Umudumuz Umut olsun

aman adı ustunde kayınvalıde canım bosver ne olacakmıs hamama gıdınce pıt dıye açılacakmıymıs benımkıde benım ılk bebegım dustugunde emel kusarken dusurdu bebegı dedı salla vallahı bır yerden gırer dıger yerden çıkar

öylede emelcim benim koçişte iş yok okadar söylemiyecegiz diye söz verdik ama duramamış doktordan sonra söylemiş hsg çekilmişti kanalların tıkalı açıcam dedi doktorum açıldı kaynanamdada hata ne sen herkeze söylüyon gıcık ya valla

kız ben kocama yatıp kalkıp dua edeyım bazen adama haksızlık edıyorum galıba ölsen söylemez benımkı ıyı der geçer annesı bana bırsey dese benı korur hassa kayınvalıdem aman kıymetlı karına laf soylemeyelım der kıskanıyor çatlasında patlasın

evt canım aslında iş düşünüyordum sorunlar çıkınca düşüncem değişti. haklısın dr ne zaman gel derse gidiyorum zamanım bol diye. insallah bebişlerim gelincede çalışmicam, onları hayata sıpsıkı hazirlayacağım. her şeyi benden öğrenecekler insallaah

insallah canım benim, zaten bunbları düşünerek ağrılarım hafifliyor ama 3. gün olmasına ragmen hala agrım var ve akıntım başladı bayagı çok. allahtan kanama yok yani. hadi hayırlısı

canım ya takma kimseyi, cahi,l insanlar öyle düşünebilir. sen umursama bebeğini düşün insallah olacak birtanem. bak diğer topiclerde bu sorunlarla yıllardır ugraşanlar var. şükredelim tamam mı9. moral bozmak yok yoksa ayseyi çağırırım klava:

aaaa ayse nerde kızlar göremedim bayagıdır gelsin oklavalicam ama kıyamam da bebiş var şimdi :):CüvCüv:

nerde kız benimkinde öyle tek evlat ailesi kıymetli ve düşkün canım sen dua
et eşin sana arka çıkıyor:içelim:

canım ya takma kimseyi, cahi,l insanlar öyle düşünebilir. sen umursama bebeğini düşün insallah olacak birtanem. bak diğer topiclerde bu sorunlarla yıllardır ugraşanlar var. şükredelim tamam mı9. moral bozmak yok yoksa ayseyi çağırırım klava:

yok canım ben sorun yapmaktan çıktım aştım kendimi sadece bu tarz şeyleri duyunca sinir oluyorum yoksa allahımın nasip edecek birgün inaniyorum :Saruboceq:

aaaa ayse nerde kızlar göremedim bayagıdır gelsin oklavalicam ama kıyamam da bebiş var şimdi :):CüvCüv:
[/QUOTE]

günaydın güzel hatunlar......kimsecikler yoksada biz haberlerimizi verelim dedik.....şebnemcim hayırlısı her sonucun gülüm....benim haberime gelince ben birşey demiyeceğim siz alta bakıp anlayın sürprizi:))

gülşencim...tebrik ederim hayatım...ne güzel ya..minicik bi kız...pamuk gibi...valla çok sevindim...rabbim hayırlısıyla ve sağlıcakla doğurmayı da nasip etsin sana canım...kızın mutluluk ve bereket getirsin evinize...darısı da bizlere olsun inşallah...

canım tebrik ederim kız bebişimiz gelsin hayırlısıyla inşallah allahım kucagına almaya nasip etsin
çok tatlıdır şimdi oyyyyy oyyyy

günaydın güzel hatunlar......kimsecikler yoksada biz haberlerimizi verelim dedik.....şebnemcim hayırlısı her sonucun gülüm....benim haberime gelince ben birşey demiyeceğim siz alta bakıp anlayın sürprizi:))

gülşennn varya göbeğini koydugun gün içimden dedim karnı hiç erkek karnına benzemiyorkaydirigubbakcemile3 gerçi nazmişinkide kız karnına benzemiyorkaydirigubbakcemile3 ay inanmıyorummm ya acayipp süprizzz oldu kuzey deyip durduk kızçeye demeksırnaşık şey cnm hayırlısı inş. başka neler dedi doktor ? kordondan dolayı mı erkek gibi gözükmüş

günaydın kızlar şebocum hayırlısı ile inşallah kan testinde sonuç pozitif çıkar
gülşencim gözün aydın bir kızımız daha oluyor

herkeze günaydın iyi haftalar
ben nihayet bugün öğleden sonra doktora gidicem

kızlar sonunda regl oldum :teytey: nası rahatladım bilemezsiniz.. bayramdan sonrada testlerimi yaptırırım inş. bişeycik çıkmaz..

şeboooooooooo bak hani demiştim ya sana senin kırmızılar benim olsun diye tamam işte bana geldi onlar sende hamişsindir inş hadi gelde aydınlat bizi:)

günaydın kızlar
dün ayşeyle konuştum hafif bir lekelenmesi olmuş annesinde kalıyormuş dr gitmiş dr ilaç vermiş haftaya kontrole gel demişler
ayşecim inş bebişine birşey olmaayacak sağlıcakla kucağına alacaksın moralini sakın bozma

Günaydın kızlar iyi haftalar canlarım.

Gülşencim hayırlı olsun cnm bi kızımız daha oluyor inşallah fazla bişey almamışındır bak bebeğin sana süpris yaptı

Şebnemcim kan testi mi yaptırcan ne zaman ben geçmişe bi bakayım

herkeslere günaydınlar kızlar
gülşencim hadi hayırlısı olsun kuzey derken kızçen geliyo
ayşecim sanada geçmiş olsun canım
sitenin güzel sakinleri sizlerde ne var ne yok
kız şebo hamiş çıkarsın inşallah sen

günaydın kızlar hayırlı günler hayırlı haftalar herkese bol hamişli günler inşallah
şebnemcim hadi hayırlısı bitanem inşallah haftanın ilkgünü güzel haberinle başlarız canım
gülşencim minik kelebeğin kızmıymış aman yerim ben onu tebrik ederim güzelim rabbim sağlıklı eli ayağı düzgün bir şekilde kucağına almayı nasip etsin
hepinizi öpüyorum kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…