Umudumuz Umut olsun

sadece senin nick hoşuma gidiyor yazdın evet doğru.....insanların paylaşımları dizi isimlerinden yola çıkarak konuşmalar değildir......her birimiz zamanında sana elimizden geldiğince yardım etmeye çalıştık....ama sen senin sorunlarının dallanıp budaklandırılmasına o kadar alışmıssın ki ne yazık ki eksen senden uzaklaşınca yeni dertlenmeler başlıyor.....sen bizim hakkımızda ne biliyorsun ki kendi dertlerinin aşılmazlığından söz ediyorsun......kime sordun bugüne kadar kızlar ben bu kadar anlatıyorum ama sizin bir derdiniz var mıdır diye.......kocandan tutta,saçlarının kısa oluşundan,ellerinin çirkinliğine kadar her derdini dinledik.......haksızlığı sevmiyorum.....kimse bu topiğin ömerciği değil ve bende türk filmi sevmem.............mutluluklar......

dün geldim işte annemlerden çok uzatmak istemedim hem annemlerinde endişelenmesini istemedim dünden beri tartışıyoruz işte şimdi işe gitti akşamda bakıcaz işte ne olacak allah kerim

derya annenler bilmiyo mu aranızdaki sorunları....kendi başına halledemiyosan neden söylemiyosun onlara..

nasip kapsama alanı dısında gözüküyosun neler oluyo herkes alan dısı yaaaa.......pazartesi görüşürüz kızlar byeeeeeeeeeee

tekrar merhabalar kızlarrrrrrrrrrhihoyyythihoyyyt
elife çok çok teşekkürler topiğimizi bize geri verdiği içinnnna.s.

ben yeni geldim önce bi şok oldum sonra bi yazıyım dedim yazdım çıkınca bida şok oldum neler olmuş neler şimdi yazcam bişiler ama neyin sakıncalı olduğunu tahmin edemediğim için yazamıyorum o yüzden susmak en iyisi kızlar muhabbete devam unutalım moralimizi bozanları ve yazılanları üstünü çizelim moralimizi bozanları olsun bitsin. allah herkesin gönlüne göre versin.

evet bende heran gidebilirim kızlar öpüyorum sizi şimdiden. kendinize iyi bakıııııııın

geçmiş olsun canım...yarın görüşürüz...

kızlar hepinize iyi akşamlar hayırlı iftarlar. eşimin ananesi dizinden ameliyat oldu bu sabah, akşam yemekten sonra hemen ziyaretine gidecekmişiz, ben kaçaaar o yüzden. kendinize iyi bakın bol hamişli günlerrrr mucukkkssss

kızlar ne oluyo elif kim neden bi ara alan dısı oldunuz bişey anlayamadım daha acemi sayılırım....

selam kızlar
başta elife çok teşekkür ederima.s.
valla 3 gün topiksiz ne yaparım diye kara kara düşünüyordum

bende geldim oleyyyy burdayımmmmmmmm:sm_cool::sm_cool:

merhabalarrrrrrrrrr

nasip nere gittin yaaa???hatayda ben calıstım necati bey i.o biliyomusun

selam kızlar
başta elife çok teşekkür ederima.s.
valla 3 gün topiksiz ne yaparım diye kara kara düşünüyordum

hu huuuuuuuuuuuuu kimse yok muuuuuuuuuuuuuuuuu
bende geldim oleyyyy burdayımmmmmmmm:sm_cool::sm_cool:
tekrar merhabalar kızlarrrrrrrrrrhihoyyythihoyyyt
elife çok çok teşekkürler topiğimizi bize geri verdiği içinnnna.s.

merhabalarrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…