Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Tabi çok erken benimle aynı bat ı ama emin olması için kan testi yaptırması şart

aysenur evet bende öyLe duydum siLikte oLsa ihtimaL yükse diye ama idrarı 3 damLa damLatınız yazıyodu ben fazLa damLatmış oLabiLirim ondan şüpheLeniyorum o yüzden de böyLe çıkmış oLabiLirmiki? Hem bat.ada çok var saçmamı düşünüyorum acaba biLemedim. Kimseye söyLemedim test yaptığımı aiLemden burada dertLeşebiLiyorum sadece ):

idrarı fazla damlatmanla bişey değişmez bence canım.....
yumurtlama gününü biliyomusun?
normal zamandaysa yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunuyo senin 12 gün var yumurta dölleneli 2 gün olmuştur ancak ve bu testte çıkmaz.....
ama daha erken yumurtlama olduysa bir ihtimal çıkabilir bence....

aysenur ovulasyon günümü intenetteki bir siteden hesapLamıştım, 26 ekim iLe 31 ekim arasındaydı...

Son düzenleme:
aysenur ovulasyon günümü intenetteki bir siteden hesapLamıştım, 26 ekim iLe 31 ekim arasındaydı...

bu günlerde düzenli ilişki olmuştur herhalde.31 baz alırsak çok erken ama daha öncesi 9 gün felan olmuş...
kişiden kişiye değişiyo canım ama gebelik olmasa silik çizgininde oluşmaması lazım.
bazende testler yanıltıcı oluyo yanlış sonuç veriyo....
ben yaptığım ilk testte anında çok net çift çizgi görmüştüm adetimin 1 günlük gecikmesinde.
bazılarında çıkmıyorrr.
ne diyelim hakkında hayırlı olanı versin allahım inşeallah....
çok merak edersen kan testi yaptır yada bi kaçgün bekleyip testi yenile başka bi marka test le canım...

bu günlerde düzenli ilişki olmuştur herhalde.31 baz alırsak çok erken ama daha öncesi 9 gün felan olmuş...
kişiden kişiye değişiyo canım ama gebelik olmasa silik çizgininde oluşmaması lazım.
bazende testler yanıltıcı oluyo yanlış sonuç veriyo....
ben yaptığım ilk testte anında çok net çift çizgi görmüştüm adetimin 1 günlük gecikmesinde.
bazılarında çıkmıyorrr.
ne diyelim hakkında hayırlı olanı versin allahım inşeallah....
çok merak edersen kan testi yaptır yada bi kaçgün bekleyip testi yenile başka bi marka test le canım...

Peki, söyLedikLerini dikkate aLıcam çook teşekkür ederim :KK16: inşaALLAH bende hayırLısı diye dua ediyorum başta burada anne :KK49: oLmak isteyenLer daha sonra kendim için.. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Benim yumurtlama dönemim 26-31 ekim arası ve eşim le yalnızca bi kez birlikte olabildik eşim yoktu sonrasında. yani olmuşsa artık bi kerelik bi ilişkiden olacak bakalım bende bekliyorum 16 kasımı

Benim yumurtlama dönemim 26-31 ekim arası ve eşim le yalnızca bi kez birlikte olabildik eşim yoktu sonrasında. yani olmuşsa artık bi kerelik bi ilişkiden olacak bakalım bende bekliyorum 16 kasımı

OvuLasyon tarihLerimizde aynı :KK9: Bi bakmışsın 2mizde hamişiz birde aynı gün doğuruyoruz faLan :KK52: :KK52: :KK52: Benim hayaL dünyam tavan yaptı yine neyseeeee :KK1::KK1::KK1:

benimde 22-27 diyodu 22 ve 27 sinde oldu ilişki sadece....
ben bu yüzden umutsuzum...sanırım benim yumurtlama 15. inde oldu
ya erken davrandık ya geç kaldık...:KK52:
hayırlısı artık malum yumurta sadece 24 saat yaşayabiliyo :26:

YumurtLama 15.inde oLdu derken? Ben bu tibbi konuLarda biLgi yetersizLiğine sahibimde pek anLayamıyorum, açıkLayabiLirmisin benim için rica etsem :KK17: Sehvar ben tamı tamına 2 ayLık evLiyim :-)

