Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

selam kizlar nasilsiniz ya hangi arada sayfayi ilerlediniz ya masallah bu arada hamile olan varmi aramizda cok merak ediyorum oflu kardesim tablona ayni andan hamile olanlarin isimlerinin yanina :KK49: koyabilirsin en azindan kimlerin hamile oldugunu gorurruz bu arada isine karismis gibi olmiyim benimki sadece bi fikirdi

saçmalama canım benim ya ne işe karışması bidaha duymiiim....:))
hamile bulabilsem yapıcamda :))) :KK49:

senmiydinnn yakınımdaymışsınn :KK1::KK1::KK1::KK1: aynı benimki gibimi olduu seninde ateş ölçünü yapmadım canım ben ama benim gitgide bel ağrımda artıyo bu arada :KK43:
senin nasıl olmuştuu anlatırmısın bana :KK17::KK17::KK17:

yok canım ben değildim o arkadaşın mesajından alıntı yaptım sana :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

buldum topraksuyu okudum hikayesinii aynı benimki gibi olmuş ama ben ateş ölçmüyorum bakalım inş.benimde sonucum hamilelikle sonuçlanırr :KK1::KK1::KK1::KK49::KK49:

peki ne zaman yapıcan canım meraktan çatlamak üzereyimde

sabah yapıcam canım yaa dayanıyım birazdaha belim çok ağrıyo ama şimdi vcden geldim gene kan falan yok kahve leke var oda selpağa geliyo çamaşırda değil hayırlsı kızlar dua edin bu mübarek gecedeee bebeğim benimle olsunn :KK1::KK1::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

herkese merhaba kızlar, benimde 4.ayım deniyorum olmuyo:KK43:( bat 10 kasım ama bu ay hamile olmadığımı biliyorum çünkü geçen hafta rahatsızlandım serum takıldı öncesindede her ihtimale karşı gebelik testi yaptırdım ama negatif çıktı malesef:KK43: sonrada burdan okudum kan testinde en erken döllenmeden 1 hafta sonra çıkıyomuş ama yinede sanmıyorum bu ay olacağını zaten antibiyotikte kullanıyorum neyse bir dahaki aya inşallah. bide tükürükle yapılan ovülasyon testi aldım 2 ay önce onuda bir türlü beceremedim bi çıkıyo bidaha yapıyorum çıkmıyo, sabah yapın deniliyo sabah hiç çıktığını görmedim. bir dahaki ay idrarla yapılandan almayı düşünüyorum. tükürükle yapılanın püf noktasını bilen varsa söyleyebilirmi? yoksada hangi ovülasyon testini alsam sizce? ayy çok uzun oldu kusur bakmayın. inşallah herkes tez zamanda hamile kalır.

herkese merhaba kızlar, benimde 4.ayım deniyorum olmuyo:KK43:( bat 10 kasım ama bu ay hamile olmadığımı biliyorum çünkü geçen hafta rahatsızlandım serum takıldı öncesindede her ihtimale karşı gebelik testi yaptırdım ama negatif çıktı malesef:KK43: sonrada burdan okudum kan testinde en erken döllenmeden 1 hafta sonra çıkıyomuş ama yinede sanmıyorum bu ay olacağını zaten antibiyotikte kullanıyorum neyse bir dahaki aya inşallah. bide tükürükle yapılan ovülasyon testi aldım 2 ay önce onuda bir türlü beceremedim bi çıkıyo bidaha yapıyorum çıkmıyo, sabah yapın deniliyo sabah hiç çıktığını görmedim. bir dahaki ay idrarla yapılandan almayı düşünüyorum. tükürükle yapılanın püf noktasını bilen varsa söyleyebilirmi? yoksada hangi ovülasyon testini alsam sizce? ayy çok uzun oldu kusur bakmayın. inşallah herkes tez zamanda hamile kalır.

canım ben galenic marka kullanıyorum iki aydır.çok net çift çizgiyi gördüm.tavsiye ederim.geçen ay hamile kalamadım bu ay beklemedeyim. benim de bat 10 kasım bakalım inşallah olur.

canım ben galenic marka kullanıyorum iki aydır.çok net çift çizgiyi gördüm.tavsiye ederim.geçen ay hamile kalamadım bu ay beklemedeyim. benim de bat 10 kasım bakalım inşallah olur.

sağol canım gg'dan alıcam, regl oluyım ondan sonra sipariş ediyim diyorum her ihtimale karşı:) adaçayınada başlıcam adetin ilk günü iyi geliyormuş yumurtalıklar için. 1,2 ay geçsin olmazsada kontrole gidicem doktora. sen ne zaman başladın denemelere? inşallah bu ay kalırsın cnm, allah isteyen herkese nasip etsin en yakın zamanda inşallah, streste çok etkiliyo tabi ama stres olmamakta mümkün değil gerçekten:KK43:(

