Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar mrb bende yeniyim burda geçen aydan beri bebiş bekliyorum ama yok benimki de 17 kasım inşallah gelmezler benimde umudum kasım ama bir hafta var duaedin bana canlarım rabbim hepimize hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Hamiş olan hanımlar tebrik ediyorum sizi. 13 aralıkta evlilik yıldönümümüz umarım harika bir evlilik yıldönümü hediyesi olur bana ((= :emir_bebek:

günaydın kızlar,

bende aranıza katılmak istedim... bütüm anne adaylarını tebrik ediyorum ve allah kucaklarında görmeyi nasip etsin ve darısı tüm küçük mucizeleri bekleyenlerin başına inşallah (aminn)

bilen biliyor... şubatta kürtaj oldum ve bir ay önce korunmayı bıraktık... şu sıralar sağ kasığımda batma ve sancı oluyor. bazen midem bulanıyor. normalde ep ay sonlarında yada ilk başta olurdum adet ekim ayında 26 sında oldum. 5 gün erken şimdi yine adet olacakmışım gibi ağrılar çekiyorum...

umarım psikilojik değildir. çünkü kürtajdan sonra hep sağ kasığımda ağrılar oluyor... hakkımızda hayırlısı

kızlar mrb ben yeniyim aranızda geçen aydan beri bebişimiz olur diye bekliyoz ama daha tık yok bizimde umudumuz kasım ayı ama benim hastalığıma bi hafta var 17 kasım dua edinde olmayayım rabbim hepimize hayırlısıyla kısmet eder inşallah canlarım

günaydın kızlar...

bu sabah test yaptım çift çizgi çıktı ama emin olamıyorum kan testine yarın gidebilicem pozitif çıkarsa ozaman inanıcam sanırım...hayırlısı

Tatlım inşallah:)bizimde evlilik yıldönümümüz Kasımın ilk haftasıydı:)bakalım hediyem yetişecekmi:)

Hamiş olan hanımlar tebrik ediyorum sizi. 13 aralıkta evlilik yıldönümümüz umarım harika bir evlilik yıldönümü hediyesi olur bana ((= :emir_bebek:

şimdiden stres yapma fıstık,yeni başlamışsınız,ne kadar sakin olursan okdar iyi:)inşallah çok bekletmeden gelir bebeğiniz:)

kızlar mrb bende yeniyim burda geçen aydan beri bebiş bekliyorum ama yok benimki de 17 kasım inşallah gelmezler benimde umudum kasım ama bir hafta var duaedin bana canlarım rabbim hepimize hayırlısıyla nasip etsin inşallah

kan testi kesin sonuç ama içimden geldi arkadaşım TEBRİKLERRRRRRRRR:KK52::KK52::KK52:

günaydın kızlar...

bu sabah test yaptım çift çizgi çıktı ama emin olamıyorum kan testine yarın gidebilicem pozitif çıkarsa ozaman inanıcam sanırım...hayırlısı

Son düzenleme:
şu an cuma selası veriliyor.inşallh rabbim cümlemizin sesini duysun kabul eylesin bu hayırlı günde.bebek isteyen herkese rabbim hayırlı evlatlar sağlıklı evlatlar nasip etsin.:KK49:

günaydın kızlar...

ay maşallah maşallaaaaahh.. ne bereketli bi ay oldu.. Allahım bütün isteyenlere nasip etsin inşallahh.. tebrik ediyorum parpalm.. Rabbim hayırlı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah..

ay maşallah maşallaaaaahh.. ne bereketli bi ay oldu.. Allahım bütün isteyenlere nasip etsin inşallahh.. tebrik ediyorum parpalm.. Rabbim hayırlı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah..

kan testi kesin sonuç ama içimden geldi arkadaşım TEBRİKLERRRRRRRRR:KK52::KK52::KK52:[/QUOTE]

teşekkür ederim kızlar inşlh.kan sonucu pozitif çıkarda tam sevinirim...

nerde varsa allah isteyen herkese nazip etsin

kızlar doktora gösteremedim daha ama eminim içinizde fikri olan vardır. bir hafta önce sistit oldum . bugün kan vermeye gitmişken idrar tahlili de yyaptırtdım sonucu hakkında bbilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

iDRAR MiKROSKOBiSi 5-6 EPiTEL BOL
BAKTERi 2-3 CAL OX 3-4
LOKOSiT

kızlar doktora gösteremedim daha ama eminim içinizde fikri olan vardır. bir hafta önce sistit oldum . bugün kan vermeye gitmişken idrar tahlili de yyaptırtdım sonucu hakkında bbilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

iDRAR MiKROSKOBiSi 5-6 EPiTEL BOL
BAKTERi 2-3 CAL OX 3-4
LOKOSiT

cal ox tehlikelidir canım kardeşimde taş düşürürdü sürekli ondan kalmış hafızamda. zaten bol bakteri die yazıyo sonuçta.. sen idrar yollarını iyi üşütmüşsün.. idrar yaparken yanma filan da var mı

günaydın kızlar...

Çok tebrikler canım.... BAT 15 kasım değil miydi? Erken belli olmuş değil mi?
Benim de BAT 13kasım, yapsam idrar testi çıkar mı acaba?

canım parpalm ın 10 kasımdı aslında ama bıraz gec vermıs tarıhını bence bır gun gecmesını bekle ona gore yap test

canım parpalm ın 10 kasımdı aslında ama bıraz gec vermıs tarıhını bence bır gun gecmesını bekle ona gore yap test

cnm hapsuu cum teşekkür ederim ..

sdfclb cnm benim 10 kasımdı ben 15 kasım yazdırmıştım ama hep söylüyorum kan testi yaptırmadan kesin bişi yok kaptırmak istemiyorum kendimi..yarını beklicez mecburen

X