Umudumuz Umut olsun

günaydın kızlarrrrrrrkaydirigubbakcemile3
seherim razişim sizlere mucuks mucuksssssŞenizŞeniz
diğerleriiiiiii saat kaç olmuş herkeze nasılsın hani nerde ayşeeeeeklava:klava:
patriam esracım hoşgeldiniz canımmmm:1hug:
esmam hamişim bi kız çıksında o göbişten soracam ben sana topik açacakmış bide hıhhhh:dilcikar:

ne günaydını ayşecim? öğlen oldu kız...hoşgeldin...kaydirigubbakcemile5

kızlar kusura bakmayın fala giremiyorum malum bayrama yaklaştıkça işlerde arttı benim

slm kızlar bende hamıle kalmak istiyorum ama 9 ay oldu nerdeyse ama kalmadım inş en kısa zmanda Allah herkezin dualarını kabul eder:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inş. canım..hepimizin duası bir zaten...allah bebişlerimizi vercek bize bigün inanıyorum...:ecrin_bebek:

hiçbir doktor oruç tutun demez zaten kızlar......aç kalınca vücutta keton diye bir madde negatif olması gerekirken pozitif çıkıyor.....ben 2 hafta önceki ssk doktoru maceramda sabahtan bişey yememiştim saat 11 e kadar...yani çokta fazla aç değildim düşünürsek...neyse kan tahlili verdiğimde keton değerinin pozitif,ph değerinin olması gerekenden yüksek olduğunu gördüm...hemen kendi doktorumu aradım sormak için ve bana hemen aç ve susuz mu kaldın dedi.....yani keton bu sebeple çıkıyor....ve vücudunuzdaki ketonla bebeğiniz ne kadar çok kalırsa beyin gelişiminde o kadar risk var.....bunları duyduktan sonra 3 saatten fazla aç kalmıyorum.....

tünaydın ayşecim hoşgeldin Şeniz

olsun canım...arada bir ceee demen bile yetiyo...hadi sana kolay gelsin sehercim...arada bi uğra emi??a.s

sağolun anlayışınız için baynalara.s. gülşencim zaten aç ve susuz kalınca baygınlık geliyo bana fenalıklar basıyo midem bulanıp duruyokaydirigubbakcemile3

kızlar ben yemek yicem açıktım bebşi doyuralım hadi görüşürüz geldiğimde hepiniz burda olun ya hep tek kalıyorum küsücem size

arkadaşlar allahım hepinize çocuk sevgisini yaşatsın inşallah kurban olduğum allahım kimseyi çocuksuz bırakmasın AMİN
benim birtane var ikinciyi yapmak istiyoruz ama olmuyor
inşallah sizinde bebişleriniz olur benimde ikinci bebişim olur

tünaydın ayşecim ay gülşencim ne dedin sen öyle asla kalmam asla bebşim herşeyden önemli 2 gün tuttum zaten napalım kısmet sağol gülşencim söylediklerin için
burada yeni gelen arkadaşımız hoş geldin aslı ben inş bir an önce hamiş kalırsın

hıh sana öğlen olduuuuuuuu benim için hala sabah yeni kalktık herhal akıllımmmmmlülülülülülülülülülülülülülülülülülü

ooooooh valla...uyu ayşecim...bende çalışmıyoken sabah körü beni bulabilene aşk olsun...evimde olmayı özledim yaaaa..:a015:

kızlar ben yemek yicem açıktım bebşi doyuralım hadi görüşürüz geldiğimde hepiniz burda olun ya hep tek kalıyorum küsücem size

afiyet olsun aslıcım...bak bugün sabahtan beri yalnız bırakmadım seni burdaydım...yine öğleden sonrada burda olmaya çalışıcam..sositososito

inş. canım allah hepimizin gönlüne göre versin...:Saruboceq:

tünaydın ayşecim hoşgeldin Şeniz
hoşbulduk canımmmmmmmkaydirigubbakcemile3
sanada tünaydınnnnhihoyyyt
ooooooh valla...uyu ayşecim...bende çalışmıyoken sabah körü beni bulabilene aşk olsun...evimde olmayı özledim yaaaa..:a015:
kız 7.30 da yattım sabah yine iyi uyanmışım dimiiiiiiiii:roflol:
ayşemmmmmmmmmmmmmm hoşgeldinn naptın başladın mı clear blue'ya ne alemdesin
sanada hoşbulduk canımmmmm:1hug:
kargoda bugün geliyor yarın başlayacam inşallahhhh bakalım gerisi Allaha kalmışşşşşşşş
Ayşecim hoşgeldin ay bizde evde olsak da uyusak çok uykum var yaaa.
aslında benimde uykum var ama hain telefonklava: çalmasaydı hala uyuyodum ne güzelllllll:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…