// KASIM AYI LİSTESİ //

aysunayy:.............. // 1 Kasım //
jour:...................... // 1 KAsım //
yasib2538:............... // 3 Kasım //
rumuzyok:............. // 4 Kasım //
aklima:............... // 4 Kasım //
ladybugg:.................... // 4 Kasım //
nickiminkenarı:................ // 5 Kasım //
basakss:.................... // 6 Kasım //
nermin_35:..................... // 7 Kasım //
tutuhak:................ // 8 Kasım //
Hapsuu:............... // 9 Kasım //
pdr55:....................... // 10 KAsım //
aysenur2009:...................... // 10 KAsım //
skaya2006:................ // 10 Kasım //
findikkentli:............. // 10 KAsım //
deryalçın:...................// 10 Kasım //
slna:.................... // 11 Kasım //
sinhus:................// 11 Kasım //
gulisay:.................. // 12 Kasım //
SDFCLB:.................. // 13 Kasım //
eddacev:.......................... // 14 Kasım //
ssuperisii:...................... // 15 KAsım //
parpalm:..................// 15 Kasım //
pptya87:.................. // 15 Kasım //
UmutSunuz:.................. // 16 Kasım //
Hkbinici:............................... // 16 Kasım //
sub:........................... // 16 Kasım //
04nesli06:.................. // 17 KAsım //
ucubucrub:........................... // 17 Kasım //
rihana:................................ // 17 Kasım //
arber:.................................// 18 Kasım //
NeWarch:........................... // 19 KAsım //
everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
msg38:..............................// 20 Kasım //
maths:................................. // 20 Kasım //
minelcetin:.......................... // 22 Kasım //
naz8:................................. // 22 Kasım //
minikgelin:................. // 22 KAsım //
yağmur_gulu:..............// 23 Kasım //
saranhaeyo:................ // 23 Kasım //
denizzeren:.................... // 23 Kasım //
yokh:.................... // 24 Kasım //
mltm2602:................. // 24 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................. // 24 KAsım //
ciciminik:......................// 25 KAsım //
0fLu:.......................// 25 Kasım //
cebra:..................... // 25 Kasım //
mihracee:................ // 26 Kasım //
ddeerryya:............. // 28 Kasım //
belinaysu:.............. // 28 Kasım //
Fromrose76:............... // 28 Kasım //
gocmenkuslar:..................... // 28 Kasım //
aysegul21072008:................... // 28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
tekpapatya:................ // 30 Kasım //
karanfilce:................. // ?? //

// ARALIK AYI LİSTESİ //

simli pembe :................. // 3 Aralık //
aklima:........................ // 3 Aralık //

Arkadaslar selam benim bat 10 kasim beni de ekler misiniz. tesekkurler. umarim hepimiz bebeklerimize kavusuruz

merhaba kızlar. dün doktora gittim. bende polikistikover varmış pko deniyormuş. yumurtalarımda kistler varmış. hamile kalma şansı olarak normale göre daha düşükmüş ilaç takviyesiyle gerekiyormuş. normalde adet düzensizliği olurmuş ama benim adetlerim genelde düzenli. beş gün atar bazen en fazla 10 gün. 22 kasım bat dedim ama bu ay benden ümit yok. Allahtan ümit kesilmez diyorum ama hadi hayırlısı inşallah. doktor klomen diye bi ilaç yazdı adetimin 5. günü başlıycam içmeye 5 gün sonra doktora gidicem bakalım yumurtam olmuşmu diye.iltihap varmış bi de fitil verdi. iyi geceler hepinize.

kızlar ben kasım ayı listesinden şimdiden aralık ayına transfer olsam daha iyi olacak. bu ay yine kapalı tüpün olduğu taraftan yumurta geliyor. yine bebek yok bu ay:KK14::KK14::KK14:

kızlar bizim burda bir kadın var ilaç yapıyoormuş eğer kadında ve erkekte sorun yoksa ilacı kadına koyuyooo adetin 5. günü falan işte kadındaki iltihabı alıyoo ben bu ay yaptırdım inanın benden nasıl aktıı ve pis kokuluyduu kadın kime vermişse bu ilacı hamile kalıklar üstelik 2 senelik evliler 8 senelik evlilerr bu kadınada annesinden kalık bu ilaç ne bileyim her şeyii deniyooz işte rabbi,m birinii vesile ederde inşallah verir kadın 2-3 ay içinde hamile kalırsın dedii bana bakalım genelde ilkj aydan kalıyorlar dediiii

gercektenmi benim bi arkadaşım var 8 yıllık evli bebegi olmuyor ama kız adet göremiyor doktorlar olmaz boşuna ugraşma demişler ne tüp bebek ne aşılama acaba işe yararmı dersiniz söylesemmiki

gercektenmi benim bi arkadaşım var 8 yıllık evli bebegi olmuyor ama kız adet göremiyor doktorlar olmaz boşuna ugraşma demişler ne tüp bebek ne aşılama acaba işe yararmı dersiniz söylesemmiki

canım demekki arkadaşında yumurta yok. öyle dediklerine göre. anladığım kadarıyla bu şey iltihap için yani rahimi temizliyor belkide. ama zararlı da olabilir. tüpleri de tıkayabilir. bu tür şeyler basit tedavilerde yapılabilir ama bu kadar ciddi ve önemli bi konuda ben asla güvenmem...

X