Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

slm cnm bnde kullanmıştım dostinex ama tekrar yükseldi...
zaten ilacı bırakınca gene yükseliyor...
ama hayıt suyu içiyorum
prolaktin yüksekliği için...
10 gündür falan kullanıyorum...

türkiyede olsaydım kesin denerdim bende ama yurtdışında yaşıyorum burda ot falan bulamam sonuç bi çıksın bakalım yine yükselmişse yine ilaca başlarım heralde

gosde nasılsın canım hamilelik nasıl gidiyor...inşallah her şey yolundadır..

oyy canımm benim saoll bulantılarım ve kusmalarım çok fazla canım ama onun dışında iim yarın doktotra gidicem bebişimin kalp atıilarını görmeye inşş görürüm sen nasılsınn nasıl gidio canımm ???

slm cnm bnde kullanmıştım dostinex ama tekrar yükseldi...
zaten ilacı bırakınca gene yükseliyor...
ama hayıt suyu içiyorum
prolaktin yüksekliği için...
10 gündür falan kullanıyorum...

oflucum prolaktinin kaç çıkıyor genelde?

çok sevindim canım herşeyin iyi olmasına..bulantılarında 3.aya kadar geçecektir sabır cnm..
inşallah minik kalbinin sesini de duyarsın bebişinin..allahım sağlıkla kucağına aldırsın tatlım...

ben mi..5.ayım bitti gözdecim.gelmedi bebeğim..bekliyorum canım elimden geleni yapıyorum..ve bekliyorum..
kırmızılar gelince üzülüyorum sonra yeniden umut...

umarım bu bir kısır döngüye dönüşmeden gelir bebeğim canım beklemedeyim hala...

okusun okusun birşeylr öğrenirler işte

:))) hakaten meraklı köftelerrrr yaaaa :))
ewt canımm yhaa ama çokk komik oluyolarr yhaaa :

ewt canım sabrediorum geçsin die bekliorummm :)
inşş duyarım canım allah hepimize nasip ets,n sağlıkla kucağımıza lamayı canımm :)
yhaa canım inşş bu ay olur yhaa her ayy bnmde umutlarım sizlerle hep sizden güzel haberler bekliyorumm canım niş en kısa zamanda alırım güzel haberlerinizi canımm
aama üzülme sıkma canını olurmu bugün olmazsa yarın elbet olucak bigün canım dualarım hepp sizinleee allahım en kısa zamanda nasip etsin size bebişlerinizi bekletmesinn fazla :)

selam kızlar geçmiş bayramınızı kutlarım memlekete gittiğimiz için nete giremedim. batım 10 kıasımdı 8 kasımda bana meraba dedi ya çok yolculuk yaptım emekler ziyan olduu belirtilerim vardı .eltimle beraber aynı belirtilerimiz vardı ben kırmızı kartı yedimmm
ekim ayı umutlarımı karşılayamadı.. çifta bayram yaşayamadımmm..

26.13 çıktı ben gunume daha 4 gun kala gıttıgım ıçın haftalık degıl daha benım melegım 4 ya da 5 gunluk senın degerın kaç çıktı bebegın ne kadarlık

hayırlı olsun bu arada yaptıgım şeyleri anlatırım demişsin hala bekliyorum yazmanı

hapsuu arkadaşımm ve eddacev arkadaşımm gözünüz aydınnn allah sıhhatle kucağınıza almak nasip etsinnn bendee bugün yine idrar testinde pozitifi gördümmm diğerinde daha belirgin olarak cmt günüde kan vericemm hamileyimmmmm

süper yaaaa. 3 tane hamilemmiz var.. inşallah Allah isteyen herkese nasip eder.. bu gün süper bi gün valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…