Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kendi kafamdan isimer uydurmaya başladım yaaa ne yeşimi özlemim pardon hoşgeldin:KK52:

evet canım ama eşim koruyordu ben ilk aylar sadece yasmin kullandım 3 ay sonra hamileliği zorlaştırır diye korkup bıraktım.

bayramda sağ kasığımda acayip bi batma vardı yürürken falan acı veriyodu daha önce olmazdı şimdi böyle bişi de olunca herseyden şüpheleniyor insan.

evet cnm insan hemen oluvericek sanıyor:KK1: halbuki o sadece dizilerde oluyor:111:

herkese selam dün yamıştım silik çizgi çıktı testte diye bugün doktora gıttı ve hamıle olduğumu öğrendim.daha regl 1 gün geçmiti hcg 68.47 pazartesi tekrar test yapılacak artması lazımmış umarım artar...

hamilelerin duaları kabul olur cnm bize de dua eeettttt:KK3::KK3:

merhaba arkadaşlar,
bizde bebiş bekliyoruz. daha yolun başndayız. belki bu topik bana da uğurlu gelir kimbilir.. aranızda olmak isterim.
beni de listeye eklermisiniz??
bat 18 kasım.

hayırlı olsun cnm.ne kadar oldu cnm sen evleneli

kızlar doktordan geliyorum galiba erken sevinmişim degerın dusuk dedi daha hamılelıgın olusma safasında keseyi göremedik tabii eger bır hafta sonra regl olmazsan tekrar gel dedi. bat tan 10 gun sonra yap demiştim sana cunku bazen bu sekılde oldugunda bebek tutunamaya bılır erken. ama sen agır kaldırma yorma kendini fazla dedi. folikasit e devam dedi. oyle bakalım bır hafta nasıl gecıcek bilemiyorum

kızlar doktordan geliyorum galiba erken sevinmişim degerın dusuk dedi daha hamılelıgın olusma safasında keseyi göremedik tabii eger bır hafta sonra regl olmazsan tekrar gel dedi. bat tan 10 gun sonra yap demiştim sana cunku bazen bu sekılde oldugunda bebek tutunamaya bılır erken. ama sen agır kaldırma yorma kendini fazla dedi. folikasit e devam dedi. oyle bakalım bır hafta nasıl gecıcek bilemiyorum

o doktor gec döllenme falan bılmıyormu
senın degerın cok ıyıdı 500 du yanlıs hatırlamıyorsam
ve bat daha yenı yanı
cok sasırdım
sen yuregını ferah tut
hıc bıseycık olmaz
kese 5.haftadan sonra gözukuyor zaten:KK52::KK52:

canım sen kendini üzme.moralini yüksek tutmaya çalış....
inşallah Allah ın izniyle herşey yolunda gider ve bebişin seninle kalır.....:emir_bebek:

o doktor gec döllenme falan bılmıyormu
senın degerın cok ıyıdı 500 du yanlıs hatırlamıyorsam
ve bat daha yenı yanı
cok sasırdım
sen yuregını ferah tut
hıc bıseycık olmaz
kese 5.haftadan sonra gözukuyor zaten:KK52::KK52:

canım sen kendini üzme.moralini yüksek tutmaya çalış....
inşallah Allah ın izniyle herşey yolunda gider ve bebişin seninle kalır.....:emir_bebek:

teşekkürler arkadaslar valla sizde olmasanız nnasıl rahatlıycam bılemıyorum.

DHC evet canım 501 cıktı ıste 2-3 haftalık olması gerek bebegının dedı ama keseyı görmemiz şart dedi. hani aksılık olursa dıye beni hazırlamaya calıstı anlayacagın tatlım. valla bu bır hafta hıc gecmiycek benim için ama düşünmmeye calısıcam

moral çok önemli morelini yüksek tut rabbim istedikten sonra hiç bişi olmaz allahın izniyle

