Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

merhaba kızlar napıyosunuz benimm gelen giden yok umarım gelmez kırmızılar :18:

inşallah canımm benmde yüreğim ağzımda gelcek mi die:2::2::2::2:
yarın bende wc ye taşınırım artk psikopat gibi:)))))))

allahım hepimizin süreci hayırlısıyla tamamlansınn bebişlerimiz kucağımıza gelsinnnn ..bende öyleyim canımm wc ile duygusal yakınlık kurdum artık gir çık gir çık

allahım hepimizin süreci hayırlısıyla tamamlansınn bebişlerimiz kucağımıza gelsinnnn ..bende öyleyim canımm wc ile duygusal yakınlık kurdum artık gir çık gir çık

aynen adet günü dakika başı wc ye :))
acaba geldi mi diye...
ben bu ay çok rahatım nedense
olmayacak ya ondan heralde :26:

benm bi boş gebeliğim var.. o gebelik deneyiminde en bariz belirti idrar koyulaşması,akıntı ve göğüs ağrısıydı..akıntım var ama diğer belirtiler olmadığı için kendi kendime test yapmışım negatif çıkmış gibi emin olup,üzülüyorum:))))

hoşgeldin canım...
ben tv izliyorum...
inşallah hayırlı haber verirsin :))

bende uyumamak ıcın bılgısayar basına oturdum ama kapatıp yatıcam ya 24 saat uyumak istiyorum. inşallah guzelim senden benden ve diğer arkadaslardan guzel haber gelır bu ay bool hamişli olur :)

arkadaşlar incir kürü kuru incirle oluyor değil mi? kuru inciri suya atıyosun ve kaynatıp içiyosun dogru anlamısım dimi?

merhaba kızlarrr.... fatmagülü izledim geldim maşallah kaynatmışsınız yine oku oku ancak bitirebildim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…