Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım geçmişte gözümden kaçmıştır...
kişisel bişey değil...
batını söyle ekleyeyim seni de..
nolur kusura bakma..[/QUOTE]

önemli diil tatlım :)
bat 15 kasım

hani size anlatmıştım ya reglimde düzensizlik var diye, meğer reglimin sonrasında gelen ve 7 gün süren kahverengi kanamanın sebebi kistlerden birinin patlamasıymış, betahg değil ama hastanede idrar üzerinden gebeliğe baktılar henüz negatif.. inşallah pozitife döner de kırmızılarım 2 gün sonra gelmez.. hayır mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine inşallah !! hayırlı haberler alırız hepimiz..

canım geçen perşembe inanılmaz bir yanma hissi vardı dr a gittim gebelikte düşündüğüm için sadece bir doz kullanılan bir toz verdi. içtim. ondan sonra hafif bi yanmam oluyor ama az sıvı tüketirsem . kalsiyum okzalatta taşla ilgili biliyorum ve korkuyorum umarım birde o iş çıkmaz başıma. sağol canım cevabın için gidicem birazdan doktora sonuç göstermeye

çok geçmiş olsun canımcım.. ihmale gelmez bu mutlaka git doktora ve tedavini ol..

Nasıldınız arkadaslarım öncelikle hepinizin gecmis Bayramı'nı kutluyorum bayrMda yoktum. Anca yazıyorum dün doktora gittim tam yumurtlama zamanım şimdi 3 mm sol yumurtalikta kist gibi bisi var dedi. Ama anlamadı ne olduğunu çok korkuyorum şimdi aranızda böyle kist ameliyatı geçirip tekrar eden varmi bu arada beni de listeye eklediğiniz için tesekkur ederim umarım hepimiz hayırlı haberlerimizi alırız burdan

cnm hapsuu cum teşekkür ederim ..

sdfclb cnm benim 10 kasımdı ben 15 kasım yazdırmıştım ama hep söylüyorum kan testi yaptırmadan kesin bişi yok kaptırmak istemiyorum kendimi..yarını beklicez mecburen
İnşallah hayırlı haberlerini alacağız canım.
Bu arada listede kaç hamiş oldu, hapsuu ve sen değil mi?

canım tebrik ederim darısı başımıza inşallaaaaaahhhhhhhhh

amin amin amin işallah
ben sana dememişmiydim baharcım içime dogdu darısı bizim de bişımı işallah saglıklı olur canım ii bir hamilelik gecirirsin ihmal edme hiç testleini yaptır bence çok sevindim cnm benm :

herkese öncelikle Allah hayırlı gebelik nasip etsin diyorum

ve bende çalışmalara dün başladım bat tarihim 29 Kasım

lütfennnnnnn benide eklermisiniz. 1 hafta önce yazmıştım ama kimse beni eklememiş (((

tebrik ederim canım. darısı başımıza. Allah şimdiden analı babalı büyütmeyi nasip etsin

selam arkadaslar bu arada hamile olan arkadaslaarimi tebrik ediyorum allah kucaginiza almayi nasip etsin insallah allah herkeze nasip etsin benim calismalar devam ediyor bu arada 19 kasim parise gidiyorum ailemi ziyaret etmeye am 1 ay yada bir bucuk ay felan kalicam ama sizi takip ediyorum ara ara girsemde neyse kizlar sizlerde nasil gidiyor calisma allah herkeze nasip etsin annelik duygusunu

merhaba kızlar...uzun süredir yazdıklarınızı takip ediyorum. ne kadar gariptir ki hiçbirinizi görmediğim halde sizinle meraklanıyor sizinle heyecanlanıyorum. hepinizin ne kadar istekli olduğunu gördükçe de size yürekten dua ediyor ve hepinizin o kutsal mutluluğa bir an evvel ulaşmasını dinliyorum... listeye ismimi yazdırmadım ama ben de kasım ayı için ümitlenenlerdendim...bugün test yaptım sonucum negatif çıktı. karmaşık duygular içinde kaldım neden bilmiyorum ama belki de açılmak, içimi dökmek için ben de hikayemi sizinle paylaşmak istedim...

ben tam 1 senelik evliyim...2004te üniversiteyi kazanıp farklı bir şehre yerleşmek ve aılemden ayrılmak benı derınden etkıledi.her zaman düzensiz olan adetlerim ıyıce karmaşık bır hal aldı.adet arası kanamalar yasadım.cesıtlı doktorlara gıttım...1.doktor, her kaında olabılır hormonların normal dedı, gonderdı...2.doktor, degerlerın cok yuksek dedı, adetlerını duzenleyelım hemen diyip (doğum kontrol hapı olabılır bılemıyorum)ılaç verdı prolaktın de yuksek dedı. 3 ay duzenleyıcı ılac kullandım bıraktım yıne aynı sıkayetler devam ettı...bır sene sonra başka bır doktora gorundum. senın prolaktını düşürmeden olmaz dedı bu sebep oluyor ara kanamalara dedı, bılenler bılır parlodel kullandım hemen duzeldı.ama sıkayetlerım yıne DEVAM ETTİ....ben bu durumu kabullendım....belkı strestendır dedım.doktora gıtmeyı kestım...gecen sene evlendım, o sorunu hıc takmadım, nişanlılık suremde ve evlılığımın ılk aylarında hıc ara kanama sıkıntısı cekmedım.galıba MUTLU OLMAK bunun ılacıymış dedım...

