Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım bu yasadıgın olayı hemen her kadın farkında olmadan yasıyormus bugun doktorum soyledı bana benım 2 gun gecıkme oldu ve yaptım testı degerım 501 cıktı ve kese henuz gozukmuyor doktorumun soylemesı aynı olayı yasama ıhtımalım varmıd kese gozukmedıgı ve degerımın dusuk olması nedenı ıle umarım yasamam ve yıne umarım kı en kısa zamanda bebegıne kavusurdun...

ALLAH korusun :18: İnşaALLAH öyLe birşey yoktur ): Evet canım 9 araLık, kafam daLmış 9 kasım yazmışım =)
YanLız o tarihte benim adetim bitmiyor, gitmemde bi probLem oLurmuki muayenede faLan pek biLgim yokda bu konuda?

benimde bat 22 battaş arkadaşım sanırım ovulasyon bitti ama bel ve kasıklarımda ağrı var akıntımda çok oluyo aa psikolojiye yoruyorum yada bebek olduğunu düşünmek istiyorum ama hayal kırıklığına uğramaktanda korkuyorum sanırım duygularım birbirine karışmış durumda yani

Ben senden ümitLiyim canım inşaALLAH güzeL haberLerLe döneceksin sen ve sevincini hep birLikte payLaşıcaz burda

merhabaa kızlar...

HoşgeLdin aysunayy :)

benimde ama psikolojik diye düşünüyorum
inşallah hamileyizdir toplucak :)

merhaba sekerım nasılsın bakalım ??

saol canım iyi gibiyim..

sizlerden güzel haberler geldikçe seviniyorum ve içime umut doluyor..tekrar tebrik ederim hepinizi canımm..Allah sağlıkla kucaklarınıza almak nasip etsin inşallah...darısı hepimizin başına...

bu ay 6.ayım inşallah bu ay gelir bebeğim..içimde çoğu zaman gelen umutsuzluk karamsarlık var bugün..ara ara gelir böyle...bebeğim meleğim artık gelsin istiyorum ama istemekle olmuyor...

bitsin adetin öyle git benceeee...
alttan muayene falan eder belkii....
merhabaa kızlar...

merhaba canım hoşgeldinnnnnn.....

[/QUOTE]

saol tatlım hoşbuldum..

kaç tane hamişimiz oldu oflucum..

bu arada sen nasılsın??

canımya ınsallah bu ay gelır bebısın senınde dualaım senınle ve tum dıger arkadaslarla tek tek hepınızden guzel haberler gelıcek ınşallah

saol tatlım hoşbuldum..

kaç tane hamişimiz oldu oflucum..

bu arada sen nasılsın??[/QUOTE]

3 tane canım benim...
inşallah daha da çoğalır :)
iyi gibiyim.. ovulasyon bitti bitecek...
ayın 24 ünü merakla bekliyorum :)

KızLar ovuLasyon tarihinizi nasıL beLiirLiyorsunuz? Şu netteki siteLerden mi hesapLıyosunuz? Hani şu şu tarihLer arasında faLan yazan türdenmi?

jour:....................................... // 1 KAsım //...???
yasib2538:.............................. // 3 Kasım //TEBRİKLERRRR
rumuzyok:............................... // 4 Kasım //
aklima:................................... // 4 Kasım //
ladybugg:............................... // 4 Kasım //
nickiminkenarı:........................ // 5 Kasım //
basakss:............................... // 6 Kasım //
nermin_35:............................ // 7 Kasım //
tutuhak:............................... // 8 Kasım //
Hapsuu:............................... // 9 Kasım //TEBRİKLERRRRRR
skaya2006:.......................... // 10 Kasım //
findikkentli:.......................... // 10 KAsım //
sinhus:............................. // 11 Kasım //
gulisay:............................ // 12 Kasım //
edirne:............................. // 12 Kasım //

kızlar batı gelen arkadaşlar var mı belirtiler...birde batı çok geçmiş arkadaşlarım var haber versinler bize..inşallah güzel haberlerle gelirsiniz..

oflucum jour ve rumuzyok arkadaşımın kırmızıları gelmişti listeden çıkarabilirsin...

KızLar ovuLasyon tarihinizi nasıL beLiirLiyorsunuz? Şu netteki siteLerden mi hesapLıyosunuz? Hani şu şu tarihLer arasında faLan yazan türdenmi?

canım akıntıdan anlayabiliyrum artık tabi sadece o yanıltıcı da olabiliyor..

ben ovulasyon testi kullanıyorum...

birde ateş ölçme yöntemini..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…