Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Selam arkadaslar bende hamile kalmayi istiyorum , ama umdugumdan zor mus galiba.
Umdum bu ay.

Sizler ne zamandir deniyorsunuz?

Ve Dogum kontrol hapini birakip da ne kadar cabuk hamile kalinioyr bildigime göre hemende ola bilir 3 sene de süre bilir, sizce.

Hadi hepimize kolay gelsin, allah hepimize hayirlisini versin insallah.

anne adaylarımızı çooooooooookkkkkkkkkkkkkkkk tebrik ediyorum.oflu iyiki açmışsın topiği uğurlu geldi bak.hem de ilk aydan.inşallah o uğur bizlere de uğrar.bu arada benim bu aydan geçti((beni aralık ayı listesine ekler misin? 6 aralık

Merhaba , benim bu ay olmadi yeni Bat 4 aralik. Beni de eklerseniz cok sevinirim . Hamile arkadaslari tebrik ediyorum darisi basimiza

Günaydın Kızlar:) nasılsınız bakalım:)

oflucum sağol canım kendimi listede görmek güzeldi

hapşucummmm Tebriklerrr canımmmm

darısı başımıza artık32:

Günaydın Kızlar:) nasılsınız bakalım:)

oflucum sağol canım kendimi listede görmek güzeldi

hapşucummmm Tebriklerrr canımmmm

darısı başımıza artık32:

teşekkürler canım darısı isteyen herkesin başına inşallah

Ay ben bile çok heyecanlıyım cnm ya. Minişini görünce daha da rahatlayacaksın emin ol....

minişimi daha gormem canım herhalde tahmınım 4 haftalık olması lazım kese galıba 5 haftada gozukuyor gercı benım doktorum altan bakıyo genelde belkı gorurum :) hee bırde bakarsın ikizdir de cunku sadece2 gun gecıkmede 501.28 cıktı hcg hormonum :) ay sağlıklı olsunda bebışım gerısı bos zaten zaman gecmek bılmıyor ya

mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.
3-4 aydır bebek istiyoz ama olmuyo. nisan ayında 6 hafta 4 günlük bebeğimi kaybettim. karnımda gelişimi durmuş. 3-4 ay korunduk ama şimdi de olmuyo. sanırım bat derken adetin başlangıç tarihini kastediyosunuz. öyleyse benimde 19 kasım.

Ay ozaman ikiz olsun. Bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz ne güzel. Benim kız kardeşim 5+4 de suan. Dün ilk defa gittiler doktora. Alttan bakmış tabi. Keseyi ve bebişi görmüşler. Ama kalp atışı için 2 hafta sonraya gün vermişler...

Değerin 2 gün gecikmeye göre yüksek çıkmış. Kacta randevun?

canım kıbrısta olmamım bır avantajı da su bugun arayıp doktorumu bugun gidecem :) oyle 2 haftaya falan atmıyorlar randevularda.

canım yanlıs okumusum ya ben yazdıgını kalp atısı ıcın 2 hafta sonraya vermıs randevu ay nasıl heycanlıdır kım bılır :) gecmezde o ıkı hafta kolay kolay :)

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı isteyen herkese inşallah

benim tam 9 günüm kaldı kızlar yaaa.bu ay preseed kullandım ilk defa bakalım.ama geçen aylardan farklı olarak sol alt kasığıma 4 gündür dikkat ediyorum nasıl desem batma da değil sanki seğirme gibi ama bazen şiddeti artıyor.belirtilere takılmak istemiyorum ama insan kendini tutamıuor ne yazıkkiçok uyku halindeyim.yorgunum.akşam üzerimde ne var ne yok fırlattım öyle uyudum.şimdi bunların hepsi gebelik belirtisine uyuyor tabi.fakat alıştım artık belirtilerin fos çıkmasına

Ay hadi tatlım güzel haberlerini bekliyor olacağız. Aile de var mı ikiz?

canım eşimin tarafındada benım tarafımdada ikiz var :) halamın rahmıde benım gibiymis ıkızlerı olmus 3 cocuktan sonra ama esı alkolık ve dayak atan bırı oldugu ıcın aldırmıs ve esını bosamıs .

Biz kızkardesım için de olabılır dıye dusunduk ama degerı senın gıbı yuksek degıldı. Ben kızkarsımle ikizim ama bize uğramadı ikiz. Umarım senin ikizin olur ama önce sağlıklı olsun. Hiç farketmezzzzz dimi

Halan için de çok üzüldüm cnm.Ama en iyisini yapmış boşanmakla...

evet canım oylen durumu cok ıyı suan zaten iş kadınıoldu :) zaten anlattılarım oldugunda bende kucuktum :) evet sağlıklı olsun bebişimde ıkız olmasada olur.

canım hoşgeldin bende bebğimi haziranda kaybettim 7 haftalıktı seni çok iyi anlıyorum. sabırsızlıkla aynı mutluluğu tekrar yaşamayı bekliyorum bende. bat 24 kasım önce sen ver güzel haberini arkandan ben geleyim inşallah . bu topicte ki herkes güzel haberler verir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…