Umudumuz Umut olsun

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 vay yaramaz vay demek öyle yaptı annesi neyse bunlarda işin cilveleriii

günaydınlarrr herkeseee
guzel annelere anne adaylarına ve yaramaz bebişleree
günaydın canım nasılsınız ikinizde

bu ceza olayı çok kötü oldu dün valla korktum bi daha giremicez diye
valla başka yopik açardık ama pazartesiye kadar biz yoktuk

evet hayatım...ben de çok sevindim...sensiz hiç tadı olmazdı buraların valla...
saol bitanem a.s.
benim yazılar niye üste çıkıyo

senin ufaklık yaramazlık yapıyordur

ya esmacım şu herkesten ayrı alıntıyı nasıl bi cevapta toplayabiliyosun ? neler yaptım beceremedim...bu kadar da beceriksizim işte...ama dün elife mesaj yollamayı başardım...:))))))))))

nerelere gidecen bakalım?bebişine ciciler mi alcan sen de?gamyoncuiremsu

yok mervecim daha erken ben 5 aydan sonra almayı düşünüyorum o aya kadar bişey almam sınavım var açıköğretim son sınıftayım bi bitirsem çocuk olcak beraaber okucaz bu gidişlekaydirigubbakcemile3

kızlar hepinizin günü aydın olsun....Nasip , Esma cezanızın kalkmasına çok sevindim..Elife giden mesajlar işe yaradı..teşekkürler Elif...
Valla bizim gibi cadılar varken topiği kapatmak o kadar kolay değil...lülülülülülü

yok mervecim daha erken ben 5 aydan sonra almayı düşünüyorum o aya kadar bişey almam sınavım var açıköğretim son sınıftayım bi bitirsem çocuk olcak beraaber okucaz bu gidişlekaydirigubbakcemile3

aman sorma benim kociş de sınavda şu an...zamanında okumazsan böyle karının koynundan çıkar sınava gidersin işte diyo kendileri:tomato:

ya esmacım şu herkesten ayrı alıntıyı nasıl bi cevapta toplayabiliyosun ? neler yaptım beceremedim...bu kadar da beceriksizim işte...ama dün elife mesaj yollamayı başardım...:))))))))))
canım alıntı yapın yanındaki MQ varya ona basıyorsun en son alacağın mesajada alıntı yap diyorsunn dene bakalımm
nerelere gidecen bakalım?bebişine ciciler mi alcan sen de?gamyoncuiremsu

ya ben bugün ciciler alacam çok heycanlıyım o yüzdenkaydirigubbakcemile3

evet canımmm cadıyız demiiiiiiibak süpürgemiz bile var

hoş geldin emelcim nasılsın

iyiyim Sehercim..Oruçmi benı ben mı orucu tutuyorum anlamadım ama idare ediyoruz işte... Sende iyisindir umarım

evet canımmm cadıyız demiiiiiiibak süpürgemiz bile var

Aynen Esmacım süpürgeyi bırakklava: oklavamız bile var...kaydirigubbakcemile3 Senin Batunun çok cadı teyzeleri var ona göre...:lepi:

hoşbulduk Mervecim...Eeee Esmanın dediği gibi fena karılarız :))) Açmasalar başka topik açardık ama yine konuşurduk...Bizden kurtuluş olmaz...Kim tutar bizi :::::))))))))))))

Bu arada kaçak kızlar nerde ? Ayşe nasip şebo gülşen merve aslı raziye nazmiye sinem pınar huuu nerdesiniz kızlar? Kızlar bugün kimin günü? Kimde hamiş sırası?

günaydın cadılarım benimmmmmm
en süpürgelisindennnnnnnnn:roflol::roflol:
esmam seherim nazmiyem rahelim nikolüm günaydınlarrrrrrrr:1hug:
nasipim gülşenim şebbom mervem sinemim pınarım razişim aslım uykucular siziiiiiii kalkın dicem ama benim uykum kaçtıysa sizin günahınız ne dimiiii yatın anacımmmlülülülülülülülülülülülü
zeynepim güle güle git gel dün arada kaynadı geç olsunda güç olmasın dimiiiia.s.
asişim nerelerde yahu bilen varmıııııCADIARZU

evet büyüsün kendiside görecek inş. biz gerçek dostluk kuruyoruz burda kimsenin yapamayacağını yapıyoruzzz

hoşbulduk Mervecim...Eeee Esmanın dediği gibi fena karılarız :))) Açmasalar başka topik açardık ama yine konuşurduk...Bizden kurtuluş olmaz...Kim tutar bizi :::::))))))))))))
hhheeeyyyyyttttttÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook
tam da olmamamış....neyse yanlış yapa yapa öğrenecez bu topiği...

evet canım öğrenirsinnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…