Umudumuz Umut olsun

ayşecim geçmiş olsun bitanem sen yat dinlen canım hiçbişey yapmaki bebeğin sana sıkı sıkı tutunsun canım allahım yardımcınız olsun onu senden ayırmasın

mervecim kırmızılar gelince insan istemesede seviniyor dimi canım hadi gözünaydın inşallah 2009 da 9 ay hiç gelmezler canım :)))))

Mervecim gözün aydın insan kırmızılara da bazen sevinebiliyor ya bende kendime çok sevinmiştim.
Ayşecim geçmiş olsun inşallah düzeleceksin canım bebeğin kocaman olacak.

günaydın güzel hanımlar..
aysecım canım gecmısolsun allah yardımcın olsun canımm bebeısın ıns bırakmayacak senı.......gülşencim tebrık ederım bı prenses daha gelıyo sıteye......merve cim gözünaydın gelmıs senınkıler rahatlamıssın....şebnem hadı gel artıkk son haberlerı verrr

günaydın mervecim gözün adın canım benim ayşecim çok dikkat et kendine bakalım bende müdürde izin alıcsam şimdi 12:30da bebşime gidicem canlarım inş göstericek

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* zuzu79..............................25 Kasım .( Sinem )
* alabama............................28 Kasım .( Şebnem )........07.08.1971
* nicole78............................03 Aralık ( Merve ).............01.12.1978
* crazybaby.........................09 Aralık .( Nasip )............28.01.1972
* raziş.................................22 Aralık .( Raziye )..........03.06.1984
* asiş.............................................. .. ( Asiye )............15.02.1981
* cancer................................?????? ..( Merve ).............23.06.1982
* Rahel............................................. ..( Emel ).............15.02.1978
* melankolia....................................... ( Pınar ).............26.02.1985

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

mervecim 2009 yılında inşallah bebeişin gelirde gelmez o kırmızıllar
hadi bakalım aslı şimdi sıra sende göstercekmi senin ufaklık valla gülşenden sonra korktum bende haftaya yada ondan sonraki hafta ayrıntılıya giricem bakalım kesin o zaman netleşicek

mervecim kırmızılar gelince insan istemesede seviniyor dimi canım hadi gözünaydın inşallah 2009 da 9 ay hiç gelmezler canım :)))))
aminnnnnn raziyecimm inşallahh seninde az kalmışşş ne alemdesin?
Mervecim gözün aydın insan kırmızılara da bazen sevinebiliyor ya bende kendime çok sevinmiştim.
Ayşecim geçmiş olsun inşallah düzeleceksin canım bebeğin kocaman olacak.
evet valla bukadar sevineceğimi düşünmemiştim düzene girsin inş. artık hayırlısıyla
günaydın güzel hanımlar..
aysecım canım gecmısolsun allah yardımcın olsun canımm bebeısın ıns bırakmayacak senı.......gülşencim tebrık ederım bı prenses daha gelıyo sıteye......merve cim gözünaydın gelmıs senınkıler rahatlamıssın....şebnem hadı gel artıkk son haberlerı verrr

canlarımm şebnemle konuştum hemen çıkması gerektiği için benim sölememi istedi.. malesef oda dün kartı yemiş ve doktoru adetin 1. veya 2.günü kürtaj için gel demiş doktorunu arıcaktı bakalım inşallah onunda bebişi kürtajdan sonra gelir :Saruboceq:

ayşecim çoook geçmiş olsunn biran önce iyileşip aramıza dön hayatım inş dualarım seninle...

hadi bakalım aslı şimdi sıra sende göstercekmi senin ufaklık valla gülşenden sonra korktum bende haftaya yada ondan sonraki hafta ayrıntılıya giricem bakalım kesin o zaman netleşicek

aminn cnmmm ...gerçekten ya sehercim bencede ayrıntılıdan sonra alışverişe başlamak lazım herhalde nası değişti merak ettim gülşen gelsinde bakalım..

nasipcimm benimkini 28 aralık yapabilirsin bakalım 28.nde son gelişi olur inş. kartınkaydirigubbakcemile5

Nasipcim benimde 24 aralık ama biz bu ay düşünmüyoruz ilaç kullanıyoruz o yüzden boş kalsın daha iyi sanki ilaç bitince doktora gitcem ona göre bebek çalışması yapcez ..

Şebnem den ne zaman haber gelecek ya geçmişe baktım bişey bulamadım sadece tek çizgi olayını görebildim

Nasipcim benimde 24 aralık ama biz bu ay düşünmüyoruz ilaç kullanıyoruz o yüzden boş kalsın daha iyi sanki ilaç bitince doktora gitcem ona göre bebek çalışması yapcez ..

