Umudumuz Umut olsun

geçmiş olsun emelcim sen kötü yakalanmışın canım ıhlamur çayı iç limonlu ballı oda toparlıyor biraz . Dinlen tatlım geçmiş olsun tekrar...

canım ya vallahı evımı pıslık goturuyor aksama kadar yatıyorum o ıhlamur demlık demlık ıçılıyor ballı sutler buyuk bardaklarda ıçılıyor doktora da gıttım (bana hasta degılsın dedı) hıçbırsey fayda etmıyor

merve2 cim doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara eşinde ve birbirinden güzel bebişlerinle inşallah canım
emelcim geçmiş olsun dikkat et canım yat dinlen bırak kapı baca silmeyi yat bir hafta bişicik yapma tamam mı bak bebişin üzülür sonra

Duydum emelcim o olayı ama izleyemedim doğumda mı kopmuş öle bişey diyodu eğer öyleyse Allah yardımcımız olsun valla

Canım bır doktor sezeryan olacak bebek 5 kg demıs kadının kendı doktoru kabul etmemıs sonra dogum baslamıs bebegın bası çıkmıs vucudu çıkmamıs sonra kadını sezaryan doguma almıslar ama bebegın kafası çıktıgı ıçın olmamıs bebegın basını kesmısler anne karnındanda vucudu çıkarmıslar

SELAMLARRkaydirigubbakcemile3

canım takma kafana, boşveeeer ki bebiş gelsin:teytey:

günaydın güzel hatunlar......kimsecikler yoksada biz haberlerimizi verelim dedik.....şebnemcim hayırlısı her sonucun gülüm....benim haberime gelince ben birşey demiyeceğim siz alta bakıp anlayın sürprizi:))
gülümm kız ha! sağlıkla kucağınıza alın inşallah, oy oy ne güzel, süslersin onu doğunca,cici cici:ecrin_bebek:
Şebnemcim, canım hayırlısı olsun, Allah sağlık versin, bebiş te verir inşallah..
bugün benim doğum günüm hem sarhoşum hem yastayım...bir bar taburesi üstünde babamın öldüğü yaştayım.....

İYİ Kİ DOĞDUNN!:içelim:

merhaba arkadaşlar bende bebiş istiyorum ama olmuyo kafama takmayım diyorum ama başaramıyorum buradaki hamile arkadaşlar sizlerin hamile olduğunu duyunca çok seviniyorum duygulanıyorum gözlerim doluyo ve umudumu hiç yitirmiyorum . allahım bebişlerinizi hayırlısıyla doğurmak,büyütmeknasip etsin.benim gibi bebek bekleyen herkezede allahım o güzel duyguyu tatmayı nasip etsin .

Amın canım allah bıran önce senınde kucagına bebegını almayı nasıp etsın ben emel ısım ne acaba

hoşgeldin rasema ben asiye inşallah kısa sürede sende bebeğine kavuşursun canım
Hepimizin umudu o kafana takmamak önemli gerçekten bebek yapmaktan vazgeçip hamile kalanları falan çok duyduk bu sitede işi akışına bırakmak lazım ama korunmadan 1 yıl bebek olmuyorsa doktora gitmek gerekiyor canım kaç yıllık evlisin

emelcim az önce mesaj yazdım gitmemiş sanırım aile mahkemeye başvurmamış mı cinayet olmuyor mu sonuçta

Basvurmus canım ınceleyeceklermıs ama olan bebege oldu hapıs yatsa ne doktorlar en fazla 10 sene yatar o annenın yuregı yandı

doğru söylüyosun cnm Allah sabır versin ne kadar zordur kimbilir Allah kimseye göstermesin böle acıyı

emelcim geçmiş olsun canım
gülşencim ben renkli ultrasona girdim bebişin kalp durumuna beynine falan bakıldı bu 3 boyutluymuş o neyse ordada damar yapısı işte kalpte bi sorun varmı falan die bakıcaklarmış 1, yada 1,30 saat sürüyomuş doktorum ayarladı zaten bizdede fiyatı 275 civarı falanmış ama doktorum gönderdiği için 100 ytl canım benim senin dediğin gibi cd ye çekiliyomuş bebişin kime benzediğini bile görebiliyomuşsun beni bu gün çağırdı işte test yaptıydı sonuçlara bakıcak ona görede ne zamansa git dicek bende bayramdan sona diye düşünüyorum çünkü bayram haftası 21 hafta bayram sonası 22 hafta oluyor bakalım ne olucak

valla bende okudum o olayı sinir oldum hatta annem dedi 5 kg çocuk hiç normal yolla doğarmıı başı sıkışsa vucudu çekemese yada anne aniden kendini kassa rahim büzülür çocuk boğulur dedi oda diyo öle bişi olmuştur die ay bu doktorları nasıl güvenilir bilmem valla

Ben nerdeyim kız merve2klava:
iyiyim bitanem sağol sen nasılsın:1hug:
bugün benim doğum günüm hem sarhoşum hem yastayım...bir bar taburesi üstünde babamın öldüğü yaştayım.....
aslında kutlamamak lazım ama (şaka bir yana)NİCE YILLARakaydirigubbakcemile5
oley be kızım yalnız kalmayacakkaydirigubbakcemile5gülşenimçok sevindim hayatım
çok geçmiş olsun canım

aylin hanım nasılsınızkötükedihüso

kız benim eşimde 5 kg doğmuş hemde evde gerçi ben olayı okumadım netten bi araştırayım

noldu gene ne yaptım??:uhm:

noldu gene ne yaptım??:uhm:

beniunutmuşsunsenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…