Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

yaa sorma televizyonda dizilerde aynı öle oluyo 1 kerede tamam.
oysa yaptığımız şu hesaplara bak prof olacağız yakında :KK52::KK52::KK52:

Bide ben şuna inanmıyorum işte diyorlar ki stres yapmayın diye stresle alakalı olsa bebeğin olmaması kimi genç kız tecavüze uğruyor onlar bile hamile kalıyor ne yani tecavüze uğrarken çok mu rahatlar yani. Kader dediğimiz olgunun önüne geçemiyoruz o kadar. önce tedbir sonra takdir demişler bizler elimizden geleni yapıp Allah a bırakacağız işte o kadar

valla öle bişiden haberim bile yoktu canım:KK52:
3 aylık evliydim ve bebek için karar verdiğimiz ilk ay hamile kalmıştım.
sadece şu internetteki ovulasyon hesaplarındaki günleri dikkate alıp gün aşırı ilişkide bulunarak....
ısı takibini buradan gördüm sırf meraktan başaladım...
bu da 2. ye karar verdiğimiz ilk ay ama ilişki düzenli olmadı.aradaki boş geçen günlerde yumurtlama oldu sanırım o yüzden biraz zayıf bi ihtimal hamilelik...

Hımmm hiç beLLi oLmaz ama 2. içinde yeni başLamışsınız oLur inşaALLAh :-)

:KK70: bende evlenirken bilmiyordum hep tvlerde bi kez birlikte oluyorlar bi de bakıyorsun hamileler ya bende ilk birleşmede hamile kalacağımı sanmıştım tabi baktım bi ay iki ay üç ay derken 4. aya bebeksiz giriyoruz :KK70:

hehehe aynen o fiLmdekiLere bende hep imrenmişimdir :KK70: iLk birLeşmede şakadanak hamiLe kaLıyoLar :KK9:

Hımmm hiç beLLi oLmaz ama 2. içinde yeni başLamışsınız oLur inşaALLAh :-)

hehehe aynen o fiLmdekiLere bende hep imrenmişimdir :KK70: iLk birLeşmede şakadanak hamiLe kaLıyoLar :KK9:

canım şaka gibi geliyor ama oluyor. benim ilk hamileliğim bana süpriz olmustu nedeni ise o esımle gercek anlamda ilişki yaşamamıs olmamızdı. yanı acıkolacak ama bosalma olmamıstı dıyeyım ve ben hamıle kalmıstım o ılıskıden. sımdı ıse 4 ayımız daha bebiş olmadı. bu ay olur diye umut edıyorum.

kızlar nasılsınız bakalım ben iyiyim sabah moralim bozulmustu atesım 37 den 36.8 e dustu diye . ne kadar cılgınım oyle gereksız yere dert edınıyorum valla

HoşgeLdin canıım kaynatıyoruz biz burda :-) ÜzüLme canım yaa bak sende farkındasın gereksiz yere oLduğunun :KK34:

beni merak eden sevgili arkadaşlarım testim geldi yaptımm ama ne yazıkki negatif çıktı iş yeri çok yoğunlaştı öğleden sonra o nedenle giremedimm ama ovulasyon testi kullanmıştım geç döllenme yaşadımm ( 23 ekim gibi ) adet olana kadar umudumu yitirmemeye karar verdimm yarın gidip birde kan tahlilimi versemm acaba demekten kendimi alamıyorumm bu arada adet olmadımmm pek bir belirtimm yokk beni merak eden yazılarınızı okudukça gözlerim doldu valla canlarımmm çok seviyorumm sizi bağımlılık yaptınız valla :KK9: :KK9: :KK54: :KK54: :KK54:

Bide ben şuna inanmıyorum işte diyorlar ki stres yapmayın diye stresle alakalı olsa bebeğin olmaması kimi genç kız tecavüze uğruyor onlar bile hamile kalıyor ne yani tecavüze uğrarken çok mu rahatlar yani. Kader dediğimiz olgunun önüne geçemiyoruz o kadar. önce tedbir sonra takdir demişler bizler elimizden geleni yapıp Allah a bırakacağız işte o kadar

ewet bu konuda sana katılıyorum canım...herşey kader kısmet....ayrıca ilginç olan o tecavüz yaşayanlar nasıl da gününe denk gelip hamile kalıyolar demi ama........
Allah hakkımızda hayırlısını versin inşeallah canım...

HoşgeLdin canıım kaynatıyoruz biz burda :-) ÜzüLme canım yaa bak sende farkındasın gereksiz yere oLduğunun :KK34:

farketim canım baya bır kaynatmıssınız valla. evet yaa bosuna dert edıdyorum adet tarıhıme var daha kırmızılar gelmeden kesınlıkle moral bozmak yok hatta gelselerde bozmak yok bu ay olmadı onumuzdekı ay olur illaki bir gun olacak bebişlerimiz bize gelecek :)

