Umudumuz Umut olsun

hoşgeldin canım...ben merve2...dr a gittinizmi? 9 ay kısa bi zaman değil...eğer bi probleminiz yoksa takma kafana olur inş canım...hepimiz bunu bekliyoruz zaten...

doktora gittim ama 4 ay olmuştu ozaman hormon testı yaptı heralde sadece normal dedı çalışmalara devam dedı olmazsa bir seneden sonra gelın bizde beklıyoz işte hayırlısı:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Evet canim bizdede var bakalim bugün doktora gidicem doktoruma bu dururmu hatirlaticam

beni çok korkuttuyorlar cnm sizde kan uyuşmazlıgı varda ondan hamıle kalamıyorsun diye ne alaka ise varda olabilir olmıyadabilir doktorunu hatırlat 28 haftada onun ignesının unutma gerısı basıt bide dogumda sonra ignesı var cnm :1hug::1hug::1hug:

ben mesela kız esra burada da yakaladım seniiiiiiiii:1hug:
6 ekim derkennn CADIARZUhadi biri ben diğerleri kim kız nasippppp huuu yenile artık şu listeyi daha hala mı uyuyon kızzzzklava:sabah ceee yapmışsın sonra yoksun hani liste heyyyyyyykaydirigubbakcemile
kızlar esmanın tarihine bende baktım hemde en doğrusundan orada kız diyoooo linkini verem diğerleri de baksınnnnn
http://www.isimler.web.tr/cin+kameri+takvimi.html

aaaaaaa bak bunu bilmiyordum doğum sonrasi olani biliyordum sorarim bugün canim sağol söylediğin için
bu arada mervem tüm kalbim sizinle
ayşe senin takvime göre benimki erkek

buraya gore erkek dıyo bana ayse ...dogru bakıyosam tabıı

diğeride şebboo üçünüz biraradasınzzz:CüvCüv:sen :CüvCüv: nasip :CüvCüv:şebnem

aaaaaaa bak bunu bilmiyordum doğum sonrasi olani biliyordum sorarim bugün canim sağol söylediğin için
bu arada mervem tüm kalbim sizinle
ayşe senin takvime göre benimki erkek

buraya gore erkek dıyo bana ayse ...dogru bakıyosam tabıı

%100 doğru diye bişey yok tabi ama kime baktıysam doğru çıktı azram dahil bide doğum tarihini giriyon yanılma payı pek yok yani ama dediğim gibi illa da o olacak diye bir kaide yok bakalım kimlerinki tutacakkkkkkk
esmam seninki kesin kız ama ahanda yazıyommmmmmmlülülülülülülülülülülülü

esmanın kız olması cidden takvime göre..21 yaş mayıs çakıştığı yer kız...

esmacım bu arada seninde rh(-) kan gurubun..hiç dikkat etmemişim...sizde de kan uyuşmazlığı var mı canım?

benimde ayşenin takvimde erkek,esmanın takvimde kız diyor ama ben çin takvimine inanmıyorum....zaten % 50 olasılık ya kız ya erkek onun için tuttu,tutmadı diyemem ben

benimde ayşenin takvimde erkek,esmanın takvimde kız diyor ama ben çin takvimine inanmıyorum....zaten % 50 olasılık ya kız ya erkek onun için tuttu,tutmadı diyemem ben

iyi de gülşencim kaç tane çin takvimi varki? ebn her yerde aynısını görüyorum..esmanıntakvimi hangisi?

yok bazıları farklı valla bende anlamadım ..
bana esma baktı kız demişti sizde bakar mısınız açılmadı ayşeninki doğum tarihim 23/06/1982 eylülde hamile kalsam:)))

iyi de gülşencim kaç tane çin takvimi varki? ebn her yerde aynısını görüyorum..esmanıntakvimi hangisi?

çin takvimi bir ama bakılış tarzı farklı....birçok yerde gerçekteki yaşına 9 ay ekleyerek bakılanda var ham yaşına bakılarak olanda.....ayşenin gönderdiği linkte mesela yaşının üstüne ekleme yapıp veriyor sonucu...ama gebelik.orgtan girip normal yaşına bak farklı olacaktır....

Ay sağlikli olsun ne diim hepsi kendine göre farkli allahim hepimize hayirli evlatlar versin

emelcim dr. ssk mız varmı diye sordu biz var dedik işte rapor hazırlanıyor sonra testler ne bileyim gün veriyorlar dedi 8 ayı bulur dedi işte bize istanbulda bir yer önerdi o yüzden ben de anlamadım yani en iyisi bir hastaneye gitmek benim kaldığım yerde de hastane yok işin kötüsü zaten burayı da hiç sevmiyorum işlerimiz azaldığı bir gün gideceğiz eşimle hayırlısı olsun canım umarım sen hemen sonuç alırsan allahın izniyle:1hug:

Evet ayşeninkinde 9 ay ekliyor mesela ben daha 23 yaşindayim o 24ten hesapliyo allahim neyse ben aslinda öğrenmek istemiyorum süpriz olsun diyorum

heee..dur bide öyle bakayım...aman kafam karıştı bea..

aminn cnm gülüm istanbulda nereyi tavsiye etti tatlım belki biliyorumdur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…