Umudumuz Umut olsun

unutur muyum seni! ilk gün gibi kalbimdesin:asigim:
canımsın kız ben sana kızabilirmiyim:1hug:
nasip beni listede 28 aralık yaparsın olur mu cnm?

tamam hayatım hadi gözün aydın

Kızlar kardeşimin görümcesinin oğlu geldi bize giderlerken karşı komşum kapının önüne atılmak üzere bebek yorganı koymuş bana alsaydın keşki onu dedi velet bende ne yapacam onu dedim bebek için dedi bende ne bebeği dedim senin bebeğin tabiki dedi ay bi fena oldum ki

çocuğun içine doğmuştur inşallah gülüüm, Allah söletti belki deekaydirigubbakcemile2:ecrin_bebek:

çocuğun içine doğmuştur inşallah gülüüm, Allah söletti belki deekaydirigubbakcemile2:ecrin_bebek:

kız daha 4 yaşında velet anneanneside nasip ne biliyorsun belki allah söyletmiştir dedi:Saruboceq:Çocuktan al haberi derler yagamyoncuiremsukaydirigubbakcemile2

hehe şimdiki veletler fena canım nasip bişi alırsın artık çocuğa hamiş çıkarsın inş..:)

Hamıle olsan bıle eger hamılelıgın kanıtlanmadıgı ıçın önemlı degıl bende ızmırde röntgen çektırmıstım

Hamıle olsan bıle eger hamılelıgın kanıtlanmadıgı ıçın önemlı degıl bende ızmırde röntgen çektırmıstım

bilmiyorum ki emel umutlanmak istemiyorum ama idrara da çok çıkıyorum sonrada yok artık 1 kereciklemi hamile kaldın diyorum hatta yumurtlama günüm bile değildi zor ihtimal

kızlar ben geldim benim nazlım yine cinsiyetini göstermedi cmt günü renkli usg giricem orda gösterir ddi doktorum asiyecim nil hn süper bir doktor çok beyendim tavsiye ederim kızlar ben hiç bişey yemedim yemek yiyeyim gelicem hemen bu doktorum 3 lü teste gerek yok dedi

bilmiyorum ki emel umutlanmak istemiyorum ama idrara da çok çıkıyorum sonrada yok artık 1 kereciklemi hamile kaldın diyorum hatta yumurtlama günüm bile değildi zor ihtimal

canım allah bu verır mı verır bılıyorsun bende o ay fazla çalısmadım izmire geldim bende en fazla 2-3 du yumurtlama gunumde degıldı ama tuttu bebek :)

böyle olumsuz şeyleri izlemeyin ve izlettirmeyin kızlar....olumsuzluk tıpkı mutluluk gibi paylaşıldıkça çoğalır....secret diye bir kitap ve cd vardı belki bilirsiniz...yani sır...orada evrene hangi mesajı yollarsanız o size aynı doğrultuda yanıt verir der....böyle şeyleri düşünmeyin bile lütfen...duyduğunuz anda kapatın ve unutun

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* zuzu79..............................25 Kasım .( Sinem )
* nicole78............................03 Aralık ( Merve ).............01.12.1978
* crazybaby.........................09 Aralık .( Nasip )............28.01.1972
* raziş.................................22 Aralık .( Raziye )..........03.06.1984
* cancer..............................28 Aralık ( Merve ).............23.06.1982
* asiş.............................................. .. ( Asiye )............15.02.1981
* Rahel............................................. ..( Emel ).............15.02.1978
* melankolia....................................... ( Pınar ).............26.02.1985
* alabama...........................................( Şebnem )........07.08.1971

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

emelcim ben nazillide buna benzer bir şeyi daha öncede duymuştum
bende nazillide oturuyordum gerçi yine yakınımda ama çok kötü bişey allah yardımcıları olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…