Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım senın topıgın biliyorum senı diğer topıclerde de gormustum hayırlısı olur ınsallah hepımız hakkında

benı lısteye ekleyebılırsın benım bat 23 kasım:)

Günaydınlar herkese hayırlı cumalar kızlar.......

evet kabızlık olabilir gebelikte yükselen hormonlar yapıyor. bat a 2-3 gün varsa ve hayatında hiç kabız olmamışsan bi belirti olabilir...

cevap verdiğin için teşekkür ederim cnm hayırlısı diyelim belkide vücudumuz bize oyun oynuyor bilemeyiz.Bekliyoruz bakalım.

günaydın kızlar son 4 gun um kaldı delıgıbı test yapmak ıstıyorum ama kendımı tutuyorum cunku daha cook erken. ama ılk kez goguslerım bu kadar sızlıyır. offf inşallah guzel haber gelır

günaydın kızlarrr.güzel haberler var mı bugün ?inşallah birileri hamiledir.bugün mübarek cuma günü ve yarın da arefe.çok önemli günler kaçırmayalım.bol bol dua edelim.

günaydınn kızlarr nasılsınız ben hala adet olmadımmm bekliyorummm umarım gelmez kırmızılar

günaydın kızlarr...

hayırlı cumalar olsun..

Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah !!!!

günaydın kızlarrr.güzel haberler var mı bugün ?inşallah birileri hamiledir.bugün mübarek cuma günü ve yarın da arefe.çok önemli günler kaçırmayalım.bol bol dua edelim.

evet canım, çok mübarek günler.. dua edelim bol bol.. Rabbim hayırlı ameller nasip etsin cümlemize...

hayırlı cumalar canım, Rabbim bayramın yüzü suyu hürmetine yüzümüzü güldürsün hayırlı,sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin tez zamanda inşallah....benmde bat bugün beklemedeyim

hayırlı cumalar canım, Rabbim bayramın yüzü suyu hürmetine yüzümüzü güldürsün hayırlı,sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin tez zamanda inşallah....benmde bat bugün beklemedeyim

amin canım.. rabbim yüzünü güldürsün inşaallah... ben geçtiğimiz pazar ümitlerimi bir sonraki aya erteledim malesef.. hayırlısı buymuş.. ama benim ilk ayımdı.. ilk kez denedik..

inşaallah hayırlısıyla hamilesindir

canım senın topıgın biliyorum senı diğer topıclerde de gormustum hayırlısı olur ınsallah hepımız hakkında

benı lısteye ekleyebılırsın benım bat 23 kasım:)

26 kayım da benim bat ama bu ay tam anlamıyla 30 da geldi her ay iki gün atıyor 28 olarak yaz bide ben yeni kürtaj oldum bir ay oldu ama bu ay adetim bitince tekar denicem hayırlısı

inşallah Allahım hepimize bebklerimizle ilk buluşmayı,gözlerinin içine bakınca tüm bu streslerimizi unutmayı,ve o cennet kokularını içimize çekmeyi hayırla nasip etsin.. ilk dnemede olmaması çok normal d.kontrol yapı yada herhangi bi nedenle korunduğumz için 6ay-1 sene normal görülüo ama inşallah bekletmesin bebişin ikinci ayında müjdeyi al inş.
nekadarlık evlisin canım

slm kızlar huuu huuu nerdesiniz yahu bugun benim doğum günümm :))
dün ilk pastamı uflerken dileğimi aktarmak istiyorum Allahım lütfen benim ve kk da bebek isteyen bütün arkadaşlara bebek nasip et
tamamdır merak etmeyin evrene yolladım bu ay boş yok DD
oflu bebeğim sen bu topiği devam ettirmeyi düşünüyorum demişsin yahu sen hazırlan temmuz anneleri topiği açıcan

günaydınn kızlarr nasılsınız ben hala adet olmadımmm bekliyorummm umarım gelmez kırmızılar
Selam Yasib, bu habere çok memnun oldum. Güzleim çok sabırlıymışsın, ben şimdiye kadar çoktan yaptırmıştım testi
Hadi artık meraktan ölücezz... Listenin başındasın bekliyoruz güzel haberlerini:129:

ben 16 aylık evliyim, hiç doğum kontrol hapı kullanmadım, doğal yollarla korunduk ayıptır söylemesi

ilk kez bu ay korunmadım, olmadı ama normal, ben fazla aceleciyimdir :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…