Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Grip oldum ama ya hamileysem diye ilaç alamıyorum.
Acaba test yapsam çıkar mı?
Bugün 27. günüm 3 kaldı BAT'A...
Sizce hemen bir test alıp baksam mı?:2:

geçmiş olsun canım bende eşimle bayramı grip olarak geçirdim. şuan son safhalarındayız. umarım geçer gider bir daha hastalanmayız. ilaç alıyoruz diye deneme yapmadım :)))) ilk denemeyi dün yaptık batım 29 aralık umarım o zamana kadar hamile kalabilirim. burdaki herkes kalır inşallah

idrar testınde cıkmaz canım 3 gun varsa. bence test yapacaksan kan testı yap. buarada gribe bıldıgım antıbıyotık vermıyolar c vıtamını al kendını sıcak tut vede yat dınlen. bence

Evde misafirlerim var yaklaşık 1 haftadır annemler, aile dostlarıyla geldiler İstanbul'dan bayram için bize.
Hergün gezdik selçuk, efes, çeşme, alaçatı, bodrum vs vs..
Bugün onlar foça'ya gitti ama ben gidemedim artık, kendimi berbat hissediyorum.
Vitamin içip duruyorum. Ama etkisini göremedim.
Kan testini gidip şimdi yapsam bi faydası olmaz sonuç anca pazartesi verilir sanırım:KK43:

geçmiş olsun canım bende eşimle bayramı grip olarak geçirdim. şuan son safhalarındayız. umarım geçer gider bir daha hastalanmayız. ilaç alıyoruz diye deneme yapmadım :)))) ilk denemeyi dün yaptık batım 29 aralık umarım o zamana kadar hamile kalabilirim. burdaki herkes kalır inşallah

İnşallah kimsenin kucağı boş kalmaz.
İsteyen herkese Allahım nasip etsin hayırlısıyla tez vakitte.

Evde misafirlerim var yaklaşık 1 haftadır annemler, aile dostlarıyla geldiler İstanbul'dan bayram için bize.
Kan testini gidip şimdi yapsam bi faydası olmaz sonuç anca pazartesi verilir sanırım:KK43:

canımya o zaman yat ve dinlen bence ballı ihlamur cayı falan yap. belkş biraz daha ıyı olursun ama yorma kendını ıstersen ıdrar testı yap ama cıkmazsada hamıle deilsin diyemeyiz erken cunku.

hamile arkadaşları tebrik ederim darısı bizlere olsun inş.
kızlarr bu ay hamile kalanlar yani özel yağtığınız birşey oldumuuu paylaşımda bulunurmusunuz

canım acile git hamillelik şüphen olduğunu değilsem antibiyotik içmem gerektiğini söyledi doktorum de ve tets yaptır 2 saate alırsın . hakkında hayırlısı olsun

canımya o zaman yat ve dinlen bence ballı ihlamur cayı falan yap. belkş biraz daha ıyı olursun ama yorma kendını ıstersen ıdrar testı yap ama cıkmazsada hamıle deilsin diyemeyiz erken cunku.

Misafirlerim yarın gidiyorlar. Akabinde temizliğe falan girişmeden battaniyeler altında yatıp terlemeyi düşünüyorum bol bol.
Haklısın negatif çıksa bile erken aaa hamile değilim diyip ilaç içmemem gerekir.
Antibiyotiksizde geçmiyor bu meret yaa:KK43:

benim umudum artık aralık ayı :KK43:( BAT 11 aralık listeye eklerseniz sevinirim...

kızlar bir şey sorucam bu kan testinde bir haftalık bile olsa hemen belli oluyormu hamile olduğu.

eczaneden alınan testlerdemi geç belli oluyor???

ayy evet bi arkadaş daha sormuş:)bende çok merak ediyorum....

HAPŞU hamile kalmak için tavsiye edebileceğin şeyler varmı tatlım:KK66:
çok detaylı anlatmasanda olur:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ayyyyyyyyyyy hapşu cnm çok sevindim hadi hayırlı olsunnnnnnn neler yaptın bizeee söle bakim yardımcı olsun benim bu ay ovulasyon zamanım bittii..adetime 10-12 gün gibi bisüre var.. ovulasyondada 14-15-17 de oldukk okdr hiç umudum yok ondan..yalnız iki gündür karnım agrıyor kasıklarla birlikle komple karnım hafif sızı şeklindede kasık agrım var..akıntı falanda yokk bu iki haftadır sopl gözüm acaip seyriyor...nebilimmmm umudum yok ama acabada diyor bi yanım:KK43:

selam kızlar bende bu ay eşimin adetten sonraki ilk gün bişi olmaz deyip korumadığı için aranızda bulunmaktayım :))

21 ekimdi son adet tarihim yarın doktora gidicem hem 1,5 yıl oldu evleneli ilk defa muayene olucam hemde merak ediyorum hamile kalmış olabilirmiyim diye :)

yarın sizlere burdan yazarım sonucu Allah herkesin dualarinı kabul eder evlat sahibi yapar inşallah..

selam kızlar bende bu ay eşimin adetten sonraki ilk gün bişi olmaz deyip korumadığı için aranızda bulunmaktayım :))

