Umudumuz Umut olsun

bende yatarım olmazsa üstünüze afiyet başım ağrıyor sanırım reglim yaklaştı

inşallah gitmiştirde bebiş gelir hayatım ben ilaç felan kullanmadım ama yumurtlamayı kaçırdım kısmet artık

yüzümüzü güldüren bu renkli sayfalar gibi yeşermesini bekledigimz umutlarımıza gercekleşmesini istedigimz hayallerimize her yeni başladıgımız günlerin ışık tutması dilegiyle arkadaşlar herşey gönlünüzce olsunnnnnn .............

herkese günaydııın kızlarrrr
bugün cumartesi kimsecikler olmaz burda
gülşenim bugün beppeni görmeye gideceksin hayatım umarım herşey yolundadır bizi haberdar et olurmu

günaydın merve 2 nasılsın dün olanlardan sonra giremedim baya siteye sendede oldumu

evet bi müddet giremedim...ama elif sağolsun onca mesaja dayanamayıp açtı yine topiğimizi....senin bebiş nasıl?yaramazlık yapıyo mu?

hiç sorma teyzesi çok yaramaz akşam rezil etti beni kokuya karşı çok hassas bi dönemdeyiz zaten akşam eve giderken komşum kapıyı açtı konuşmak için ne yemek yapıyosa benim içim bi kalktı kustum reesman kadına karşı valla rezil oldum

valla dün bende korktum bidaha giremicez diye girerim girerim kapalı deli oldum valla

nolcek canım....onun her yaptığı mübah annesi...değil miki bu kadar çok istiyoz onları rezil de yapar vezir de...:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…