Umudumuz Umut olsun

ne yaptın kız ayşe 7.30 a kadar?

diğer topikimden mavişimle yazıştımmmmmmm:eek:
siz gelmezseniz bende başka topiklere yelken açarım böyleeeeeeeeelülülülülülülülülülülülü
sen başka bişey yazacam sandın dimiiii seni gidi seniiiiiiiii:roflol::roflol:

Kızlar ben geldim...İyi bari çok kaynatmamışsınız...
Ayşe 7,30 a kadar ne yaptın gülüm.? Merve canım yiğenin çok tatlı maşallah..Allah sanada nasip etsin inşallah...
Raziye canım doktor neden 8 ay dedi anlamadım..Hemen moralini bozma..Eşin zaten ürolojiye gitmek zorunda..Ürolojinin verdiği sonuç ile rapor alabileceksiniz..SSK lımısın canım..Aslı bencede kızın olacak..Darısı başımıza...Nazmiye senin için bilemiyorum..Sağlıklı olsun hepinizin bebekleri..
Merve 2 canım sen nasılsın? Sengün canım sen nasılsın?
Esmaaa uykuyamı daldın...Asiye canım kolay gelsin işin varmış...Gülşen sende yoğunsun sanırım..
ve yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizi aramıza...
Bu arada Pınar Sinem nerdesiniz?

diğer topikimden mavişimle yazıştımmmmmmm:eek:
siz gelmezseniz bende başka topiklere yelken açarım böyleeeeeeeeelülülülülülülülülülülülü
sen başka bişey yazacam sandın dimiiii seni gidi seniiiiiiiii:roflol::roflol:

demek öyle:eek:klava: istemezmiim bende sizle yelken açayım ama napiim..gece hemencik uykum geliveriyo...uyumazsam zaten işte mahvolurum ertesi gün..

Kızlar ben geldim...İyi bari çok kaynatmamışsınız...
Ayşe 7,30 a kadar ne yaptın gülüm.? Merve canım yiğenin çok tatlı maşallah..Allah sanada nasip etsin inşallah...
Raziye canım doktor neden 8 ay dedi anlamadım..Hemen moralini bozma..Eşin zaten ürolojiye gitmek zorunda..Ürolojinin verdiği sonuç ile rapor alabileceksiniz..SSK lımısın canım..Aslı bencede kızın olacak..Darısı başımıza...Nazmiye senin için bilemiyorum..Sağlıklı olsun hepinizin bebekleri..
Esmaaa uykuyamı daldın...Asiye canım kolay gelsin işin varmış...Gülşen sende yoğunsun sanırım..
ve yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizi aramıza...
Bu arada Pınar Sinem nerdesiniz?

hoşgeldin canım...kaynatamıyoz ki biri geliyo öbürü gidiyo..bi ben demirbaş kaldım bugün...kaydirigubbakcemile3

aslııııı nerdesin ben sana küscem bugün de..kimse yok dedin geldim hamiş arkadaşım üzülmesin dedim ama şimdi de sen yoksun..:dilcikar:

kızlar ben geldim...iyi bari çok kaynatmamışsınız...
Ayşe 7,30 a kadar ne yaptın gülüm.? Merve canım yiğenin çok tatlı maşallah..allah sanada nasip etsin inşallah...
Raziye canım doktor neden 8 ay dedi anlamadım..hemen moralini bozma..eşin zaten ürolojiye gitmek zorunda..ürolojinin verdiği sonuç ile rapor alabileceksiniz..ssk lımısın canım..aslı bencede kızın olacak..darısı başımıza...nazmiye senin için bilemiyorum..sağlıklı olsun hepinizin bebekleri..
Esmaaa uykuyamı daldın...asiye canım kolay gelsin işin varmış...gülşen sende yoğunsun sanırım..
Ve yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizi aramıza...
Bu arada pınar sinem nerdesiniz?

bencede kizim olucak çin takviminden baktim şimdikiz diyor ama bebişim sen sağlikli olda