21 ekimdi son adet tarihim yarın doktora gidicem hem 1,5 yıl oldu evleneli ilk defa muayene olucam hemde merak ediyorum hamile kalmış olabilirmiyim diye :)

yarın sizlere burdan yazarım sonucu Allah herkesin dualarinı kabul eder evlat sahibi yapar inşallah..

hamile olman çok zor cnm yinede nasip tabi olanlarda yok deil adetin hemen arkasından hamile kalan:)hayırlısı olsun çok yeni evlisin bence en az 6 ay düşünme derim:)yazın başla çalışmalara:):):):)

kızlar merhaba sizlere bişey sorcam.. en son adet tarihim 28 ekim 2 kasımda da adetim bitti.. o zamandan bu zaman 5-6 kere birlikte olduk eşimle.. dün doktora gittim.12 gündü dün. alttan muaye etti doktor beni ve yumurta görünmüyor dedi erken yumurtlama olmuş olabilir dedi. biadahaki adetine kadar bekliycez tabi hamile değilsen dedi. bidahaki adetinin 6. günü gel dedi. şimdi aklıma şu takıldı eğer erken yumurtlama olduysa vede döllenme olduysa testte belli olurmu idrar testinde. gerçi doktor hanım dün bişey söylemedi. adetimi beklemem gerekiyo dimi sonuç için.. inşallah anlatabilmişimdir..

Son düzenleme:

cnm sen 1.5 yıldır korunuyor mjuydun

oyyy canımmm benimmm....üzme kendini...daha önce hamilelik olduğuna göre bundan sonrada olabilir...
her işte bir hayır var diyelim...belki ozamanlar fikirlerin başkaydı ve hakkında en hayırlısı olmuş,şimdi
kendinden eminsin ve herşeyden önemlisi gerçekten bebek istiyor olmanız..
bundan öncekiler senin elinde değildi...bebek istemek kadar istememekte normal...şuanda hazır hissedyorsanız sorun yok zaten:)
bu süreçte beklemekte var beklememekte...tamamiyle şansa kalmış..umarım bu ay müjdeli haberlerinizi duyarız:)

merhaba kızlar...uzun süredir yazdıklarınızı takip ediyorum. ne kadar gariptir ki hiçbirinizi görmediğim halde sizinle meraklanıyor sizinle heyecanlanıyorum. hepinizin ne kadar istekli olduğunu gördükçe de size yürekten dua ediyor ve ....

kızlar merhaba sizlere bişey sorcam.. en son adet tarihim 28 aralık 2 kasımda da adetim bitti.. o zamandan bu zaman 5-6 kere birlikte olduk eşimle.. dün doktora gittim.12 gündü dün. alttan muaye etti doktor beni ve yumurta görünmüyor dedi erken yumurtlama olmuş olabilir dedi. biadahaki adetine kadar bekliycez tabi hamile değilsen dedi. bidahaki adetinin 6. günü gel dedi. şimdi aklıma şu takıldı eğer erken yumurtlama olduysa vede döllenme olduysa testte belli olurmu idrar testinde. gerçi doktor hanım dün bişey söylemedi. adetimi beklemem gerekiyo dimi sonuç için.. inşallah anlatabilmişimdir..

cnm doktor bana adetine 5 gün kala kan testinde kesin sonuc çıkar demiştii..1 hafta daha sabret bence çok erken sanki...

kızlar merhaba sizlere bişey sorcam.. en son adet tarihim 28 aralık 2 kasımda da adetim bitti.. o zamandan bu zaman 5-6 kere birlikte olduk eşimle.. dün doktora gittim.12 gündü dün. alttan muaye etti doktor beni ve yumurta görünmüyor dedi erken yumurtlama olmuş olabilir dedi. biadahaki adetine kadar bekliycez tabi hamile değilsen dedi. bidahaki adetinin 6. günü gel dedi. şimdi aklıma şu takıldı eğer erken yumurtlama olduysa vede döllenme olduysa testte belli olurmu idrar testinde. gerçi doktor hanım dün bişey söylemedi. adetimi beklemem gerekiyo dimi sonuç için.. inşallah anlatabilmişimdir..

kan testinde belli olur.. istersen kan testi yaptır yada bekle.. sonuç negetif olursa insan daha cok üzülür.. en iiyisi beklemek..

cnm doktor bana adetine 5 gün kala kan testinde kesin sonuc çıkar demiştii..1 hafta daha sabret bence çok erken sanki...

en iyisi öyle yapmak bi hafta daha bekleyim ondan sonra tekrar test yapim.tabi bu arada çalışmalara da ara vermeyelim durmak yok çalışmaya devam..

cnm sen 1.5 yıldır korunuyor mjuydun

evet canım ama eşim koruyordu ben ilk aylar sadece yasmin kullandım 3 ay sonra hamileliği zorlaştırır diye korkup bıraktım.

bayramda sağ kasığımda acayip bi batma vardı yürürken falan acı veriyodu daha önce olmazdı şimdi böyle bişi de olunca herseyden şüpheleniyor insan.

X