşallah

gülşencim allah sağlık versin kızına canım bende bu gün doktora gidicem ayrıntılıya ne zaman giriceğimi söylicek baklım ne zaman dicek

muhtemelen bayram sonrası dicektir sehercim sanada.....ben gitmeden önce araştırmıştım bikaç merkezi ama yer yoktu iyikide kafama göre davranmadım doktorum kendi arayıp aldı randevuyu saolsun görüntüleme merkezinden ve ben kendi doktorumdan çıktıktan 15 dakika sonra ayrıntılı ultrasona girmiştim...üstelik doktor tavsiyesi ile gittiğim için fiyat 280 den 150 ye düştü...cd çekimi ve renklendirilmiş fotolara 3 hafta sonra gidicem kısmetse....

Kızlar gunaydın şebnemcım geçmıs olsun canım çok uzuldum merve dogum gununkutlu olsun hayatım benı sorarsanız surunuyorum hala hastalıgı atamadım gunde 1.5 kğ mandalın portakal lımon yıyorum banamısın demıyor bogazım çok kotu ustune ustluk bugun tetanoz asımın 2.vurdurdum yerımden kıpırdayacak halım yok

Geçmiş olsun emelcim sen kötü yakalanmışın canım ıhlamur çayı iç limonlu ballı oda toparlıyor biraz . Dinlen tatlım geçmiş olsun tekrar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…