beni merak eden sevgili arkadaşlarım testim geldi yaptımm ama ne yazıkki negatif çıktı iş yeri çok yoğunlaştı öğleden sonra o nedenle giremedimm ama ovulasyon testi kullanmıştım geç döllenme yaşadımm ( 23 ekim gibi ) adet olana kadar umudumu yitirmemeye karar verdimm yarın gidip birde kan tahlilimi versemm acaba demekten kendimi alamıyorumm bu arada adet olmadımmm pek bir belirtimm yokk beni merak eden yazılarınızı okudukça gözlerim doldu valla canlarımmm çok seviyorumm sizi bağımlılık yaptınız valla :KK9: :KK9: :KK54: :KK54: :KK54:

canım hoşgeldin....
test yanlış olabilir canım.eğer adetlerin düzenliyse bu gecikme hamilelikten olabilir diye ben ümitliyim senden...
belki geç döllenmedir dediğin gibi...
sen bide kan testi yaptır bencede baksana gelen giden yok sende :KK49::KK49::KK49:

canım benim bi arkadaşımın idrar testi çift çizgi çıkmıştı ama kan testi negatif diyordu yani bunun tersi bi durumda olabilir. olmadıysada yeni döneme daha güzel hazırlanırsın ne bileyim ilk ayındaki bilgilerinle şu anda ki bilinçlenmen arasında çok farklar olduğunu biliyorsun en azından. Çare mi yok sanki Allah sadece bebeğimizin hiç olmamasını nasip etmesin o kadar

Yaa asLında resimdekinden daha beLirgindi biLemiyorum kızLar sevinmek istemiyorum hayaL kırıkLığına uğramak istemiyorum Rabbim ne hayırLıysa onu yaşatsın siz böyLe diyince duyguLandım birden :KK14:

tatlımmm şimdi baktım resme ikinci çizgiyi bende gördümm gidip bir kan testi yaptırrr bence hakkında hayırlısı :emir_bebek:

canım yanlıs anlamadıysam teste sılık cızgı cıktı eger hamıleysen yarın yaptıgında daha belırgın olur cungu hergun 2 kat artar hormon hamılelıkte. ama bence sen en ıyısı kan tahlılı yaptır guzel haber gelecek senden :)

canım hoşgeldin....
test yanlış olabilir canım.eğer adetlerin düzenliyse bu gecikme hamilelikten olabilir diye ben ümitliyim senden...
belki geç döllenmedir dediğin gibi...
sen bide kan testi yaptır bencede baksana gelen giden yok sende :KK49::KK49::KK49:

canımm arkadaşımm bilemiyorum bende kafam karmakarışık allah hayırlısını nasip etsinn adet olacakmış gibi hissetmiyorum hiççç tabi bilemiyorumm en iyisi bekleyip sabır etmek :KK43:

Yasib hakkında hayırLısı ne ise o oLsun canım, inşaALLAH güzeL haberLerini aLırız bundan sonra, canını sıkma sakın üzüLmek yok öyLe değiLmi hapşuuu :KK70: :KK9: Bu arada kan testi hastaneLerdemi yapıLıyo?

Yasib hakkında hayırLısı ne ise o oLsun canım, inşaALLAH güzeL haberLerini aLırız bundan sonra, canını sıkma sakın üzüLmek yok öyLe değiLmi hapşuuu :KK70: :KK9: Bu arada kan testi hastaneLerdemi yapıLıyo?

evet canım üzülmek yok. hastanelerde de yapıyorlar. ozel tahlıl yapan Lab. da yaptırabıılırsın gercı ben kıbrıstayım turkıyede kı durumu bılmıyorum :)

canım benim bi arkadaşımın idrar testi çift çizgi çıkmıştı ama kan testi negatif diyordu yani bunun tersi bi durumda olabilir. olmadıysada yeni döneme daha güzel hazırlanırsın ne bileyim ilk ayındaki bilgilerinle şu anda ki bilinçlenmen arasında çok farklar olduğunu biliyorsun en azından. Çare mi yok sanki Allah sadece bebeğimizin hiç olmamasını nasip etmesin o kadar

olabilir tabi canımmm terside olabilir elbettt bekleyeceğimm benimm güzel bir kızım var canım 7 yaşında ilkokula gidiyor allah umarım 2. evladıda nasip eder herkesede annelik duygusunu tez zamanda yaşatırrr

selam canlarım ben geldim geçmişi okuyamadım maleseff...
ne kaytanıyosunuz bakalım :KK6:

canım yanlıs anlamadıysam teste sılık cızgı cıktı eger hamıleysen yarın yaptıgında daha belırgın olur cungu hergun 2 kat artar hormon hamılelıkte. ama bence sen en ıyısı kan tahlılı yaptır guzel haber gelecek senden :)

Canım ben eşimin görevi sebebi iLe kastamonunun bir iLçesine bağLı bi köyde kaLıyorum. İmkanLar çok müsait değiL. Ha diyince oLmuyo hiçbirşey. Haftada 1 gün kastamonuya gidebiLiyoruz. O izin günümüzdede kurban bayramına denk geLiyo. MemLekette oLucaz. Yaniii benim kan testi yaptırmam 1 haftayı buLur. Ondada batıma az bi zaman kaLıyor. Günümün geLmesini bekLerim heraLde :KK31:

sağol canımm hepimizin hakkında hayırlısı evet kan tahlili hastanelerde yapılıyor

X