Son düzenleme:
YumurtLama 15.inde oLdu derken? Ben bu tibbi konuLarda biLgi yetersizLiğine sahibimde pek anLayamıyorum, açıkLayabiLirmisin benim için rica etsem :KK17:

canım ben bu ay ısı takibi yapmaya çalıştım kendimce bide akıntı kontrolü...
oradaki tabloda 15. gün görünüyo yada bi ihtimal 16 ama ikiside hamilelik için düşük ihtimal canım

yumurtlama dönemi demek hamile kalınmasının dorukta olduğu günler demek yani diğer günlere nazaran hamile kalma olasılığının yüksek olması demek canım. canım olmayacaksa da olmuyor geçen aylarda bende gün aşırı eşimle birlikte olduğum halde hamile kalamadım üzülme

yumurtlama dönemi demek hamile kalınmasının dorukta olduğu günler demek yani diğer günlere nazaran hamile kalma olasılığının yüksek olması demek canım. canım olmayacaksa da olmuyor geçen aylarda bende gün aşırı eşimle birlikte olduğum halde hamile kalamadım üzülme

Önceki ay hiç hesapLama diye birşey oLduğunu dahi biLmiyordum. Ama eminimki o dönemLeride değerLendirmişizdir farkında oLmadan. Ayıptır söyLemesi birde yeni evLi oLunca yaramazLık hat safhada oLuyor :KK9::KK9::KK17::KK52: ayhh utandım ne işaret koyucamı biLemedim :p :KK1::KK1::KK1:

Kızındada yapmışmıydın ısı takibi faLan?

valla öle bişiden haberim bile yoktu canım:KK52:
3 aylık evliydim ve bebek için karar verdiğimiz ilk ay hamile kalmıştım.
sadece şu internetteki ovulasyon hesaplarındaki günleri dikkate alıp gün aşırı ilişkide bulunarak....
ısı takibini buradan gördüm sırf meraktan başaladım...
bu da 2. ye karar verdiğimiz ilk ay ama ilişki düzenli olmadı.aradaki boş geçen günlerde yumurtlama oldu sanırım o yüzden biraz zayıf bi ihtimal hamilelik...

Kızındada yapmışmıydın ısı takibi faLan?

valla öle bişiden haberim bile yoktu canım:KK52:
3 aylık evliydim ve bebek için karar verdiğimiz ilk ay hamile kalmıştım.
sadece şu internetteki ovulasyon hesaplarındaki günleri dikkate alıp gün aşırı ilişkide bulunarak....
ısı takibini buradan gördüm sırf meraktan başaladım...
bu da 2. ye karar verdiğimiz ilk ay ama ilişki düzenli olmadı.aradaki boş geçen günlerde yumurtlama oldu sanırım o yüzden biraz zayıf bi ihtimal hamilelik...

Önceki ay hiç hesapLama diye birşey oLduğunu dahi biLmiyordum. Ama eminimki o dönemLeride değerLendirmişizdir farkında oLmadan. Ayıptır söyLemesi birde yeni evLi oLunca yaramazLık hat safhada oLuyor :KK9::KK9::KK17::KK52: ayhh utandım ne işaret koyucamı biLemedim :p :KK1::KK1::KK1:

:KK70: bende evlenirken bilmiyordum hep tvlerde bi kez birlikte oluyorlar bi de bakıyorsun hamileler ya bende ilk birleşmede hamile kalacağımı sanmıştım tabi baktım bi ay iki ay üç ay derken 4. aya bebeksiz giriyoruz :KK70:

:KK70: bende evlenirken bilmiyordum hep tvlerde bi kez birlikte oluyorlar bi de bakıyorsun hamileler ya bende ilk birleşmede hamile kalacağımı sanmıştım tabi baktım bi ay iki ay üç ay derken 4. aya bebeksiz giriyoruz :KK70:

yaa sorma televizyonda dizilerde aynı öle oluyo 1 kerede tamam.
oysa yaptığımız şu hesaplara bak prof olacağız yakında :KK52::KK52::KK52:

kızlar nasılsınız bakalım ben iyiyim sabah moralim bozulmustu atesım 37 den 36.8 e dustu diye . ne kadar cılgınım oyle gereksız yere dert edınıyorum valla

X