Umudumuz Umut olsun

kııızzzlaaaarrrrr bende geldiiiiimmmmmsositosositosositososito
bende başta elife sonrada diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim bilmiyorum ne yapardım 3 gün topiksiz yalnış anlaşıldık ama olsun burdayızya önemli olanda buuuuuuuuuuuuuu:lepi::lepi:

ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesırnaşık şey

bebeğim umudum beklediğim herşeyim
bugünüm yarınım geçmişim geleceğim
tek özlemimsin tek hayalim
gel hadi gel artık
bekletme bebişimmmm
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

bebeğim umudum beklediğim herşeyim
bugünüm yarınım geçmişim geleceğim
tek özlemimsin tek hayalim
gel hadi gel artık
bekletme bebişimmmm
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ayşem hayatım nasılsın bir akşam siteye girelim dedik kimsecikler kalmamış sen neler yapıyosun yarına annemler iftara gelecek zeytinyağlı barbunya yapacam birazdan kaçarım hemen koyar gelirim

ayşem hayatım nasılsın bir akşam siteye girelim dedik kimsecikler kalmamış sen neler yapıyosun yarına annemler iftara gelecek zeytinyağlı barbunya yapacam birazdan kaçarım hemen koyar gelirim

ne yapam kız iftar ardı biraz oturam dedim Allahtan kocişin tv izleyesi var yoksa biraz zor gelirdim burayaaaa kolay gelsin bu arada canımmmm şimdilik ben burdayımmmmgamyoncuiremsugamyoncuiremsu

bende deldim yemek tamam ayşe unutturma bana kız yakmayam sonra o kadar uğraştık

kimse yokmuuuuu huuuuu huuuuuuu kızlar gece kuşları dökülün bakem anacıklarııımmmm

bende deldim yemek tamam ayşe unutturma bana kız yakmayam sonra o kadar uğraştık
tam insanına demişsin ha bennnnn hatırlatacammm dikkat ette hepten unutturmayammmmm:roflol::roflol::roflol:
kimse yokmuuuuu huuuuu huuuuuuu kızlar gece kuşları dökülün bakem anacıklarııımmmm

ben varımda nasiple pınar kayıp onlar biz yokken kaynatıyorlar hainlerrrrr:eek:klava::eek:klava:

tam insanına demişsin ha bennnnn hatırlatacammm dikkat ette hepten unutturmayammmmm:roflol::roflol::roflol:

ben varımda nasiple pınar kayıp onlar biz yokken kaynatıyorlar hainlerrrrr:eek:klava::eek:klava:

pınarın eşinin anneannesi ameliyat olmuş oraya gidecekmiş öle yazmışda nasip nerde

pınarın eşinin anneannesi ameliyat olmuş oraya gidecekmiş öle yazmışda nasip nerde
ay unuttum ya neyse geçmiş olsun inşallah iyidir yarın alırız malumatları pınardannnn:nazar:nasipte pc yi atakana kaptırdı herhal yada misfirleri vardır neyse yarına inşallahhhkaydirigubbakcemile
kimse yokmu iyi bende gidiyorum o haldeeeeee küstüm
ben varımya kız yetmez miiiii:eek:klava::eek:klava:
seni gidi hamiş seniiiii:1hug:

ay unuttum ya neyse geçmiş olsun inşallah iyidir yarın alırız malumatları pınardannnn:nazar:nasipte pc yi atakana kaptırdı herhal yada misfirleri vardır neyse yarına inşallahhhkaydirigubbakcemile

ben varımya kız yetmez miiiii:eek:klava::eek:klava:
seni gidi hamiş seniiiii:1hug:

ne bilem senden de ses çıkmayınca sende terk eyledin beni sandımdıda neyse öptüm hayatım butunun uyku saati geldiiiiiii kanepede uyuyalım azcık nasıl olsa yatağa yatınca uyuyamıyoruzzzzz

yalnız ani çıkarsam merak etme emi canım
saur için birasdan yatcam kocişim hadi deyince:)

ben bu ay ilaç kulanıyorum biliyosun dimi kistim varmış onun içi bakalım bu ay geçecekmi
bugün temizlik yaptım yarım baya kalabalığız iftarda tatlımı bugünden yaptım oda ilkten olmadı her zaman süper olur şimdi ikincide oldu yaaaaaaaaaaaa

X