Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

arkadaşlar erkenden hüsrana uğradım.kısmet bidahaki ay.hamile kalan arkadaşları tebrik ederim.onların adına çok sevindim.allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin.

canım ya inşallah oyle olmam ama kesınlıkle agır iş yapmayacagım o kesin yatıcam bol bol

hiç iş yapma kuzum bakkkkk inan ben snein yerinde olsam yemek haricinde hiç bşy yapmam bu ay snein için çok önemli hiç deilse 2 hafta hep yat:) darısı bizlere inş:)

hiç iş yapma kuzum bakkkkk inan ben snein yerinde olsam yemek haricinde hiç bşy yapmam bu ay snein için çok önemli hiç deilse 2 hafta hep yat:) darısı bizlere inş:)

canım ya esımın yardımıyla toparlarım evı yavas yavas ınsallah hersey yoluna gırecek

herkes nereye kaçtııı yaaa ben şimdi yarın test yapıyımmı kimse bişey yazmadı

hapsu 501 mi düşük Allah aşkına. zaten 1000 den sonrasını kesin gebelik sayıyor doktorlar. 2 gün sonra da bu değer 1000 olur zaten Allahın izniyle. millet burda 50-60 ne çıksa şükrediyo senin doktor fazla hazırlamış seni. sen mutlu ol mutluluk hormonunla koru inşallah bebeğini..

amin canım yaaa ama ben bılıyorum hersey yolunda gıdıcek :) iyi dusunelım ıyı olsun evrene pozıtıf enerjı yayalım. bılıyomusun ben bu ya ekim ayıı topıgınde ara ara yazıyodum hamıleyyım dıye tabıı pozıtıf dusunce oldugunu soyleyerek ve hamıle kaldım sımdıde 10 gun sonra keseyı görüçeeem dıye bagırıyorum :)

doktorum bana demıstı onceden 10 gun gecıksın ona gore test yap dıye suan pısmanım beklemedıgıme cunku ıcımde koskocaman bır korku var.

10 Günmü? 10 gün hangi anne adayı bekLeyebiLir ki zaten :26:

Son düzenleme:

hamile arkidişlerrr ama ama ama bizimlee tecrübelerinizi paylaşmıoyrsunuzz önerdiğiniz birşeyler varmı bu aya yaptığınız özel birşeyler varmı bizede öğretin yaa ben artık kemdinden şşüpheleniyorm biz bu işi bilmiyoruz galiba denk getirip çocuk yapmayı beceremedik bir

canım ben ozel hıcbırsey yapmadım hemde hiç. 4 denememızde oldu bırtek ates olcme yondetımı kullanarak yumurtlama donemımı hesapladım.

canım ben ozel hıcbırsey yapmadım hemde hiç. 4 denememızde oldu bırtek ates olcme yondetımı kullanarak yumurtlama donemımı hesapladım.

ay canım maşallah kısa zamanda gelmiş bebişiniz.
darısı bizlere olsun, peki sorması ayıpp kaç defa birliktelik oldu bu ay içinde
ben hiç ateş ölçme yapmadımm ama ovilasyon tarihime dikkat etmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…