Şebnem den ne zaman haber gelecek ya geçmişe baktım bişey bulamadım sadece tek çizgi olayını görebildim

kız az önce ben yazdım yukarı oku bak.. asişcimm senle beraber hamiş kalcaz bizkaydirigubbakcemile5

tamam hayatım nasıl istersen

günaydın kızlar....gülşencim seni tebrik etmiştim ama yinede çok sevindiğimi belirteyim canım...mervecim sende rahatlamışsın maşallah...hadi bundan sonra çalışmalara başla canım...2009 sana bebişini getirsin...şebocum sende üzülme hayatım...kürtajını ol hayırlısıyla..sonra gelecek bebeğin inan...ayşe sende yat dinlen canım...bebeğin seni bırakmayacak inan buna...kendini yorma emi..yeme oklavayı sonra...yeğenimize iyi bak...aslıcım sende güzel haberlerle gel...ama bana senin oğlun olacak gibi geliyo...topiğimin bütün diğer kızları...hepinize kucak dolusu sevgiler....

günaydın kızlar....gülşencim seni tebrik etmiştim ama yinede çok sevindiğimi belirteyim canım...mervecim sende rahatlamışsın maşallah...hadi bundan sonra çalışmalara başla canım...2009 sana bebişini getirsin...şebocum sende üzülme hayatım...kürtajını ol hayırlısıyla..sonra gelecek bebeğin inan...ayşe sende yat dinlen canım...bebeğin seni bırakmayacak inan buna...kendini yorma emi..yeme oklavayı sonra...yeğenimize iyi bak...aslıcım sende güzel haberlerle gel...ama bana senin oğlun olacak gibi geliyo...topiğimin bütün diğer kızları...hepinize kucak dolusu sevgiler....

adaşımmm çok sağol birtanem inş 2009 gelmeden sende ağbi yada abla yapıverceksinnkaydirigubbakcemile5 benim doğacak miniğe..

kızlarr birşey diyim mi insanın ümit etmesi bile çok güzel bir duygu allahım elimizden ümidimizi almasın:Saruboceq: neler var ki hiç hamiş kalamayacağını bilenler..onları düşünerek şükretmek lazım..

aslıcım hadi bakalım bebişini göreceksin öpüyoruzŞeniz onu selam söle kaydirigubbakcemile5
şebnemcim hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun canım demek ki birazcık daha bekletecek bebişlerimiz :ecrin_bebek:
mervecim nasıl olsun aynı akşam çalıştık:eek: ama kociş bebekle ilgili bişey demiyor bende demiyorum tedavi olması gerek ama bişey demiyor bende diyemiyorum üzülüyor diye :çok üzgünüm:bekliyorum o açarsa bebek lafını bakalım artık şimdilik zamana bıraktık anlayacağın olursa süpriz olurki ben olacağına pek inanmıyorum şimdiye kadar olmadı ki şimdi olsun:1no2:

aslıcım hadi bakalım bebişini göreceksin öpüyoruzŞeniz onu selam söle kaydirigubbakcemile5
şebnemcim hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun canım demek ki birazcık daha bekletecek bebişlerimiz :ecrin_bebek:
mervecim nasıl olsun aynı akşam çalıştık:eek: ama kociş bebekle ilgili bişey demiyor bende demiyorum tedavi olması gerek ama bişey demiyor bende diyemiyorum üzülüyor diye :çok üzgünüm:bekliyorum o açarsa bebek lafını bakalım artık şimdilik zamana bıraktık anlayacağın olursa süpriz olurki ben olacağına pek inanmıyorum şimdiye kadar olmadı ki şimdi olsun:1no2:

öle deme be cnm neler varki hiç beklenmedik anda hamiş kaldıgını okuyoruz burdan.. :CüvCüv:

okudum mervecim şimdi sağol canım sayfayı yenilemeden yazdığım için görmedim sanırım

Geçmiş olsun şebnemcim hayırlısı canım

kızlar hepinizin ünü aydın olsun...
Şebo cum hayırlısı diyelim canım...İnşallah polip alındıktan sonra gelir bebiş...Fazla bekletmez..
Gülşennnn valla şok oldum :) Haberini okumadan kendi kendime bu takvim neden pembe olmuş diyordum :))) Eli ayağı düzgün olsun ve senın gibi prenses olsun canım :)))
Merve cim adet olduğuna sevindim...Tüm sıkıntılar gider inşallah...
Raziye sende üzülme canım..Allahım hiç ummadığın anda sana güzel haberi verir inşallah..
Esma hani daha gelmedimi sana bilgisayar...
Nasip canım umarım sende iyisindir..
Diğer kızlar nazmiye asiye aslı emel merve2 ayşe feyza sinbem pınar umarım silerde iyisinizdir.. :))

X