Merve 2cim canim benim buradayim bak uykum geldide birde normal doğum videolarina bakiyordum ay korktum ya

canım benim nazmiyeyle karıştırdın sanırım yoksa allah mı söletti inşallah bir bebişim olsun helede kızım veririm nolcekki:1hug:

Merve 2cim canim benim buradayim bak uykum geldide birde normal doğum videolarina bakiyordum ay korktum ya

ben bakamam ya videolara bilmemek en iyisi ben zaten direk sezeryan istiyorumm.

sinemmmmmmmmmmmm nerdesin kız bayadır yoksun..

derya bidaha girmicemdemişti aslı ondan yoktur.

günaydın kızlarrrrrrrkaydirigubbakcemile3
seherim razişim sizlere mucuks mucuksssssŞenizŞeniz
diğerleriiiiiii saat kaç olmuş herkeze nasılsın hani nerde ayşeeeee:eek:klava::eek:klava:
patriam esracım hoşgeldiniz canımmmm:1hug:
esmam hamişim bi kız çıksında o göbişten soracam ben sana topik açacakmış bide hıhhhh:dilcikar:

ooooooooohhhh keyfe bak hatundakiii yat anam yat ama unutma yata yata kavun karpuz büyürrkaydirigubbakcemile3
bu arada bi dahaki dr randevumda oğlumun pipisinin usgsini isteyecem gösterecem sana oğlum olacak kız benim yanıldın işde kabul et yanıldınnnnnn :mymeka:
batumm oğlum bak bu çatlak ayşe teyzen sana hala kız diyo ne yapalım biz bu teyzeyekaydirigubbakcemile3

Küsme canim ya yemek yedim işlerimi toparladim anca yani
kizlar hamiş kalmak isteyenler biliyorsunuz 6 aydir deniyordum kizlar bence birakin isi ölçmeyi yumurtlama dönemleri dişindada birlikte olun ben o şekilde hamiş kaldim yumurtlama dönemleri haricinde birlikte olmazdik ama temmuzda adetime yakinda adet günüm 1 gün geçtiğinde hep birlikte olduk ve kizlar bacaklarinizi kaldirmak felan hikaye bence ben bu defakaldirmadim ve oldu bence kizlar ben deneyin derim artik hepimiz hamiş olalim

slm kızlar muhabbet burda koyu ben yenı geldım bu sayfaya tanıtmıştım kendımı bende 9 aydır anne olmayı beklıyom ama olmuyor

aslımmm cnm kan grublarımız aynı sizdede kan uyuşmazlıgı var eşınle arnınzda

Kizlar doktorum ultrason çekerse belirgin olursa bende bebşimi koyarim resme bu arada esma ne dedi doktorun

slm kızlar muhabbet burda koyu ben yenı geldım bu sayfaya tanıtmıştım kendımı bende 9 aydır anne olmayı beklıyom ama olmuyor
merhaba canım ben daha yeni açtım sayfayı ama geçmişte sana selam verenler oldu canımm.
Küsme canim ya yemek yedim işlerimi toparladim anca yani
kizlar hamiş kalmak isteyenler biliyorsunuz 6 aydir deniyordum kizlar bence birakin isi ölçmeyi yumurtlama dönemleri dişindada birlikte olun ben o şekilde hamiş kaldim yumurtlama dönemleri haricinde birlikte olmazdik ama temmuzda adetime yakinda adet günüm 1 gün geçtiğinde hep birlikte olduk ve kizlar bacaklarinizi kaldirmak felan hikaye bence ben bu defakaldirmadim ve oldu bence kizlar ben deneyin derim artik hepimiz hamiş olalim

aslıcım valla bende sonuna kadar devam etcem allah kısmet etsin yeterki hamiş olalımm..
hele 6ekimde patlama yapalım 3 kişinin birden alalım haberinihihoyyyt

hoşgeldin canım...ben merve2...dr a gittinizmi? 9 ay kısa bi zaman değil...eğer bi probleminiz yoksa takma kafana olur inş canım...hepimiz bunu bekliyoruz zaten...

Evet canim bizdede var bakalim bugün doktora gidicem doktoruma bu dururmu hatirlaticam

X