Umudumuz Umut olsun

Ay kizlar allahim hepinizin orucunu kabul etsin sicaklar çok zordur eminim allahim koilaylik versin tutan herkeze

Ay kizlar allahim hepinizin orucunu kabul etsin sicaklar çok zordur eminim allahim koilaylik versin tutan herkeze

amin canım...sen bu sene muafsın...bebişimize iyi bakman lazım...sağlıklı beslen...sağlıklı bi topaçımız olsun di mi?bana senin oğlun olcak gibi geliyo aslı..hihoyyyt hihoyyyt

Merve 2cim bana hep kiz olcak gibi geliyordu şimdi eşimdenmi etkilendim bilmem erkek gibi geliyor hayirli evlat olsunda ben arife günü tutucam ama 1 günden bişey olmaz dimi ama kizlar

doktorun ne derse aslı öyle yap bence..
emelcim belirti sormuşun tatlım ama yok daha erken zaten 12 gün var benim karta daha şaşmayasıca şaşsında bu bayram sevindirsin yaa bizi yeterrrrrrrrrr ...
raziye bencede senin bebek kızz ...:)
esma sende bak benim kızım olmassa raziyenin kızını alabilirsin izin verdim:)
şebocum hayırlı olsunn yenii işinizzz.

Merve 2cim bana hep kiz olcak gibi geliyordu şimdi eşimdenmi etkilendim bilmem erkek gibi geliyor hayirli evlat olsunda ben arife günü tutucam ama 1 günden bişey olmaz dimi ama kizlar

yok olmaz canım ama sen bilirsin...bebek ilk üç ay sen bişey yemesende beslenebilirmiş zaten...

5. 36,6
6. 36,6
7. 36,8
8. 36,8
9. - unuttum
10. 36,5
11. 36,7
12. 36,7
13. 36,5
14. 36,6
15.36,9
16,37
17.36,9
18.36,9

ısı takibimdeki son durum:) kızlar ben böyle yazayım hergün olur mu?
gerçi benimki pek bir garip.

canım benim nazmiyeyle karıştırdın sanırım yoksa allah mı söletti inşallah bir bebişim olsun helede kızım veririm nolcekki:1hug:

Sorucam doktoruma tut derse tutarim mervem inş bayram hediyesi aliriz canim sizden sizin için bol bol dua ediyoruz bebişimde ve ben

kızlarr ben geldımmm...kanımı verdım geldım ama ac karına bıraz dolasınca fena oldum ..bakalım ınsallah herhangı bısey cıkmaz haftaya pazartesı alıcam sonuclarıı....

canım benim nazmiyeyle karıştırdın sanırım yoksa allah mı söletti inşallah bir bebişim olsun helede kızım veririm nolcekki:1hug:

ay kız hakkaten karışmışım ama olsun güzel karışma hihoyyyt

aslıcım resimdeki yiğenim benim çok sağol hayatım ..

bende razıye yazınca üzerime alınmamıstımm..ınsallah canım en kısa zamanda karnın bebısle dolucek allahın ıznıyle

Sorucam doktoruma tut derse tutarim mervem inş bayram hediyesi aliriz canim sizden sizin için bol bol dua ediyoruz bebişimde ve ben

aslı ben ılk pazar evdeyım dıye tuttum ama bı bardak su bıle cok farkedıyoo..ben cok fena oldum herkeste kızdı tutmama ...bence kendını yıpratma bebişide...allah ömür ve saglık verırse daha sonra oderız borcumuzu

kızlarr ben geldımmm...kanımı verdım geldım ama ac karına bıraz dolasınca fena oldum ..bakalım ınsallah herhangı bısey cıkmaz haftaya pazartesı alıcam sonuclarıı....

sen iyi düşün iyi olsun canım...inş. herşey yolunda canım bak görücen...:lepi:

aslinda haklisin canim şimdi düşündümde hamiş olduğumu bilmeden orucun başinda 2 gün tutmuştum tansiyonum felan düşmüştü napalim seneye ödicez borcumuzu bizde

kızlar derya yok bayadır naptı aaba merak ettim şimdi inş bir sorun yoktur varmı bilgisi olan

slm kızlar bende hamıle kalmak istiyorum ama 9 ay oldu nerdeyse ama kalmadım inş en kısa zmanda Allah herkezin dualarını kabul eder:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…