Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canımmm idrar renginde bir değişiklik yok ama sürekli akıntım var gibi afedersin kendimi hep ıslak hissediyorumm

bu durum bende de var ya sabah iç çamaşırımı değiştiriyorum Allahım işyerine gidene kadar sanki altıma yapmışım gibi oluyo

aynen adet günü dakika başı wc ye :))
acaba geldi mi diye...
ben bu ay çok rahatım nedense
olmayacak ya ondan heralde :26:

umutsuzluk yok ya nasip hiç belli olmaz arkadaşımm bir bakarsın hamişsinnnn

ay bunları bende yapıyım yahuu.. cumartesi günü reglim biticek..

kızlarrr hepinize iyi geceler yarın iş var malummm uykumda geldii ben gidiyorumm kendinize çok iyi bakınn öpüyorummm

kızlarrr hepinize iyi geceler yarın iş var malummm uykumda geldii ben gidiyorumm kendinize çok iyi bakınn öpüyorummm

sanırım bu gece herkes yoğun ve yorgun...
malum bayram gelio temizlik olayına filan girişince insan yoruluyo galiba.
herkese iyi geceler..

normal bi durummu acaba ya

bende aynen öleyim..geçen adet sonrası kuru bi dönem,arkasından yumurtlamayla birlikte devam eden ve halada devam eden bi akıntı çoşmuş durumda....... akıntı zaten hamilelik belirtsi idrarda koyulaşsa haa kesin hamişim dicem ama yok:)

Son düzenleme:
kızlar bugün soğuk algınlığı için doktora gitmiştim.kan testi yaptı vitamin değerleri felan.hamile olsaydım orda çıkarmıydı ? her kan testinden doktor anlayabilir mi ?

kızlar bugün soğuk algınlığı için doktora gitmiştim.kan testi yaptı vitamin değerleri felan.hamile olsaydım orda çıkarmıydı ? her kan testinden doktor anlayabilir mi ?

Hamilelik hormonuna sizin bilginiz dışında bakılacağını sanmıyorum.
Test sonuçları elinizdeyse BCHG yazar bakılmış ona ?

Hamilelik hormonuna sizin bilginiz dışında bakılacağını sanmıyorum.
Test sonuçları elinizdeyse BCHG yazar bakılmış ona ?

yok sonuçlar elimde deil.ama doktor hiçbişeyin yok dedi gayet iyisin.değerlerin iyi dedi.heralde hamilelik hormonuna bakmadılar.

ben 2 haftadır idrar testi yapıyorum.ilişkiye gireli 2 ay oldu.ama her test negatif çıkıyor.ve 2 kerede adet gördüm ilişkiden sonra.hamile olma olasılıgım vamrıdır acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…