ocak, 2010 da esımle bız ılk defa korunmadık, bır bebegım olsun ıstedım...o ay gecen donemlerden farklı olarak goguslerım aşırı acıyordu, çok sık tuvalete cıkıyordum, ağzıma tuhaf bır tat gelıyordu.goguslerım adet oncesı hep acıdığı ıcın hıc konduramadım ve esıme dedım kı bosuna umutlanma hamıle değılım hasta olucam hıssedıyorum...arkadaslarım ve cevrem sakın bu donemde hamıle kalma onemlı bır sınavın var o bellı olsun o zman düşün cocuk ısını sımdı dusunme dedıler....yenı evlısın tadını cıkar cocuk herzaman olur dedıler, ağlar sızlar derslerınle mı onunla ugrasacaksın sakın yapma dedıler...dedıler de dedıler...ben de onlara zaten olmamıştr cunku hasta olucam hıssedıyorum dıye karsılık verdım kısa surede fıkırlerım degıstı onlardan cok etkılendım...nasıl olsa hasta olucam ondan sonrakı aylar tekrar korunuruz bu konuda kapanır dedım....evde bır tane test vardı barı bosa gıtmesın dıye oylesıne adetıme 2-3 gun varken testı yaptım...tek cızgı cıktı bılıyordum zaten dedım...bıkaç dakıka sonra pembe bır ıkıncı cızgı daha belırdı...saskınlıktan ne yapacagımı sasırdım.yere oturdum kaldım...kafam ıyıce karışmıştı.ne sevındım ne uzuldum sadece sasırdım...2 gun sonra doktora gıttım, kanda hcg 156 gorundu...sevıncten ucmam gerekırdı esımın havalara ucması gerekırdı ama ben eve gelıp agladım esım de benım uzuntumu gorunce sevınemedı, onu da kendımı de uzdum...hazır değilmişim dedım...hazır hıssedıyordum oyle sanıyordum ama hazır değilmişim dedım....once su lanet olası sınavı halletmelıyım ve mesleğimi garantılemelıydım dedım....3 gun agladım sızladım, tamam artık olan oldu dedım...yapacak birşey yok kabullenmelıyım bebegımı dedım...bunu dedığım anda kanamam oldu...ve gunlerce kesılmedı....ıkı gun aralarla doktora kan vermeye gıttım taa ki bebegım benı tamamen bırakana kadar, kanımda sıfırlanana kadar....

ben onu kabullenemedım, o gıttı...ben nankorluk yaptım ılk denemede muhtesem bır mucızeye kucak acamadım...o da gıttı...
3 ay evvele kadar korundum.artık tamamen hazırım bebek ıstıyordum...esımde ben de...
vee sımdı....ara kanamlarım devam edıyor, doktorlar bırsey yok dıyıp gonderıyor ve ben gebe kalamadım.bat 8 kasımdı. kac tane test yaptım negatıf....
bunu neden anlattım bılmıyorum...hele de sızın gıbı yurekten ısteyıp anne olmak ıcın caba harcayanlara garıp gelebılır benı kınayabılırsınız. ama ben çokkkk ama çokkk pişman oldum sımdı herkesten ıstedığım gıbı tanımasam da sızden de cok değil sadece bır dua ıstıyorum...bu benı yeterınce mutlu edecektır...
hersey gonlunuzce olsunn....

tebrikler darısı bizler inşallah

kızlar ya sanırım ben hastalanıcam şimdiden belim ağrımaya başladı bu bi belirti benim için

Merhaba kızLaar, geçmişi tam okuyamadım ama hamişLerimiz varmış onLarı tebrik ediyorum, Rabbim isteyen herkese yaşadığınız mutLuLuğu tattırsın inşaALLAH.
MemLeketten dün geLdik, daha tam yerLeşip yorgunLuğumu atamadan feci bir karın ağrısı iLe uyandım. Sanırım adetim başLıyor. İç çamaşırım LekeLenmiş Hamiş değiLim Adet tarihime daha 5 gün vardı neden böyLe düzensizLeşti anLamadım :26: Neyse darısı AraLık ayına artık ne diyeyim =(

canım kimse seni yargılamayacaktır. özellikle ben seni çok iyi anlıyorum. çünkü o sınav denen illeti biliyorum. sanırım kpss yada benim için en azından öyleydi çok şükür atandım darısı isteyen herkese. ben ilk bebeğime isteyerek hamile kaldım ama öğrenince o hazır olmama duygusu bendede vardı. bende bbeğimi kaybettim. demekki nasip böylemiş belki gerçekten hazır değildik sende bende. gerçi benimde sağlık problemlerim var ama en azından şimdi problemimi biliyorum. çözümüde var. yeterki bebeğim gelsin artık allah sanada banada isteyen herkese nasip etsin.

Grip oldum ama ya hamileysem diye ilaç alamıyorum.
Acaba test yapsam çıkar mı?
Bugün 27. günüm 3 kaldı BAT'A...
Sizce hemen bir test alıp baksam mı?:2:

Grip oldum ama ya hamileysem diye ilaç alamıyorum.
Acaba test yapsam çıkar mı?
Bugün 27. günüm 3 kaldı BAT'A...
Sizce hemen bir test alıp baksam mı?:2:

idrar testınde cıkmaz canım 3 gun varsa. bence test yapacaksan kan testı yap. buarada gribe bıldıgım antıbıyotık vermıyolar c vıtamını al kendını sıcak tut vede yat dınlen. bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…