DHC evet canım 501 cıktı ıste 2-3 haftalık olması gerek bebegının dedı ama keseyı görmemiz şart dedi. hani aksılık olursa dıye beni hazırlamaya calıstı anlayacagın tatlım. valla bu bır hafta hıc gecmiycek benim için ama düşünmmeye calısıcam

yok guzelım sen hıc kafana takma o deger pazartesıye artar
pztesı bı tahlıl daha yaptır ınsallah
deseydın dr a kk de 5 haftadan sonra göruluyor kese sen bılmıyon deseydın:KK60:
hıc takma kafana bıdahakıne keseyıde görcen
kac gun sonra gıtceksın

görünmemesi çok garip ya geçmi döllenmiş acaba yada dış gebelikmi ki umarım degildir içini ferah tut ve düşünme kötü şeyleri iyi düşün iyi olsun rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

moral çok önemli morelini yüksek tut rabbim istedikten sonra hiç bişi olmaz allahın izniyle

saol şekerim valla bende bır sekilde dusunmemeye calısıcam kendime ugras bulucam :) annem hastanede calısıyo salı gunu nobetcı gıdıp test yaptırıcam hersey yolundaysa yukselıcek zaten degerim :)

herkese selam dün yamıştım silik çizgi çıktı testte diye bugün doktora gıttı ve hamıle olduğumu öğrendim.daha regl 1 gün geçmiti hcg 68.47 pazartesi tekrar test yapılacak artması lazımmış umarım artar...
tebrik ediyorum arkadaşım.. Allah tamamına erdirsin inşallah..

merhaba arkadaşlar,
bizde bebiş bekliyoruz. daha yolun başndayız. belki bu topik bana da uğurlu gelir kimbilir.. aranızda olmak isterim.
beni de listeye eklermisiniz??
bat 18 kasım.

Hoşgeldin özlemim inşallah istediğin zaman da rabbim sana da hayırlısı ile nasib eder..

slm kızlar benimde ayın 7siydi olmam gerekiyodu olmadım dayanamıcam yarın idrar testi yapcam artık sabah bel ağrım çok fazla 2 haftadır bugün kasıklarımda ara ara batmalar oldu sizce varmıdır ya hayal kırıklığına uğramak istemiyorum idrar testinde çıkarmı sizce???:18:

bu 1 hafta dua et tatlm bol bol:KK16:

Doktorlar aslında regli gecikmesinden önce kan testini uygun bulmuyorlar regli gecikince yapılması bence de çok uygun. inşAllah bi sorun yoktur hapşuu allah yardımcın olsun

görünmemesi çok garip ya geçmi döllenmiş acaba yada dış gebelikmi ki umarım degildir içini ferah tut ve düşünme kötü şeyleri iyi düşün iyi olsun rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

canım 5 haftalığı gectıkten snra kese gozukuyor degerıme gore daha cok kucuk hersey yolunda gıderse 10 sonra falan kesenın gozukmesi lazım.

cnm snei korkutmak gibi olmasında benim arkadaşım geen ay eşi rahatsızlanmıştı doktora gitmişler serum alırken kocası o sıra başı dönmüş tansiyonu düşmüştür diye ölesine muayene olmuş kan testi yapmış doktor ve hamile çıkmış...hamileligide 3 haftalık bile deilmiş..aradan 1 hafta geçtikten sonra adet olmuş doktora gitmiş koşa koşa ve bebek düşmüş..dikat et hiç agır hareket etmeee bak benim arkadaşım ev temizlemişti arkasından düşük yaptı belki bahanesidir ama tedbirli olmak lazım..

canım onun duracağı varsa durur.
kimse bilemez .
dr temkinli davnmıştır o da normal sonuçta dr olan o.
keseyi görememiş ya o yüzden dr lar hemen heveslendirmek istemiyorlar. hep böyle diyorlar üzülme sen.
ama haftaya keseyi görebilirde. dr un öyle söylemesi normal.
herşeyin hayırlısını iste canım. hayırlısıysa gelsin de.

Son düzenleme:
cnm snei korkutmak gibi olmasında benim arkadaşım geen ay eşi rahatsızlanmıştı doktora gitmişler serum alırken kocası o sıra başı dönmüş tansiyonu düşmüştür diye ölesine muayene olmuş kan testi yapmış doktor ve hamile çıkmış...hamileligide 3 haftalık bile deilmiş..aradan 1 hafta geçtikten sonra adet olmuş doktora gitmiş koşa koşa ve bebek düşmüş..dikat et hiç agır hareket etmeee bak benim arkadaşım ev temizlemişti arkasından düşük yaptı belki bahanesidir ama tedbirli olmak lazım..

canım ya inşallah oyle olmam ama kesınlıkle agır iş yapmayacagım o kesin yatıcam bol bol

X